Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (441. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyy7 -- 17 Ocak 2013; 19:38:20 >
  • Beyler bugun 21.15teki AL Acik'i kazandim cok mutluyum
    Final macini da 7 1 yendim ayrica

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Szatan -- 17 Ocak 2013; 23:26:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler oyuna girebilen varmı?bakım yazıyo ne zaman açılır ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

arkadaşlar görüyorumki birçok arkadaş pes'ten şikayetçi. ve fifaya geçiyo. hepinize sonuna kadar hak veriyorum.
    bende yıllardır pes oyunucusu olarak, bu sene gelmiş geçmiş en kötü pes serisi olduğunu düşünüyorum.
    bu hız olayı ve uzun top üçgen olayı hepimizi soğuttu. hayatında 300-400den fazla pes oynamamış acemiler prim yaptı.
    emek sarftemeden kalitesiz pis pis goller. dümdüz bilinçsizce ileri vurmalar. tabi yinede oynanırdı. çokta önemli diil. ama hile olayı tamamen bitirdi.
    hile hiç kabul edilemicek bir şey. bu devirde hile diye birşey olmaması lazımdı artık. ama konami işte. bir bildikleri vardır mutlaka.
    konami bunu düzeltmedi ve MLO tam bir pislik yuvası oldu. ne kadar sanal alemde olsa, bukadar pislik insanlarla uğraşmak hoş bir şey değil gerçekten
    genel sıralamaya bakıyorum. birçok kişi 1000 puan olmuş. birçoğunuda tanıyorum. daha önce maç yaptığım ve koparanlar. pes bu işte.
    ancak hileci ve sahtekarlar en iyi oluyor. hakedenler loser oluyor. bende fifaya geçmeyi düşünüyorum ama alışma falan onlardan üşeniyorum.

Pesi çok seven bir abimiz var ve 2-3 senedir çalıştığımız yerde sürekli beraber online oynuyoruz ve cidden çok iyi oynuyor.Kaç puanlı gelirse gelsin herkesi yenebilecek güçte.Beraber oynadığımız kişiler arasında pesi en çok savunan kişiydi üstelik.Sonunda ne oldu biliyormusun oyundan soğudu iyicene.Üstelik en büyük sebebi hile değildi oynanabilirlikteki saçmalıklar ile sistemin oyuna fazlasıyla hakim olması zıvanadan çıkardı artık.Kaç kere şahit oldum önceki sene olsa fark atacağı adam ile tek kale oynayıp yenildiğini.Daha önce de yazmıştım zaten bu seneki pes sizden daha kötü oynayanın sizi yendiği bir oyundur diye.

Neyse işte o pes fanatiği abimiz sonunda fifa'ya geçti ve gayet mutlu şu anda.Artık pes online bile oynamak istemiyor.Sistemi kurup fifa takılcaz ha fifa'nında hataları vardır muhakkak insan yapısı yani.Ama en azından tecrübe etmiş oluruz.İnan bana fifa oynandıkça alıştıkça güzelleşen bir oyun pes ise tam tersi oldu bu sene ve kısa zamanda olayı bitirdi.

Konami artık köklü bir değişiklik yapmak zorunda.Zaten satışlar berbat durumda pesin bari elini taşın altına koyup birşeyleri değiştirmeli.Hangi oyun çıkarsa çıksın 1 milyon seviyesine ulaşır zaten.Hele pes'de köklü değişiklikler gelirse tüm dikkatleri üzerine çekecektir.Uzun süredir fifa oynamayan pes oyuncuları gibi pesinde uzun süreler oynanmayan bir oyun olmasını istemem doğrusu.Çünkü kendi tarzında bence devam ederse keyifle oynanılacak bir oyun olabilir kesinlikle.
  • quote:

arkadaşlar görüyorumki birçok arkadaş pes'ten şikayetçi. ve fifaya geçiyo. hepinize sonuna kadar hak veriyorum.
    bende yıllardır pes oyunucusu olarak, bu sene gelmiş geçmiş en kötü pes serisi olduğunu düşünüyorum.
    bu hız olayı ve uzun top üçgen olayı hepimizi soğuttu. hayatında 300-400den fazla pes oynamamış acemiler prim yaptı.
    emek sarftemeden kalitesiz pis pis goller. dümdüz bilinçsizce ileri vurmalar. tabi yinede oynanırdı. çokta önemli diil. ama hile olayı tamamen bitirdi.
    hile hiç kabul edilemicek bir şey. bu devirde hile diye birşey olmaması lazımdı artık. ama konami işte. bir bildikleri vardır mutlaka.
    konami bunu düzeltmedi ve MLO tam bir pislik yuvası oldu. ne kadar sanal alemde olsa, bukadar pislik insanlarla uğraşmak hoş bir şey değil gerçekten
    genel sıralamaya bakıyorum. birçok kişi 1000 puan olmuş. birçoğunuda tanıyorum. daha önce maç yaptığım ve koparanlar. pes bu işte.
    ancak hileci ve sahtekarlar en iyi oluyor. hakedenler loser oluyor. bende fifaya geçmeyi düşünüyorum ama alışma falan onlardan üşeniyorum.

bende hayatım fifaya elimi surmedim,sadece bakdım:)yaklaşık 13-14 yıl pes oynuyorum,,kocaeli ben gecicem yazmıs foruma,merak ettim hemen indirdim demosunu,4-5 maç yapdım,hiç alışmadıgım halde oynamaya calışdım,zorlandım haklı olarak,,fakat aradaki fark koyu pesci olarak soluyorum,sanki ps3 ile ps2 arasındaki fark gibi,fifanın oyuncuların hareketleri oyun içinde davranısları daha insansı:)pes çizgi film gibi geldi,ben suan gecmeyi dusunmuyorum ama yıl sonu artık aklımın bi köşesinde tutucam.menusune hiç alışamadım,karman çorman geliyor bana,pes pratik ama çizgi film gibi geldi:)yinede oynamaya devam ama eylüle kadar.
  • Beyler psn hala bakımda bende. Girebilen varmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerk_07

quote:

bende hayatım fifaya elimi surmedim,sadece bakdım:)yaklaşık 13-14 yıl pes oynuyorum,,kocaeli ben gecicem yazmıs foruma,merak ettim hemen indirdim demosunu,4-5 maç yapdım,hiç alışmadıgım halde oynamaya calışdım,zorlandım haklı olarak,,fakat aradaki fark koyu pesci olarak soluyorum,sanki ps3 ile ps2 arasındaki fark gibi,fifanın oyuncuların hareketleri oyun içinde davranısları daha insansı:)pes çizgi film gibi geldi,ben suan gecmeyi dusunmuyorum ama yıl sonu artık aklımın bi köşesinde tutucam.menusune hiç alışamadım,karman çorman geliyor bana,pes pratik ama çizgi film gibi geldi:)yinede oynamaya devam ama eylüle kadar.

kardeşim haklı olarak karışık çünkü 8 9 tane online mod var peste 3 onun haricinde pesin hilecileri saçmalıklarıda cabası

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Arkadaşlar, isteyenler alttaki yazıyı konamiye göndersinler. Link'te verdim. Yazıda kısaca hile yüzünden birçok kişi FIFAya geçiyor. Bu sorunu düzeltmezseniz oyunu satın alıp oynamayız yazıyor.

I am a PS3 user. On many forums I hear lots of people are moving to FIFA because you don't do anything about cheating and I am one of them. You will lose your most loyal players because we are fed up with cheating and we can't tolerate that anymore. As long as you let cheating go on, we won't play and buy this game!

https://uk.secure.konami-europe.com/support.do

I am a Play Station user and ı played pes series since 1998,and ı never played other games ın my lıfe.ı play only pes serıes ın play station. On many forums I hear lots of people are moving to FIFA because you don't do anything about cheating and I am one of them. You will lose your most loyal players because we are fed up with cheating and we can't tolerate that anymore. As long as you let cheating go on, we won't play and buy this game!ı am bored so much and ı wıll buy fıfa 14 ın 2014.
    BENDE GONDERDIM.HERKES GONDERSIN ARKADASLAR.
  • Arkadaşlar Ps network un ne zaman geleceğini bilen varmı ? Hala bakımda diyor.
  • Bakim var diyo oyuna girmiyor girebilen var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: eTLStyLe

Para kasmak isteyenlere bir taktik vereyim. Arkadaşlar bu katkı olayı oyuncunun daha verimli oynamasına bir yararı yoksa dediğim taktigi uygulayın.

Taktik : Oyuncunun sözleşmesi bittiginde sözleşme yapmıyoruz ve o oyuncuyu serbest bırakıyoruz ve aynı oyuncuyu tekrar alıyoruz. şimdi diyeceksiniz ee nerde kaar ediyoruz. 10 maç oynayan herhangibir oyuncunun en kötü katkısı 1 en iyi 2 oluyor ve bize az da olsa serbest bıraktıgımız oyuncu para bırakıyor. örn: elimizde 5m var bir oyuncunun sözleşmesi bitti o oyuncunun 10 maçlık sözleşme maliyeti 3m diyelim bu oyuncuyu serbest bırakıp tekrar aldıgımızda 10 maçlık sözleşmesi bize 2m civarına geliyor. Ben bu taktikle 2 haftada 240.000.000 toplam malvarlıgını 800.000.000 yaptım.

Deneyen arkadaşlar yararını kesinlikle görecektir

Aynen ben o söylediğini 50 maç üzerinden uyguluyorum. 50 maç ta 5 yıldız katkıda Ronaldo dan 12 m kazandım satıp tekrar alınca. Ama psn hesabımı çalıdılar ve artık yapamıorum.
    Bilmeyen arkadaşlar mutlaka katkıyı takip etsin ve 5 yıldızda oyuncuları elinden çıkarıp aynı ouncuyu tekrar transfer etsin. 10 maçta yapmanızı tavsiye etmem çünkü çok falza getirisi olmuyor.
  • Hilecilere çözüm kendim buldum

fark atmayın

Rakibin hep umudu olsun

ilk yarı en fazla 2 gol atın

son dklara 1 farkla önde girin

O zaman koparmiyorlar

ayrıca ilk yarı 4 5 atarsan hep koparıyorlar ben bazen bilerek gol yiyorum cikmasinlar diye işe yarıyor çoğu zaman

• Bu arada beyler PSN akşam 19:30 a kadar gelmeyecekmiş. Bugün online yalan oldu.
  • I am a PS3 user. On many forums I hear lots of people are moving to FIFA because you don't do anything about cheating and I am one of them. You will lose your most loyal players because we are fed up with cheating and we can't tolerate that anymore. As long as you let cheating go on, we won't play and buy this game!

Gorur gormez maılı attım forumdakı tum arkadasların aynı hassasıyetle bu maılı gondermesını rıca edıyorum.Su hıle muhabbetı bıtsın adam gıbı oynıyalımda artk bızde gorelım 800-900 lerı puan ve takım gucu olarak :=))
  • attığım mail'e konami cevap vermiş. diyoki:
    ''malesef bazı oyuncular fair play kurallarına uymuyor.
    sizden ricamız koparanların ismini, sizin isminizi, ve video'lu kanıt , gün, saat, tarih.. bize gönderin''
    demişler. yani hileye çözüm yok. bulamadılar ve bulamıcaklar. maçmı yapıcaz video, resim bilmemne çekimleriyle, e-maillerlemi uğraşıcaz
    bu koparma olayı ayda yılda bir olan birşey diilki. her maç koparıyolar
    ohh bee ne rahatlık walla. otursunlar keyif yapsınlar, biz hilecilerin peşinden koşalım, uğraşalım didinelim duralım. yokyaa
    walla şuraya yazıyorum: 2014te kimse oynayamıyacak hileden 2015tede pes bidaha çıkmaz
  • quote:

attığım mail'e konami cevap vermiş. diyoki:
    ''malesef bazı oyuncular fair play kurallarına uymuyor.
    sizden ricamız koparanların ismini, sizin isminizi, ve video'lu kanıt , gün, saat, tarih.. bize gönderin''
    demişler. yani hileye çözüm yok. bulamadılar ve bulamıcaklar. maçmı yapıcaz video, resim bilmemne çekimleriyle, e-maillerlemi uğraşıcaz
    bu koparma olayı ayda yılda bir olan birşey diilki. her maç koparıyolar
    ohh bee ne rahatlık walla. otursunlar keyif yapsınlar, biz hilecilerin peşinden koşalım, uğraşalım didinelim duralım. yokyaa
    walla şuraya yazıyorum: 2014te kimse oynayamıyacak hileden 2015tede pes bidaha çıkmaz

Ezbere aynı cevabı yazıp gönderiyorlar yazıklar olsun böyle firmaya sıralama maçları dahi hile ve lag dolu artık oyun tamamen bitti ya offline yada kendi arkadaşlarınızla oynayacaksiniz diyor derdi değil adamların...

• Oyuna giremiyoz zaten

• "Dear Ercüment,

Thank you very much for contacting the Konami Support Team.

Of course we understand exactly how you feel when it comes to cheaters in PES 2013. We are working on ways to combat cheaters more effectively. Please be sure that we are investigating all cases that are reported to us and looking into all names that are provided. Keep an eye out for news and information regarding cheaters and courtesy rating coming soon. We are clamping down."

Bu kez gelen maılde onlarda bu hilenin farkında olduklarını ve kesınlıkle bununla mucadele için calıstıkları gıbısınden seyler soyluyorlar.Arkadaslar bakın bız kendı kendımıze ne kadar soylenırsek az.ne kadar cok şikayet maılı atarsak olayla o kadar ılgılı olacaklardır.
    AYRICA BEN SAHSEN PES KOLIK OLAN BIRISI OLARAK BANA BEDAVA FIFA VERSELER OYNAMAM,OYNAYAMAM.BU İŞ SANKI GS-FB-BJK TARAFTARILIGI GIBI BI DURUM BANA GORE.
  • bakım falan yok arkadaşlar. benim 2 hesabım var. biri giriyo psn'ede pes online'de. maç yapabiliyorum online
    ama diğeri girmiyor. pes online'a. bazı hesaplarmı hack'lendi ne oldu anlamadım
    bazı kişilerinde psn'e bile girmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Arkadaşlar, isteyenler alttaki yazıyı konamiye göndersinler. Link'te verdim. Yazıda kısaca hile yüzünden birçok kişi FIFAya geçiyor. Bu sorunu düzeltmezseniz oyunu satın alıp oynamayız yazıyor.

I am a PS3 user. On many forums I hear lots of people are moving to FIFA because you don't do anything about cheating and I am one of them. You will lose your most loyal players because we are fed up with cheating and we can't tolerate that anymore. As long as you let cheating go on, we won't play and buy this game!

https://uk.secure.konami-europe.com/support.do

Mesut arkadaşımızın yazısını aynen Konami'Ye gönderdim. 2 saat içinde cevap geldi. Gelen cevabı aynen paylaşıyorum:

Herkesin aynı yazıyı yukardaki linke göndermesini öneriyorum !
    ----------------------------------------------------------------------------------------------

Dear Burak,

Thank you very much for contacting the Konami Support Team.

Of course we understand exactly how you feel when it comes to cheaters in PES 2013. We are working on ways to combat cheaters more effectively. Please be sure that we are investigating all cases that are reported to us and looking into all names that are provided. Keep an eye out for news and information regarding cheaters and courtesy rating coming soon. We are clamping down.

Best regards,

Alex

Your Konami Support Team

"Like" us on Facebook
    Subscribe to our YouTube channel
    Check the official PES 2013 website for the latest news

Konami Digital Entertainment GmbH
    Berner Str. 103-105
    60437 Frankfurt am Main
    Germany

Local Court of Frankfurt am Main: HRB Nr. 24990
    Managing Director: Shinji Hirano, Fumiaki Tanaka
  • 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.