Şimdi Ara

ps3 oyun update yapma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben http://psn.ps3news.com/ bu siteden indriğim şeyleri ps3 içine nasıl kurucam bi fikri olan warmı araştırdım forumu bulamadım ama beli gözümden kaçmıştır yaqrdımcı olursanız sevnirim.

• bende merak ettim şimdi bilen yokmu acaba yardım kardeşlerim
  • yani hazır sitesi kurulmuş pcden 5 dakkada indrdim ama asıl sorun kurmak yardımcı olun walla
  • yokmu bu işten anlayan
  • çalışmayacağınıda bilsem killzone 2 beta yı indiriyorum
  • ben indirdim bile ustam ama nasıl yüklicez bir bilen yok galiba
  • evet ya arkadaşlar yardımcı olacak olan yokmu?Benim konsolum haftaya gelcek nasıl olcağını bilim de bari gelmeden önce bu arada 5-10 oyun indirim geldiğinde direk cihaza atim.
  • harbiden yokmu anlıyan?
  • bunu deneyen olmuştu copyright hatası veriyormuş boşuna uğraşmayın
  • Üstadlar şu konuya bir el atsa ya. Ben böyle birşey olduğunu bilmiyordum ama patchleri burdan indirmek çok işe yarar PS3ün yarın saatte indirdiği şeyi Pc 5 dakikada indiriyo
  • Eğer full oyunlara kasıyorsanız, kullanıcı adı ister diye biliyorum. Yani hadi bir şekilde yüklediniz alete, makina dosyaya "kimin psn'inden indi bu?" diye soruyor, cevabı aldıktan sonra kullanıcılarınıza bakıyor arasında var mı diye. Yok ise nanay
    Onun dışında eklenti, yama, add-on gibi şeyleri yapabilirsiniz herhalde. Ama son çıkan updatelerden sonra o da nanay oldu Psn'den indircekmiş gibi yapıp pause'layıp proxy ile dosyayı göndereceksiniz vs..
    Yani usb stick'e atıp ps3'e kopyalama gibi bir olay yok. Uğraşacaksınız. Sony elinden geleni yapıyor kontrol dışı aktiviteler için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daemonville -- 10 Aralık 2008; 22:50:19 >
  • Oyun updatelerini illa playstationdan indiricez yani..
  • bosuna ındırmeyın 2.42 versiyondan sonrasında hıcbırı calısmaz eger versiyonunuz 2.42den daha dusukse mumkun ps3 proxy server kuracksınız
    ve bayagı zahmetlı bır ıs ps3 proxy server diye aratırsanız bulabılırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xamaximax -- 11 Aralık 2008; 0:01:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: drake_1988

bosuna ındırmeyın 2.42 versiyondan sonrasında hıcbırı calısmaz eger versiyonunuz 2.42den daha dusukse mumkun ps3 proxy server kuracksınız
    ve bayagı zahmetlı bır ıs ps3 proxy server diye aratırsanız bulabılırsınız

acil satılık kutusundan açılmamış 20gb ps3 alınır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.