Şimdi Ara

PS3 - OYUN DİREKSİYONLARI İNCELEMESİ (G25-GT Wheel-Momo) #UPDATED# (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
1
Favori
30.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Buzmavili

sıjjıye ye bi gidip görmek lazım.

nereye?
  • ya arkadaslar ben logitech g25 aldim fakat ps3 de need for speed shiftte bi turlu ayar yapamadim ps menusunde calisio fakat oyun icinde calistiramadim yardim lutfen....
  • bimeksten dirt2 turnuvasından bi dirt2 bi tane de gt driving force gt kazandım
  • Arkdaşlar bişeyi çok merak ediyorum örneğin bu oyun direksiyonlarında gaza yarım basarak örneğin 120 ile sürekli gidebiliyormuyuz yoksa sürekli hızlanmamı sağlıyor klavyedeki ok tuşu gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BREATH

Arkdaşlar bişeyi çok merak ediyorum örneğin bu oyun direksiyonlarında gaza yarım basarak örneğin 120 ile sürekli gidebiliyormuyuz yoksa sürekli hızlanmamı sağlıyor klavyedeki ok tuşu gibi?

yarım basarak aynı hızda gidebiliyosun ama hızlı giderken olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: BREATH

Arkdaşlar bişeyi çok merak ediyorum örneğin bu oyun direksiyonlarında gaza yarım basarak örneğin 120 ile sürekli gidebiliyormuyuz yoksa sürekli hızlanmamı sağlıyor klavyedeki ok tuşu gibi?

yarım basarak aynı hızda gidebiliyosun ama hızlı giderken olmuyor

nası yani hızlı giderken?yani yüksek hızda hep hızlanıyor ama yavaşken ortalama bi hızda gidebiliyormusun?örneğin Test drive unlimited 2 gibi bi oyunda?

• Hortlatacağım kusura bakmayın ama aklımda takıldı sorayım dedim. şimdi GT6'yı da bu direksiyonlar ile oynayabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrDissident

Hortlatacağım kusura bakmayın ama aklımda takıldı sorayım dedim. şimdi GT6'yı da bu direksiyonlar ile oynayabilir miyiz?

%95
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

quote:

Orijinalden alıntı: MrDissident

Hortlatacağım kusura bakmayın ama aklımda takıldı sorayım dedim. şimdi GT6'yı da bu direksiyonlar ile oynayabilir miyiz?

%95

bu cevabından %95 uyumlu olarak oynayabildiğimi anlıyorum hocam. teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.