Şimdi Ara

Ps3 için fan önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ps3 üm aşırı ısınıyor ve sarı ışık vermeden önce son çare olarak heatsink i iptal edip iki çipe ayrı ayrı birer soğutucu takmaya karar verdim. Video'da yapmak istediğim şeyi görebilirsiniz. Bana fiyatı 50-60 lira arasında yanyana takılacak iyi bir fan modeli önerebilirseniz çok sevirim. çipler arasında çok fazla mesafe yok o yüzden videodaki arkadaşın yaptığı gibi ince heatsink e sahip fanlar olması lazım. şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=YmjN_lTRfdc&feature=related

• kimse cvap vermedi ama ben yaptigim arastirmalar sonunda xigmatek red scorpion kullanmaya karar verdim. umarim isimi gorurler. http://www.vatanbilgisayar.com/Soğutma%20Sistemleri/xigmatek-s1283-red-scorpion-lga775-&-amd-am2754939940-islemci-sogutucu/productdetails.aspx?I_ID=46104

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sogutucuyu nasıl sabitlemeyi düşünüyorsunuz.Eger sabitlerseniz bile kullanım açısından ergonomik olmuyacaktır bu malum kutu dışında duracagından.Cpu ya

Ps3 için fan önerisi.

böyle bir blok yerleştirip sıcak havayı tahliye edecek bir fan konumlandırırsanız daha pratik olur.
  • ps3 un kendi heat sink i icin vida yerleri var ona uygun bir parca kestirip sabitlemeyi dusunuyorum. fan problemli yetersiz kaliyor. powersupply da cok isindigi icin kurtaracagini sanmiyorum. her iki cipi ayri ayri sogutup anakart uzerindeki birkac cipe de ufak ekrankarti heatsinklerinden yapistiricam. eger sonuctan memnun kalirsam ilerleyen zamanlarda birde custom kasa projesi yapmak istiyorum.

• arkadaslar videodakinin aynisini yaptim ama asiri isinma hatasi veriyor bir fikri olan varmi acaba.

• Ram chipleri ısınıyor üzerlerine ayrı ayrı heatsinkler yerleştirip fan koyucam bu çözer artık umarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.