Şimdi Ara

(PS3) DH PRO KULÜPLER LİGİ - Fikstür belirlendi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
4.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zala_

Aşağıdaki takımların kaptanları turnuva için son onayını verdi ;

A FEW GOOD MAN - Ekostros
    BLACK STOCKINGS - Brky39
    LOS GALACTURCOS - GkhnFB
    RISING TURKS - Zala_

NIGHT WATCHERS ve MAXI PRO takımları bekleniyor.

Fikstür yarın (10/10/2012 Çarşamba) belirlenecek.

Bende mesajla OK verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GkhnFB

quote:

Aşağıdaki takımların kaptanları turnuva için son onayını verdi ;

A FEW GOOD MAN - Ekostros
    BLACK STOCKINGS - Brky39
    LOS GALACTURCOS - GkhnFB
    RISING TURKS - Zala_

NIGHT WATCHERS ve MAXI PRO takımları bekleniyor.

Fikstür yarın (10/10/2012 Çarşamba) belirlenecek.

Bende mesajla OK verdim

Verdi dedim zaten . Bu takimlar onay verdi yazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Brky39 duzelttim kardesim tamamdir.

• Fikstür belirlendi. Hepimize hayırlı olsun arkadaşlar.

(PS3) DH PRO KULÜPLER LİGİ - Fikstür belirlendi
  • quote:

Fikstür belirlendi. Hepimize hayırlı olsun arkadaşlar.

(PS3) DH PRO KULÜPLER LİGİ - Fikstür belirlendi

Şampiyonlar ligi müziği eşliğinde okudum fikstürü

Hayırlı uğurlu olsun

• * İlk maçları bu hafta sonu (13-14-15 Ekim tarihlerinden birinde) yapıyoruz.

* Takım kaptanları maç gününü ve saatini kendi aralarında belirleyebilir ancak 3 gün içinde yapılmasını rica ederim.

* Maç bittiğinde her iki takım kaptanı da aşağıdaki formatta skorları göndermeli.

Maç Skoru :
    Takımınızın Gollerini atanlar :
    Asist yapanlar :
    Maçın adamı :

Maç skoru - Her iki takımın da aynı skoru göndermesi temennimizdir
    Takımınızın Gollerini atanlar - Kendi takımınızın gol atan futbolcularını yazın.karşı takımın gol atanlarını yazmanıza gerek yok.
    Asist yapanlar - attığınız gollerin asistçileri
    Maçın adamı - Maçın en iyi oyuncusu ( her iki takım kaptanı da aynı kişiyi yazmalıdır )

* Turnuva bitiminde gol kralı , asist kralı , en çok MOM olan oyuncu , turnuvanın golü gibi kategoriler değerlendirilecektir. Gollerinizi isterseniz save edebilirsiniz ve linki buraya gönderirsiniz.

* Maç gününde takım kaptanları ayrı bir PSN chat odası kurup oradan son hazırlıklarını yapabilirler.

* Ev sahibi takım daveti gönderecek olan takımdır. 3 deneme sonunda bağlantı kurulamazsa deplasman takımı davet gönderebilir.

* Maçın ilk 10 dakikasında ( maç dakikası ile 10 ) lag,düşme vb gibi sorunlar olursa kaptanlar chat odasından durumu birbirlerine iletir ve maç baştan 0-0 olarak başlar.

* Maç içinde karşı takımı rencide etmeden gol sevinçleri serbesttir

* Futbolcu isimleriniz rakibi tahrik edici olmamalıdır.

* Kaptanlar kendi takım oyuncularından sorumludur. küfür etme, psnden tahrik edici mesaj atma gibi eylemlerde oyuncu bir maç ihraç edilir. tekrarında turnuvadan çıkarılır.

* Turnuva başladıktan sonra takımlar transfer yapabilir.

* son transfer tarihi 31 Ekim 2012 Çarşamba saat 23:59'dur.

* Takımlar birbirinden de transfer yapabilir ancak 1 oyuncu turnuva boyunca sadece bir kez takım değiştirebilir.
    Örnek : DHSpor'da oynayan Memhet , ForumSpor'a transfer olduktan sonra bir daha takım değiştiremez.

* Turnuva başlamadan önce takımlar kadrolarını ve ea sports football world linklerini burada paylaşırsa sevinirim.

* Küfürsüz, saygı çerçevesinde güzel maçlar yapmamız dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 10 Ekim 2012; 16:39:54 >

• Hayırlı Olsun cemaat,

• quote:

Orijinalden alıntı: GkhnFB

Hayırlı Olsun cemaat,

cümlemize
  • Herkese başarılar dilerim, keyifli ve heyecanlı bir lig olur umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkeze hayırlı olsun öncelikle.

ilk maçımızın güçlü ve formun güzide ekiplerden biriyle olması güzel olmuş. Gerçi güçsüz ekip yok ama . takım olarak gücümüzü görmek adına büyük bir avantaj şeklinde görüyorum. favori sizsiniz ama sizden bir parçaydım sizi tanıyorum herşeyi anlatacağım takımıma Şaka biryana bizde puan veya puanlar ile başlamak istiyoruz. herkeze başarılar.

not: turnuva başladıktan sonra turnuva takımlardan transfer yapmayacağımızı belirten bir küçük not ile oyuncu aradığımızı forumda ilettim. turnuva başladıktan sonra free agent tarzda boşta olan oyuncularla takımı takviye etmek transfere müsade olacak mı ? 1 kişi aldık 1 kişide bu akşam katılacak. transfere müsade var mı turnuva esnasında ?

• DH Pro Kulup ligi ateşi bu hafta sonu dhsports kanalinda

Ah hepimizde avermedia,hauppauge gibi kayit cihazlari olacakti ki ozet goruntu bile yayinlardik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: vokiceki

not: turnuva başladıktan sonra turnuva takımlardan transfer yapmayacağımızı belirten bir küçük not ile oyuncu aradığımızı forumda ilettim. turnuva başladıktan sonra free agent tarzda boşta olan oyuncularla takımı takviye etmek transfere müsade olacak mı ? 1 kişi aldık 1 kişide bu akşam katılacak. transfere müsade var mı turnuva esnasında ?

Çok güzel bir konuya değinmişsin Volkan.

* Turnuva başladıktan sonra takımlar transfer yapabilir.

* son transfer tarihi 31 Ekim 2012 Çarşamba saat 23:59'dur.

* Takımlar birbirinden de transfer yapabilir ancak 1 oyuncu turnuva boyunca sadece bir kez takım değiştirebilir.
    Örnek : DHSpor'da oynayan Memhet , ForumSpor'a transfer olduktan sonra bir daha takım değiştiremez.

* Turnuva başlamadan önce takımlar kadrolarını ve ea sports football world linklerini burada paylaşırsa sevinirim.

• An itibarı ile BLACK STOCKINGS 'ten tamamen ayrıldım .Kaptan olarak diğer kulup üyelerinden biri kendilerini belirttigi zaman yazarsınız . Benim ismimi silerseniz sevinirim

NightWatchers bünyesi altında oynayacagim .
  • Black Stockings kaptanı olarak benim ismimi yazabilirsiniz onaylayanlar kısmına ve diğer takımlar maç günü saatiyle ilgili benimle PSN:deepsilence34,Özgür'le PSN:Majesticozgr veya Sercan'la PSN:sstourist PSN yolu ile yada PMle irtibata geçebilirler..Herkese Başarılar..
  • Öncelikle tüm katilimci takımlara basarılar diliyorum.

Zaman içerisinde bizle birlikte oynayan arkadaşların PSN lerini eklemiştim. Ama yollar ayrılınca sildim çünkü kullandığım bu PSN, sadece Fifa oynarken bağlandığım oldugundan mac icinde sag ust kosede sürekli birilerinin online offline olması rahatsız ediyor. Bu bakımdan herhangi bir yanlis anlasilma olmamasını diliyorum. O yüzden Ensar, Ozgur, Kemal ve simdi PSN'ini hatirlayamadigim tüm arkadaşların anlayışla karşılayacağını ümit ediyorum.

En kısa zamanda sadece takim menajerlerinin PSN'lerini ekleyeceğim.

Herkese uzun soluklu, keyifli ve mücadele dolu bir turnuva diliyorum

• MAXI PRO vs RISING TURKS maçı muhtemelen pazar günü 22.00'de.

Diğer takim kaptanlari da mac saatini belirleme calismalarina baslasa iyi olur beyler

• quote:

MAXI PRO vs RISING TURKS maçı muhtemelen pazar günü 22.00'de.

Diğer takim kaptanlari da mac saatini belirleme calismalarina baslasa iyi olur beyler

Süper oldu abim sizinle eşleşmek, başarılar dilerim
  • LOS GALACTURCOS kaptanı arkadaşımıza ilk hafta maçı için pm attım ...

EDIT : Maç tarihi yarın akşam saat 23:00 olarak ayarlanmıştır ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghimco -- 12 Ekim 2012; 15:24:24 >
  • Los GalacTurcos- NightWatchers maçımızı yaptık.

4-1 kazandık, İstatistikler,,

Goller; GkhnFB,(FernandoTorresTR) 4 Gol

Asist; Sevinckan_216(The_RecruitTR) 3 asist, Yagmur; 1 asist

MOTM;GkhnFB,(FernandoTorresTR)
  • cem ( ghimco ) maçta degildi , işi çıktıgı için katılamadı . Nightwatchers adına ben yazıyorum

Skor : 4-1

Gol;burak_yıldız

Asist; yok

MOTM;GkhnFB,(FernandoTorresTR)

rakibi tebrik ediyorum hakettiler
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.