Şimdi Ara

PS3 160 GB mi 320 gb mi? Acil!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
4.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ps3 160 gb 699 TL ye rastladım. Sadece konsol ve kol. Bir de 969 TL ye 320 gb konsol+kol+2 oyun paketi var.. hangisini alsam? Aralarında ne farklar var? 160 gb olsa daha mı performansı az olur? akşama alıcam acil cevap..

• sadece veri depolama.. strore'dan oyun indiririm dersen ve imkanın varsa 320 gb al.
  • 160 GB`lik olanini al,ekstra 160 GB ve 1 Kol icin masraf etme.. Aralarinda Performans olarak hicbir fark yok,sadece GB farki var..
  • 160 gb daha mantıklı gibi. Wii filan nasıl arkadaşlar? Ps3 e alternatif olarak neler vardır?
  • ben 2 aydır ps3 kullanıyorum 320 gb şuan yarısı dolu.ama eğer yeter dersen 160 gb al
  • bence 160gb lık yeter ama kutulu oyunlara o kadar para veremem, psn den kankalık yapar oyunları hdd ye yüklerim diyorsan 320 gb lık al
  • 160GB ile 320GB'lık PS3 arasında herhangi bir performans farkı yok. Sadece HDD kapasitesi fazla. Eğer PS3'e PSN'den oyun indirmeyeceksen veya başka herhangi bir şey yüklemeyeceksen 160GB fazla fazla yeter. Bu arada konsolu almadan önce fiyatları iyice bir araştırmanı tavsiye ederim.

160GB: 651,05 TL (Havale ile)
    http://www.sanalreyonum.com/urun/sony-ps3-160-gb-slim-konsol_851246.aspx?CatId=27420

320GB: 688,06 TL (Havale ile)
    http://www.sanalreyonum.com/urun/sony-playstation-3-ps3-/320-gb_833588.aspx?CatId=27420

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi battleshow -- 16 Ocak 2012; 13:50:05 >

• khalkedondan 320 al 690tl
  • azıcık daha para verebilcek durumdaysan al 320 yi pişman olmazsın.aynı ikilemde bende kaldım 320 aldım
  • Al İşte Bir Cahil Daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaKe_DeAtH33

Al İşte Bir Cahil Daha

Zırvalayıp durma. Arkadaş belki bilmiyor, cahil'i direk yapıştırmışsın. Sen sanki herşeyi biliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_jericho

quote:

Al İşte Bir Cahil Daha

Zırvalayıp durma. Arkadaş belki bilmiyor, cahil'i direk yapıştırmışsın. Sen sanki herşeyi biliyorsun.

Niye Google Amcayı Kullanmak Yerine Konu Açıyorsunuz?
  • quote:

quote:

quote:

Al İşte Bir Cahil Daha

Niye Google Amcayı Kullanmak Yerine Konu Açıyorsunuz?

Geniş çaplı bilgi almak için açtı belki. Bunun yanında başka bilgilerde almak istiyor olamaz mı?

• Konu kavgaya dönmeden bende fikrimi beyan edeyim...
    Bahsettiğin paket bence daha mantıklı 320gblık ps3 + 2 oyun + ekstra kol için 969 TL iyi bir fiyat. Ancak şunu da sormak lazım. Hangi oyunları veriyor. Bazı yerler platinium oyun koyup 2 oyun hediye ediyoruz adı altında veriyor o zaman o parayı vermenin bir gereği yok, ya da saçma sapan oyun veriyorlar. Hangi oyunları veriyor ve verdiği kol dualshock mu sixaxis mi onu da bir öğrensen daha iyi olur. Yoksa @battleshow un verdiği linklerdeki fiyatlar çok uygun. Bende ps3 ümü çıkmadan 1 ay önce parasını verip Türkiye'ye gelen ilk seriden aldım. Lens ömrü bitti değiştirdim lensi gene sorun yaşıyorum yeni ps3 alıcam. 320 gb lık buldum bende 680 TL ye buldum sadece 320gblık ps3. Ekstra kol ya da oyun yok içinde. Bence sen bir kampanyalara göz at. Acele etme hemen. Sonra ah keşke deme. Sonuçta en az 680 TL gibi bir para her şekilde cebinden çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dievas

Konu kavgaya dönmeden bende fikrimi beyan edeyim...
    Bahsettiğin paket bence daha mantıklı 320gblık ps3 + 2 oyun + ekstra kol için 969 TL iyi bir fiyat. Ancak şunu da sormak lazım. Hangi oyunları veriyor. Bazı yerler platinium oyun koyup 2 oyun hediye ediyoruz adı altında veriyor o zaman o parayı vermenin bir gereği yok, ya da saçma sapan oyun veriyorlar. Hangi oyunları veriyor ve verdiği kol dualshock mu sixaxis mi onu da bir öğrensen daha iyi olur. Yoksa @battleshow un verdiği linklerdeki fiyatlar çok uygun. Bende ps3 ümü çıkmadan 1 ay önce parasını verip Türkiye'ye gelen ilk seriden aldım. Lens ömrü bitti değiştirdim lensi gene sorun yaşıyorum yeni ps3 alıcam. 320 gb lık buldum bende 680 TL ye buldum sadece 320gblık ps3. Ekstra kol ya da oyun yok içinde. Bence sen bir kampanyalara göz at. Acele etme hemen. Sonra ah keşke deme. Sonuçta en az 680 TL gibi bir para her şekilde cebinden çıkacak.

Onu bunu bırak, nerede ve ne işte çalışıyorsun onu söyle? İmzan çok cezbetti.

• sanalreyonum fiyatı çok iyiymiş ama bu 969 tl lik kampayada süper değil sadece sana paket olarak veriyor normalde 680 tl ye alsan 320 gbtı + kol alman lazım oda 120 tl fln 2 oyunda alıcaksan aynı hesaba gelir oyunlar yanlız kaliteli olması lazım yane kampanya diye kanma 170 tl lik 2 oyun vericekse olabilir aynı hesaba gelir zaten en kötü tek tek almak istesen oyun fiyatları 80-100 ile arası değişiyor güncel oyunlardan bahsediyorum harddisk kullanacaksan 320 yi al yoksa 160 ı al gitsin ama sakın wii le kıyaslama
  • quote:

quote:

Bir oyun firmasında oyun tasarımı ile uğraşıyorum. 3D modelleme & animasyon

• quote:

quote:

quote:

Bir oyun firmasında oyun tasarımı ile uğraşıyorum. 3D modelleme & animasyon

Yurtiçi yurtdışı? Hangi firma? Hangi lise ve üniversite? Hepsini PM istiyorum.

• İyi bir fiyat araştırması yap.Sonra 160 mı 320 mi diye düşün.160 lıkda rahat yeter..
  • 160 gb'ın fiyatı fazla gibi geldi bana ve oyunda yok. ancak fiyat araştırmasını ps3 için internetten yapma bence yanılabilirsin.aklında olan mağazalara tel açıp sor çünkü mağazaya göre fiyat politikası uyguluyorlar veya anlık indirimler yapıyorlar bu şekilde araştırma yaparsan daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.akşama alıcam demişsin ne diyelim hayırlı olsun şimdiden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.