Şimdi Ara

Ps2 için tv hakkında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
5.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alınır ama çakma Memory Card için o fiyat biraz fazla. Benimkiler hep orijinal olduğu için çakmaların performansı nasıl oluyor bilmiyorum. Zamanında 60 TL'ye falan orijinalleri satılıyordu.

Şu var mesela. Orijinal demiş ama orijinal midir bilmem.

https://www.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps2-8-mb-orjinal-memory-card-hafiza-karti_pdp_570793332

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 8 Ağustos 2020; 0:17:12 >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    8mb orjinal varda beni 32 den aşağı kesmez ne yazıkki. En az 15 oyunun kaydını tutmalı

N11 dekiler falan klon ne yazıkki aynısı aliexpress te yarı fiyatına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psfat -- 7 Ağustos 2020; 23:18:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psfat kullanıcısına yanıt
    Orijinal varsa çakmaya bakma bence. Orijinal olması boyuttan daha önemli. Bitirdiklerini silersin. Baya oyun save dosyası sığıyor içine. Zaten az yer kaplıyorlar.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Resident evil ve bazı oyunlar çakmada sıkıntı yapıyormuş zaten. Orijinal bakacaz o zaman

• Adam arçelik tüplüye 250 çekti ya la
    Tüplüleri hurdacılar almıyor 250 ha

• Sony bir tane alabilirsin 100-200 bandına güzel birşey. Hatta 34" bulursan tadından yenmez.
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt
    Bi arkadaşım sony 72 ekrana 400 tl çekti mübarek lcd satıyo sanki

37 ekranlar çok küçük ya 1 karış ekranı var 55 arıyorum sony olması şart değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psfat -- 8 Ağustos 2020; 16:7:31 >
  • 500gb İde Hdd de geldi

Ps2 için tv hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: Psfat

500gb İde Hdd de geldi

Hadi hayırlı olsun doldur doldur oyunları

Sağolun hocam bi tüplü bulsak bide memory card canavar yatıyo valla oynayamıyorum birşey.

100 e 55 ekran sony trinitron buldum. Ama 50 ye vestel arçelik beko philips gibi markaların 55 ekranları bulunuyor. Aradaki farka değermi sizce? Sizdede sony televizyon vardı galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: pspsexer

bir de av ile scart farkini gor
    Selamlar. Japonya'ya gidip gelen bir arkadaşım sağolsun sega saturn arşivi dizdim. En iyi görüntü için scart tüplü ikilisi şart herhalde değil mi?

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Sony Trinitron Tüplü birde Rgb scart kablo en iyi tercih.

6. jenerasyon konsollarda component+lcd tv de yapılabilir ama sega satürn ün komponent desteği yok.

Geriye en iyi seçenek Rgb Scart + Tüplü kalıyor.

Kompozit Rf ve SVideo ya bulaşılmaz zaten oyundan soğutur adamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psfat -- 11 Ağustos 2020; 22:42:40 >
  • quote:

Sony Trinitron Tüplü birde Rgb scart kablo en iyi tercih.

6. jenerasyon konsollarda component+lcd tv de yapılabilir ama sega satürn ün komponent desteği yok.

Geriye en iyi seçenek Rgb Scart + Tüplü kalıyor.

Kompozit Rf ve SVideo ya bulaşılmaz zaten oyundan soğutur adamı.
    Teşekkürler hocam. Tüplülerde 72 ekranın üstüne çıkmamak lazım değil mi görüntü bozulmaması için?

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Çıkabilirsiniz sorun olmaz. Sony KV- 36FV310 serisi 92 ekran olmasına rağmen bir çok kişi tarafından retro için en iyi tüplülerden olduğu söyleniyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=k_abbyB90TA bu video işinize yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psfat -- 11 Ağustos 2020; 23:31:24 >
  • quote:

Çıkabilirsiniz sorun olmaz. Sony KV- 36FV310 serisi 92 ekran olmasına rağmen bir çok kişi tarafından retro için en iyi tüplülerden olduğu söyleniyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=k_abbyB90TA bu video işinize yarayabilir.
    Çok sağolasın bilgiler için hocam, araştırmaya başlayayım bir tüplüleri.

• quote:

Sağolun hocam bi tüplü bulsak bide memory card canavar yatıyo valla oynayamıyorum birşey.

100 e 55 ekran sony trinitron buldum. Ama 50 ye vestel arçelik beko philips gibi markaların 55 ekranları bulunuyor. Aradaki farka değermi sizce? Sizdede sony televizyon vardı galiba.
    Ben mesaj yollamıştım sanırım telefonun gazabına uğradım kusura bakmayın

Yerli TVler ile İthal Tvler arasında 2-3 kat fiyat farkı varmış. Zaten küçüklüğümden hatırlıyorum bizim arçelik tvmizden çok daha güzel gösteriyordu sony trinitron. Şu an kullandığım sony TVyi 20 TL ye aldım 21" ve görüntüsü tatmin edici. Sony, panasonic, jvc gibi bir markaya yönelmeni tavsiye ederim. Ayrıca Sony'nin PVM ve BVM serisi birde JVC nin Pro serisinden bir adet uygun fiyatlı denk getirebilirsen tadından yenmez.

Sadece sony de ve philips te doğal mod gerektirmeden rgb desteği varmış.

Alet bu hocam
    Ps2 için tv hakkında

• quote:

Sadece sony de ve philips te doğal mod gerektirmeden rgb desteği varmış.

Alet bu hocam
    Biraz yıpranmış gibi duruyor açma kapama tuşundan. Tam modeli ile bir araştırma yapmak lazım. Ne kadar istiyor bu TV'ye?
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-televizyon-sony-trinitron-55-ekran-tv-848459854/detay

Başka buldum daha temiz aynı model. Sadece Tv 100 TL
  • Ps2 için tv hakkında
    Bu bahsettiğim TV

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.