Şimdi Ara

Ps2 Fare Arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 3 gün önce uzun zamandır kullandığım Ps2 uyumlu faremi kasadan çıkarıp takmıştım o işlemden beri 3 gün geçti ve bu olay bir türlü düzeltemediğim bir arızaya yol açtı. Arıza tam olarak şöyle:

Bilgisayar açılıyor fare düzgün ışığı falan yanıyor yani imleçte çalışıyor hiçbir sorun yok. 10 15 dk içinde imleç bir kitleniyor gidiş o gidiş daha hareket etmiyor sol sağ tık falanda çalışmıyor ama farenin ışığı yanıyor. Bu donma işlemi gerçekleştiğinde aygıt yöneticisinde Ps2 Uyumlu Fare olarak görünen farem kayboluyor ordan. Düzeltmek için takıp çıkartma dersiniz güncelleme denemeleri dersiniz uyguladım ama başaramadım nettende araştırdım yine düzgün çözüm yok. Yalnız çalışan tek olay 2-3 defa yeniden başlatıyorum tekrardan 10 15 dk calısıyor ama yine gidiyor. Bu arada 2 tane tak çalıştır USB fare denedim onların 1 tanesi hiç çalışmadı diğeriyse taktığımda 1-2 oynattım fareyi ışığı falan yanıyodu ama 1 dakika içinde hareket etmemeye basladi ve ışığıda söndü. Bu konular hakkında yardımınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

• Yardım edebilecek yok mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.