Şimdi Ara

Ps Vita yaz indirimi [İçeri Hemen]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet öylesine ps store ya girmiştim ve yaz indirimi yazısını gördüm.Yaw he he diye içeri girdim ki bu sefer baya indirim olmuş.

God of war collection 30
    Sly trilogy 30
    Sly Thieves in time 25 (30 DA OLABİLİR)
    Mortal kombat 24
    Ratchet clank collection 25 ya da 30
    Killzone mercanery 25 TL

VE Bİ ÇOK İNDİRİM DAHA.
    Kartta yer yok demeyin alacağınızı alın.Oynayıp bitirince Content manager ile kayıtla birlikte pc ye atar diğerini indirirsiniz bence kaçırmayın derim

• vitası olupta Killzone mercanery ve God of war collection bu fiyata kaçmaz
  • Hangileri alınmalı sizce karar veremedim. daha önce hiç birini oynamadım

Bende olanlar bunlar

*GTA: Liberty City Stories
    *Uncharted: Golden Abyss
    *Killzone™ Mercenary

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knidos -- 2 Ağustos 2017; 21:36:52 >
  • knidos kullanıcısına yanıt
    Sly thieves in time al kesinlikle,Eğer beğenirsen sly collectionu al 1-2-3 bitirirsin
    Mortal kombat ta vakit geçirmek için harika

Bu arada hafıza probleminiz varsa bitirdikçe kayıtları ve verileri ile beraber pc ye kopyalayabilirsiniz.Content manager assisstan ile.
  • Sly Cooper: Thieves in Time da varmış bende :/ ama hiç oynamadım. 1-2-3ün devamı gibi bir oyunmu bağımsızmı? videosunu izledim güzele benziyor.indirimdeyken alayım trologisini.. Bir çok oyun plus üyeliğimde birikmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knidos -- 2 Ağustos 2017; 23:25:31 >
  • knidos kullanıcısına yanıt
    Aslında 1-2-3 de tamamen devam oyunu değil.Thieves in time de aynı şekilde.

Hepsinin farklı bi konusu var.Ama zaman olarak devamı şeklinde yani mesela 1'de tanıştığımız bi adamı sonraki oyunlarda zaten arkadaşımız olarak görüyoruz.

Kronolojik sıra var ve 1-2-3-thieves in time diye sanırım.

Bu arada Thieves in time gerçekten harika bi oyun ama ondan sonra çeşitlilik ve görsel açıdan sıkılabilirsin 1-2-3 oynarken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.