Şimdi Ara

PS Vita Wifi 6.60 CFW PSP Oyunlarını Oynayabilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Elazığ
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihaz tertemizdir yanında 4gb hafıza kartı taşıma çantası ve kutulu fifa 12 oyunu vardır. İçinde ise orjinal olarak Rayman ve Super Stardust Delta oyunu bulunmaktadır. Diğer cihazlardan fiyatının fazla olmasının sebebi ve diğerlerinden farkı ise aletin sürümü 2.02dir ve UNO oyunu sayesinde tüm PSP Oyunları ve homebrew oyunlar hafıza kartına atılarak bedavaya oynanabilmektedir :) Bu yöntem üst sürümlerde kesinlikle çalışmamaktadır o yüzden PSN hesabımı da veriyorum. Kargo alıcıya aittir,İstanbul içi elden teslim olur pazarlık payı vardır ve mantıklı takas teklifleri düşünülür. Resim koymadım şu an elimde kameralı telefon yok ama zaten alet çok temizdir jelatinle kullanılmıştır ilk günden itibaren.

İstediğim fiyat 475 liradır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hic resim paylasmadigin icin alacak olanlarin fikir edinmesi icin vitadan ekran goruntuleri alarak uno oyununda iken veya psp iso secim ekranini ve vitanin 2.02 versionunun oldugu ekran goruntulerini paylasabilirsin ps butonu + start a ayni anda basarsan ekran goruntusu alirsin ve content manager ile yani eski content manager ile wololoda yayinlanan ile bilgisayara aktarabilirsin resimlerini senin icin soyluyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.