Şimdi Ara

Ps Vita Homebrew Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
39
Favori
43.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlattığım şekilde kurun hocam. fifa 15 üzerine oynama yapamazsınız silip modlu sürümü yükleyin. ben anlattığım şekilde kurdum bi sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetinodinson

Anlattığım şekilde kurun hocam. fifa 15 üzerine oynama yapamazsınız silip modlu sürümü yükleyin. ben anlattığım şekilde kurdum bi sorun yaşamadım.
    Market de modlu fifa göremedim vpk olarak modlu fifa linki biliyormusunuz klasör olarak fifa 18 var her yüklemeye çalıştığımda hata veriyor vitashell

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maxpayne_55 M kullanıcısına yanıt
    Bölüm 6-9. MaiDumpTool ta istediğiniz ve gereken herşey var. daha bugun yazdım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetinodinson

Bölüm 6-9. MaiDumpTool ta istediğiniz ve gereken herşey var. daha bugun yazdım hocam.
    Tamamdır hocam k. Bakmayın ben görmemişim yüklemeye çalışacağım

• maxpayne_55 M kullanıcısına yanıt
    sorun değil hocam. ne yaptınız? halledebildiniz mi?
  • cetinodinson kullanıcısına yanıt
    Hallettim hocam normalde adamların verdiği sitede kuş sezonu olan için paket de vardı onu yükledim hata verdi sizin verdiğiniz linki yükledim çalıştı başka hangi oyunlarda bar bu mod işi bulabildiniz mi

• sonraki güncellemede retro arch tarzı emulatörler - custom tema yükleme - sd2vita ile kolayca hafıza arttırmak gibi şeyleri ekleyebilirsiniz hocam
  • Versiyon 3.69 Çıktı. Hencore olan arkadaşlar ve hencore yapacak arkadaşlar şu an için kesinlikle update yapmasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvliGamer

Versiyon 3.69 Çıktı. Hencore olan arkadaşlar ve hencore yapacak arkadaşlar şu an için kesinlikle update yapmasınlar.
    Uyarınız için teşekkürler hocam. geç kalktığım için görmemişim. flow kodlarıda yayınlamış reddit kaynıyordu.
  • Rehber için eline sağlık, sağda solda aramadan 10 dk'da resetleyip hallettim aleti, sd2vita için 3.68 uygun mu?
  • zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    Uygun bende o versiyonda kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 18.5 çıkmış hocam , ingilizce desteği varmı? Site ispanyolca bir şey anlaşılmıyor , 2.2 gb dosya yinede indiriyorum. Yada ingilizce olan link varmı? Bulamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Heisenberg. -- 26 Eylül 2018; 16:12:2 >
  • Maalesef aldığım gün 3.69 güncellemesini yaptı.:(
    Çinden sd2vita sipariş ettim gelene kadar kırılır umarım :)
  • EneSerhat kullanıcısına yanıt
    Rehberi güncelleyeceğim arkadaşlar. sd2vita sipariş ettim ve hafıza kartımı sattım, o yüzden denemeden bir şey yazmıyorum. Fifa modunun 18.5 güncellemesi gelmiş fakat ingilizce hakkında bir fikrim yok resmi siteye düşmemiş. ayrıca ekşide bir arkadaş rehberimden alıntı yaparak saçma sapan bir güncelleme kaldırma entrysi girmiş. arkadaşlar vitada downgrade henüz mümün değil. verdiği dns zaten güncellemeyi önleyen bir dns değil. alıntı yapmış, kaynak göstermeden yalan yanlış şeyler yazmış yazık gerçekten.
    çalıntı linki:https://eksisozluk.com/entry/81213683

eneserhat hocam maalesef Flow 3.96u kırmayacağını söyledi. sanırım sonynin cihazı tamamen salmasını bekliyor. kodlarını yayınladı zaten. belki başka bir grup kırar ama bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetinodinson -- 1 Ekim 2018; 21:10:19 >

• JB'li 3.68'de PSN erişimi için bu yeterli mi hocam? Sanırım artık 3.69 yazacağız kutu içine doğru mu?

quote:

5-6. Playstation Network Erişimi

Market ve çokoyunculu modları kullanmak için Playstation Network’e bağlanmalısınız.

1.Ayarlardan HENkaku Ayarları bölümüne gidin.

2.PSN spoofing Etkinleştir seçeneğine tik koyun.

3.Spoofed Versiyon bölümünde kuruiçine 3.68 yazın.

Eğer bir güncelleme yayınlanırsa ileride o sürümü yazmanız gerekmektedir.

4.Ayarlar uygulamasını kapatın.

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Birde dns kismini yapmaniz lazim hocam , bende 3.68 var ben girebiliyorum

• bu aksam rehberi güncellemeyi düsünüyorum. autoplugin, fifa 18.5 ve sd2vita üzerine. sd2vita konusu çok sıkıntılı çünkü her hafıza kartı çalışmıyor üzderine 3.68 sürümde uyguluama buglı. istediğiniz başka bir şey varsa gün sonuna kadar yazabilirsiniz. ayrıca Fl0w kırmayacağım dediği halde hade lan keratalar özlediniz deme eniştenizi şeklinde bir tweet attı ve 3.69 u kırdığını söyledi. güncelleme gelirse beklemekte fayda var.
  • Sd2vita aparatlarının versiyonları (3.0-5.0 gibi) ne anlama geliyor? Elimdeki PS Vita fat kasa ve içinde 3.35 sürüm yüklü, internetten 3.68 bulup yükleyip kırma imkanım var mı? Cevaplarsanız sevinirim.

• s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Farki şu hocam sd2vita almadan önce redditte okuduğum sey şuydu 3.0 slimde çalışmıyor işte 3.68 le uyumsuz gibi şeyler okudum. 5.0 son çıkan surum ve benim aliden sipariş edip sorunsuzca kullandığım surum. Şimdilik bunu söyleyebilirim. 3.68e yükseltme yapabilirsiniz rehberde anlattim fakat tavsiyem 3.65 e yukseltmeniz çünkü daha avantajlı onuda yapabilirsiniz rehbere yazdim. Aksama bu konuyla ilgili daha fazla bilgi vereceğim eve geçtiğimde akliniza takilan bir sey olursa buralardayim yine

• cetinodinson kullanıcısına yanıt
    Ps Vita Homebrew Rehberi

Ben 79 gün önce Aliexpress'ten bu ürünü (V3.0) satın aldım fakat halen gelmedi. Daha önce 60 günü geçen ve elime ulaşan birçok ürün olduğu için şikayet açmadım, satıcıya mesaj attığımda da lütfen bekleyin biz gönderdik ulaşması gerekiyor benzeri şeyler söyledi. Bir hafta daha bekleyeceğim gelmezse başka bir satıcıdan başka bir adresi seçip sipariş vereceğim yapacak bir şey yok. Yerli sitelerde mantıksız fiyatlara satıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.