Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (870. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
76.204
Cevap
1.564
Favori
3.788.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de konsolda oynadım hocam kanepede uzanarak gamepadle oynamak gayet keyifli. Konsolda witcher oynamanın tek sorunu türkçe altyazılı olmaması herhalde ama basitleştirilmiş çince'ye genel anlamda hakim olduğum için o kadar problem oluşturmadı benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srnzxbx -- 2 Haziran 2017; 12:53:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srnzxbx S kullanıcısına yanıt
    Witcher 3 de altyazı var hocam?

• srnzxbx S kullanıcısına yanıt
    真的吗?不用吹牛

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu mübarek ramazan ayının yüzü suyu hürmetine Allah rızası için Witcher 3 türkçe diye yazılsın artık başlığa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

真的吗?不用吹牛

Harikasın hocam
  • fifa 17 59 tl mi hala? ne zamana kadar gecerli bilen var mi arkadaslar ps store cokmus suan bakamiyorum ve oyun kac gb acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

quote:

真的吗?不用吹牛

Harikasın hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

fifa 17 59 tl mi hala? ne zamana kadar gecerli bilen var mi arkadaslar ps store cokmus suan bakamiyorum ve oyun kac gb acaba?

Evet, 10 hazirana kadar 59 TL'den satılacak.
    Oyuna gelen son güncelleme sonrası, 1.09 versiyonun boyutu 45.24 GB görünüyor bende. (Normal ps4 kullanıyorum belki pro için boyut farklı olabilir)

• quote:

quote:

fifa 17 59 tl mi hala? ne zamana kadar gecerli bilen var mi arkadaslar ps store cokmus suan bakamiyorum ve oyun kac gb acaba?

Evet, 10 hazirana kadar 59 TL'den satılacak.
    Oyuna gelen son güncelleme sonrası, 1.09 versiyonun boyutu 45.24 GB görünüyor bende. (Normal ps4 kullanıyorum belki pro için boyut farklı olabilir)

abi yuh 45 gb nedir ya?

cd den alip oynamak daha mantikli sanki tabi 59 tlye bulabilirsem

24 mb hizli internetim var anca gece 2 de koymam lazim 4-5 saatte iner ...

ps4 lerde keske cdyi alip cihaza yukleme muhabbeti olsa ya arkadastan flan alsam oyunlari yuklsem guzel olurdu:)

• cocarca33 kullanıcısına yanıt
    Kutulu alsan bile online oynayabilmek için güncellemen gerekiyor zaman zaman, sadece güncelleme boyutu ne kadar bilmiyorum ama yine toplam boyutun 4 veya 5'te birinden az değildir, daha bile fazla olabilir.

• quote:

Kutulu alsan bile online oynayabilmek için güncellemen gerekiyor zaman zaman, sadece güncelleme boyutu ne kadar bilmiyorum ama yine toplam boyutun 4 veya 5'te birinden az değildir, daha bile fazla olabilir.

tesekkurler hocam
  • 1 2 oyun almak istiyorum da bu rpg oyunlari sarmıyor nedense. Cok yapay geliyorlar. Hep ayni oyunun şekil degistiripmis hali gibi once bi kac basit sey öldür sonra ileride biraz büyük kalabaligi oldur en son bossu vur. Şöyle stres alacak online modu olan guzel bi oyun ne tavsiye edersiniz

• 45gb bşey değilki 80gb olan oyunlar var

• bu hafta 160 GB oyun indirdim daha da iniyor :D
  • Hdd de yer kalmadı beyler bi el atıverin

• quote:

hocam merhaba daha dun arkadaşım benim hesabımdan indirdi kendi makinesine 10 gb iniyor. açılınca 40 küsür oluyor. ama download 10 gb . dedi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanhoca

quote:

hocam merhaba daha dun arkadaşım benim hesabımdan indirdi kendi makinesine 10 gb iniyor. açılınca 40 küsür oluyor. ama download 10 gb . dedi .

mrb hocam store da bu sitede 40 gb yaziyor ama

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/ea-sports-f%c4%b1fa-17-standart-s%c3%bcr%c3%bcm/cid=EP0006-CUSA03214_00-FIFAFOOTBALL2017?smcid=nav%3Aps-store%3Ahome

ilgincmis

• psn de yazan gb rakamlarına aldanmayın 26gb yazıp 56gb download yapan oyunlar var

• Arkadaşlar merhaba

Bu oyun indirime girer mi biraz hoşuma gitti de

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/tom-clancy%e2%80%99s-ghost-recon-wildlands-standard-edition/cid=EP0001-CUSA02819_00-GRWEMEANORMAL000

• Son olarak arkadaşlar Just Cause 3 en son ps4 sürümünde sanki ufak kaskalar vardı şuan son durum nasıl ve bu fiyata alınmalı mi ? Eğer kasma devam ediyorsa normal ps4'te hiç yanaşmayalım.

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/tom-clancy%e2%80%99s-ghost-recon-wildlands-standard-edition/cid=EP0001-CUSA02819_00-GRWEMEANORMAL000

• 
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.