Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
76.213
Cevap
1.564
Favori
3.789.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 11491150115111521153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: habip07

Selam arkdaşlar Şuan Mortal Combat XL 56,90 TL almayı düşünüyorum. Sepette bekliyor.

Eğer tek kalmışsa alın, yoksa biri davranıp sizden önce alabiliyor. bitince biraz zor bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omergokyar

quote:

Selam arkdaşlar Şuan Mortal Combat XL 56,90 TL almayı düşünüyorum. Sepette bekliyor.

Eğer tek kalmışsa alın, yoksa biri davranıp sizden önce alabiliyor. bitince biraz zor bulursunuz.

Aa stok sıkıntısı var mı sayılı mı koyuyorlar :)
  • quote:

quote:

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habip07 -- 30 Ekim 2017; 11:58:3 >
  • Dun aldigim ve gece biraz deneme firsati bulfugum ac origins bi kac hayal kirikligi disinda gayet basarili. Oyunda bariz bi sikinti var grafik motoruyla alakali. Her sey gayet stabil 30 gps gorunuyo nadiren 29 lara dusuyo bu kismi ok. Ama her cikan video da ki oyun motoruyla yapilmis videolar, bi arda 22 lerde buluyo kendini. Sanki 10 yillik pc yle yeni vikan oyunu deniyomussunuz gibi oluyo. Ki bu pro da oluyor birde. O baya can sikici. Hazir xbox one x yeni çıkmışken adamlara boyle bi koz vermek hos olmamis sanki pro yetersiz bi cihazmis gibi. Bakalim umarim updatelerle çozerler. Bu arada bir de baska sikinti konu. Ara ara yersiz videolar hic bir sey aciklamiyor. 1 saat oynadim kimim ne derdim var hic bi fikrim yok. Daha buyuk sorun oyunda options yok. Sadece brightness. Adamlar berbat bi ortacag arap ingilizce si kullaniyoken ingilizce altyazi olmamasi da ayri bi ubisoft beceriksizliği! Eger oyunu alan ve bi sekilde alt yazi acabilen varsa lutfen nasil yapyigini anlatsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Biz de senin sepeti öyle bekliyoruz.

Sepette 2 tane oyun var birini çıkaramıyorum. Sadece Xl yi alıcam ama diğer oyunu sepetten çıkaramadım.
  • habip07 H kullanıcısına yanıt
    Sol üstte çarpı simgesinin olması lazım oyunun üstüne gel sağ da sol da çarpı işaretini ara basınca silinir

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Sol üstte çarpı simgesinin olması lazım oyunun üstüne gel sağ da sol da çarpı işaretini ara basınca silinir

x işaretini görüyorum ancak üzerinde tıklayamadım akşam mutlaka denerim eyv.
    Üzerine gelince x e basarsın silinir

• the duderino T kullanıcısına yanıt
    Options tuşuna bastıktan sonra karakter menüsü geliyor ya oradayken D-Pad tuşlarından sol tuşa basıp oyun ayarlarına geçebilirsiniz. Orada var altyazı ayarı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nicolae kullanıcısına yanıt
    Ahaha rezillik bakicam aksam tanidik gelmedi ama. Oyun icindeki karakter menusu degil mi? Quest lerin gear in falan oldugu yani. Bulursam eger bastan basliycam yamyam ingilizce si canimi cikardi aksam.bir de oyundaki frame droplar hakkinda ne dusunuyosun. Ps4 te de varmis pro dan 1 2 frame daha dusuk ama benzer. Isin garibi youtube videolari hic oyle degil. Pc goruntusuyle mi cektiler acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 30 Ekim 2017; 12:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the duderino

Ahaha rezillik bakicam aksam tanidik gelmedi ama. Oyun icindeki karakter menusu degil mi? Quest lerin gear in falan oldugu yani. Bulursam eger bastan basliycam yamyam ingilizce si canimi cikardi aksam.bir de oyundaki frame droplar hakkinda ne dusunuyosun. Ps4 te de varmis pro dan 1 2 frame daha dusuk ama benzer. Isin garibi youtube videolari hic oyle degil. Pc goruntusuyle mi cektiler acaba.

Bahsettiğiniz oyunun AC origins olduğunu varsayarak söylüyorum. DigitalFoundry yayınladı performansını. Söylediğiniz gibi Pro da bile sağlam fps düşüşleri var.
    Ara sahnelerde ciddi bir düşüş var onun harici oynarken ufak ufak düştüğüne rastladım bende.

• quote:

quote:

quote:

Stoklu tabi ki de, mesela az önce MK XL’e baktım, TR PSN’de indirimli fiyat için 113 adet stok kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

quote:

quote:

Stoklu tabi ki de, mesela az önce MK XL’e baktım, TR PSN’de indirimli fiyat için 113 adet stok kalmış

akşam kesin alıyorum o zaman hocam

Heh heh, stok sınırı yok merak etme, ayın 1’inde kasım oyunları açıklanana kadar bekleyebilirsin

AC:Origins Microsoft tanıtımlarında kullanılan bir oyun. Ubisoft tarafı Microsoft'tan oyunun yapımı ve tanuıtımı aşamasında "destek" aldı. Açıkçası bu tür sorunları bekliyordum. Belki kasti olarak yapmıyorlar ama PS4 tarafına "daha az" önem verdikleri aşikar.
    "yamyam ingilizcesi"nden neyi kast ettiniz?
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Ağır aksan içeren, zor anlaşılan İngilizceyi kastediyor herhalde

• Dususlerin yuzde 99 u ara videolarda ama o kadar cok dusuyo o kadar rahatsiz edici ki, oyun mukemmel olmasina rağmen ulan ben buna mi 360 tl verdim dedirtiyo maalesef. Ama oyunun sizin kontrolunuz de olan kismi nerdeyse yuzde 99 sorunsuz ve akici. Video vikmasin diye dua eder oldum. Kasti yapmis olma ihtimalleri var bence. Adim gibi eminim one x te yag gibi olacak bu oyun ama cihaz cok ustun oldugu icin degil. Fanboylari yaygarayi koparir simdi. Umarim bi update le cozerler bu isi yoksa cok beklemis olsamda far cry 5 dahil ubisoft a bulasmam bi daha.@broodofqueen @Nicolae

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 30 Ekim 2017; 17:0:16 >
  • PS4 te oynayabileceğim yüksek kalite tenis oyunu var mı arkadaşlar kort tenisi

• 
Sayfa: önceki 11491150115111521153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.