Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.204
Cevap
1.564
Favori
3.788.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Project Cars 2 104₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nba 17 ya da 18 indirime girer mi sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 15 Aralık 2017; 7:33:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

değer zamanının kült oyunlarındandır.
    grafik takıntınız yoksa adventure türü seviyorsanız oynarsınız.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

Orijinalden alıntı: AXU

quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Biraz eski oyunlardır ikisi de ama klasiklerdendir, ps3’ün varsa bir şans ver derim

4 var değmezmi dersin

PS4'te Syberia Collection yok ki, olsa denenir tabi

Evet 3 yazıyomuş farketmemişim

• Evil within 2 naptın abi ya

aldırdın bize yüz bilmem kaç liradan şimdi fiyata bak
  • Sean john kullanıcısına yanıt
    oyunu oynamadım ama izlediğim bir inceleme videosunda 1vs1 oynuyorlardı . diğer oyun modlarında oynanıyor mu bilmiyorum
  • İnjustice 2 standart surumu 104 ( plus 93) ultimate edition ı 164 (plus 147)

Bu haftasonu da ücretsiz denemesi var.

Mortal kombattan bi indirim bekliyorum ama bunuda hazir gelmisken bakalim

• son indirimde 83 e inmiş plus ile. alacak olanlar yılbaşını beklesin bence. düşük bir ihtimal ama standart 89 plus ile 70 e falan düşebilir. gerçi sony nin bf de oyunculara attığı kazıktan sonra çoğu oyuncu daha temkinli yaklaşıyor indirimlere

ama derseniz ki bekleyemem illa almak istiyorum 93 üde sonuna kadar hak ediyor
  • injustice’i yilbasina kadar beklerim belki daha da duser. (Onceden 83 olmus)Dusmezse de saglik olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

benden sana tavsiye, ps4 üzerinden plus ikonu altından ödeme ayarlarına gidip ordaki seçenekleri de hayıra çekmen.

Hoş geldin arkadaşım dediğinizi yaptım sağolun

• Evil Within 2, TL'den hızlı değer kaybediyor. Utanmasalar Ocak ayında bedava oyunlar içinde verecekler. Biraz daha bekleseymişiz keşke almak için
  • wiçer türkçemi
  • evil within 2yi alıcam da project cars 2 kalsın pist yarışından nefret ederim

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    altyazılı goty sürümü
  • İndirim gelecek oyunlar belli mi? Sanırım 5 pyuna daha indirim gelecek.

• Kafayi yicem ya hangi birini alacağımı şaşırdım. Shadow of war, call of ww2, destiny 2 bunlari tukettim evil within 2 sw bf2 bunlari oneriyormusunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: goaben

Kafayi yicem ya hangi birini alacağımı şaşırdım. Shadow of war, call of ww2, destiny 2 bunlari tukettim evil within 2 sw bf2 bunlari oneriyormusunuz.

evil within 2 eğer türünü seviyorsanız kesinlikle alın.new game+ modu ile birlikte 30 saatten fazla oyun oynarsınız.memnun eder bu fiyata bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: goaben

Kafayi yicem ya hangi birini alacağımı şaşırdım. Shadow of war, call of ww2, destiny 2 bunlari tukettim evil within 2 sw bf2 bunlari oneriyormusunuz.

Hocam altyazıyı açıp şunu izleyin:https://www.youtube.com/watch?v=DTBu4tigSDo
    Şans eseri bi arkadaş burada paylaşmıştı öyle denk geldim..
    Oyunu alacaktım şu an pişman olmamak üzere caydım o derece

• Evil Eithin 2'den sonra görüyoruz ki silksen bir daha single player oyun yapmaz artık adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Kotor 3 çıksa ne olacak? Kotor 1-2'yi yapan ekip nerede? Andromeda'yı gördünüz mü? Battlefront'un satışlarını gördünüz mü?

Kotor oyunlarını seven biri olarak eğer EA tarafından çıkarılacaksa yok anam. Ben istemiyorum.

Battlefront 2'den kesinlikle uzak durun. Oyunda micro ödemeler çıkmış olabilir,fakat oyun tamamen o sistem üzerine kurulu. Oyunun temel mekanikleri onun üzerine kurulmuş. Çok iğrenç bir gelişim sistemi var. Ben Pandemicin yaptığı Battlefront 2'yi kat ve kat daha seviyorum. O oyunda her şey "Tam".

Çıkmaz o zaten, benimki sadece yerine gelmeyeceğini bildiğim bir istek. EA de iğrenç bir firma, battlefront 10 dolara düşse, fifayı bedava verseler almam, o kadar nefret ettim, ancak yaptığı güzel birşeyler yapmaya çalışan stüdyoları kapatmak. Bu gidişle Battlefield ve Fifa oyunu çıkacak her sene başka oyun çıkmayacak.

• 
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.