Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (985. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü4 Mobil
5 sn
76.217
Cevap
1.564
Favori
3.789.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 983984985986987
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cpt_Vader

quote:

Orijinalden alıntı: eric13

quote:

Orijinalden alıntı: mirvaren

quote:

quote:

quote:

Sabirla Nier ve Horizonu bekliyorum

horizon nasıl çıkabilir ki bu oyunlar indirime girmedi mi yoksa hafta hafta indirimler değişecek mi

Bazi oyunlarin suresi daha kisa tahminim eklemeler olacak 3 agustos felan olanlar var son gun diye. Yani hepsi 17 agustosa kadar degil

anladım hocam bu indirimleri sadece psn plus üyeleri görebiliyor dimi benim psn bu akşam bitecek deneme sürümüydü almayı düşünmüyorum bugün bir kaç oyun alıcam işte sonrada defteri kapatırım gibi duruyor bir süre öneriniz varmı bu arada hiç aaa oyun oynamadım 3 4 yıldır hiç bir oyun hakkında bilgim yok mağaradan çıkmış gibiyim

Eger oynamadiysaniz Uncharted 4, Beyond Two souls, Last Guardian ve su anda psn plus uzerinden verilen Until Dawn klas oyunlardir. Indirimlerin suresi oyun aciklamasind ayaziyor herkes gorebilir, ps plus sahipleri ekstra indirimleri gorebiliyor tek fark bu. Yoksa herkese acik suan ki indirimler

Unc 4 için unc 123 oynamak çok gerekli mi?

Sakın oynama hocam sıradan git ben sıradan bitirdim tadı damağımda oynadığım en iyi oyun . Zaten kardeşlikte 15-20 ye al oyna sat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

horizon nasıl çıkabilir ki bu oyunlar indirime girmedi mi yoksa hafta hafta indirimler değişecek mi

Bazi oyunlarin suresi daha kisa tahminim eklemeler olacak 3 agustos felan olanlar var son gun diye. Yani hepsi 17 agustosa kadar degil

anladım hocam bu indirimleri sadece psn plus üyeleri görebiliyor dimi benim psn bu akşam bitecek deneme sürümüydü almayı düşünmüyorum bugün bir kaç oyun alıcam işte sonrada defteri kapatırım gibi duruyor bir süre öneriniz varmı bu arada hiç aaa oyun oynamadım 3 4 yıldır hiç bir oyun hakkında bilgim yok mağaradan çıkmış gibiyim

Eger oynamadiysaniz Uncharted 4, Beyond Two souls, Last Guardian ve su anda psn plus uzerinden verilen Until Dawn klas oyunlardir. Indirimlerin suresi oyun aciklamasind ayaziyor herkes gorebilir, ps plus sahipleri ekstra indirimleri gorebiliyor tek fark bu. Yoksa herkese acik suan ki indirimler

Sakın oynama hocam sıradan git ben sıradan bitirdim tadı damağımda oynadığım en iyi oyun . Zaten kardeşlikte 15-20 ye al oyna sat

Aslında olay parası değil benim pek zamanım yok.oynarsam da multi oynuyorum genelde, single biraz sıkıyor.o yüzden bana uzun olmayan oyun lazım.

Bazıları da hikayesi o kadar iyi değil sıradan diyor,aksiyonu güzel diyor.öyleyse 4 oyununu da oynamak gereksiz kaçar başka oyunlara bakarım diye düşünüyorum.

Kararsız kaldım baya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aslında olay parası değil benim pek zamanım yok.oynarsam da multi oynuyorum genelde, single biraz sıkıyor.o yüzden bana uzun olmayan oyun lazım.

Bazıları da hikayesi o kadar iyi değil sıradan diyor,aksiyonu güzel diyor.öyleyse 4 oyununu da oynamak gereksiz kaçar başka oyunlara bakarım diye düşünüyorum.

Kararsız kaldım baya

Valla zevk işi hocam bende Online sevmiyorum hikaye seviyorum o yüzden uncharted Benim idolüm oldu . Onun gibisini bulamıyorum .

• Cpt_Vader kullanıcısına yanıt
    oyunlar uzun deyil hocam zaten ilk 3 oyunu 20 saat gibi bir zamnda bitirirsin.

• Tekken 7 ve mortal combat xl pri hesap alınacak sec talipler pm atsın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: prestiggge

quote:

Orijinalden alıntı: MarcoLane

Taksit ile Fifa 2017 aldım 225 TL den dün. Bugün ise 59 TL.

Faturasını koyar mısın buraya? Ya da kredi kartı ödeme geçmişini?

Acemiliğime geldi ve acele ettim. Çünkü Cihazı aldım 1 haftadır boş boş bekliyor. PS Store dan alacaktım ama bir türlü banka kartımı kabul etmedi. Bu yüzden böyle bir kazığa oturduk. Olsun kötü bir hatıra olarak kalır elimde Zaten başka oyunlara da para yatırmicam şimdilik. Sadece Fifa lazımdı. Fİfa 18 çıkacak evet ama bekleyemedim. Sıkıntı değil. Hem o kadar da şaşırmaya gerek yok. Forumda millet kafaya aldı beni Verdik bir kere işte.

• fifa 17 alacağım sec hakkını isteyen pm atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Eyvallah. Sağolasın. Kendi hesabım ana hesaplamış. Arkadaşın hesabı ana hesap yapınca oyun açıldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf4 hala alınır mı arkadaşlar?

• Bloodborne Standart Sürüm 48.60
    NBA Playgrounds 33.99
    Mortal Kombat XL 50.05
    Doom 49.00
    GTA V 89.00
    FIFA 17 59.00
    Dragon Age: Inquistion 20.99

Toplam 350.63 TL

cihazı bugün yarın geliyor. drive club, horizon zero dawn ve ratchet and clank olacak elimde. ps plustan da until dawn got telltale series geldi. neyse şunu çıkar şunu al diyeceğiniz bir oyun var mı?

Son olarak yeri değil ama forumu başka mesajla kirletmeyeyim. sıfır ds4 v2yi en ucuz istanbulda nerede edinirim bi de en fazla kaç tl vereyim? güvenilir bildiğiniz spotçu varsa o da olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih.yasa

Bloodborne Standart Sürüm 48.60
    NBA Playgrounds 33.99
    Mortal Kombat XL 50.05
    Doom 49.00
    GTA V 89.00
    FIFA 17 59.00
    Dragon Age: Inquistion 20.99

Toplam 350.63 TL

cihazı bugün yarın geliyor. drive club, horizon zero dawn ve ratchet and clank olacak elimde. ps plustan da until dawn got telltale series geldi. neyse şunu çıkar şunu al diyeceğiniz bir oyun var mı?

Son olarak yeri değil ama forumu başka mesajla kirletmeyeyim. sıfır ds4 v2yi en ucuz istanbulda nerede edinirim bi de en fazla kaç tl vereyim? güvenilir bildiğiniz spotçu varsa o da olur

Dragon Age'in ve Bloodborne'nun yılın oyunu sürümlerini alın,sonrasında DLC alacağım diye sıkıntıya girmezsiniz,ayrıca Bloodbornne'nun yılın oyunu sürümü Türkçe destekliyor.GTA V'i ise hikayesi için alıyorsanız alın çünkü çoklu oyuncu modu eskisi gibi canlı ve iyi durumda değil.Fifa 17'yi listeden çıkarın bence,birkaç aya Fifa 18 gelecek ve Ultimate Team etkinlikleri bitti.NBA Playgrounds ise sanırım arkadaşlarla oynamayı desteklemiyor,alırken bunu göz önünde bulundurun.

PS3 zamanı oynamadıysanız Uncharted™: The Nathan Drake Collection almanız iyi olur sonrasında 4.oyunu alır oynarsınız,yine PS3 döneminde Heavy Rain ve Beyond Two Souls'u oynamadıysanız Heavy Rain™ & BEYOND: Two Souls™ Koleksiyonu güzel olur.RPG ve açık dünya seviyorsanız Fallout 4'e bir göz atın.

• dün fifa almıştım online oynamıyorum tekrar belirteyim 18ede 250 270 lira verecek kafam yok öğrenciyim bugün de şuana dek nba 2k17 standart sürüm aldım kariyer yapıcam dragon age de akşama almayı düşünüyorum spor oyunlarını kapattım aksiyon önerisi olan witcherım var bide bloodborne dark souls gibi mi yoksa dark souls mu bekleyeyim indirim için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prestiggge

quote:

Taksit ile Fifa 2017 aldım 225 TL den dün. Bugün ise 59 TL.

Faturasını koyar mısın buraya? Ya da kredi kartı ödeme geçmişini?

Acemiliğime geldi ve acele ettim. Çünkü Cihazı aldım 1 haftadır boş boş bekliyor. PS Store dan alacaktım ama bir türlü banka kartımı kabul etmedi. Bu yüzden böyle bir kazığa oturduk. Olsun kötü bir hatıra olarak kalır elimde Zaten başka oyunlara da para yatırmicam şimdilik. Sadece Fifa lazımdı. Fİfa 18 çıkacak evet ama bekleyemedim. Sıkıntı değil. Hem o kadar da şaşırmaya gerek yok. Forumda millet kafaya aldı beni Verdik bir kere işte.

Nerden aldın?

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Hocam DA ve BB'nin GOTY'lerini ekleyeyim bari. GTA V'i multiplayer elimde oyun olsun diye istiyordum onu da çıkartalım o zaman. FIFA 17'yi 18 indirime girene kadar oynarım diye düşünüyorum. Bi' de FUT pek tarzım değil. Online Season oynarım genelde zaten. Hocam PS2'den 4'e geçiyorum. Uncharted'ları oynarım ama 2. kez oynamam diye açıkçası takas yoluyla sonra oynamayı düşünüyordum. NBA Playgrounds'a da baktım. Destekliyormuş arkadaşla oynamayı. Ha ama PS4'ü olan arkadaşım yok o ayrı konu :D Son listem şu şekilde:

Bloodborne GOTY
    Dragon Age: Inquisition GOTY
    Nba Playgrounds
    Mortal Kombat XL
    Doom
    FIFA 17
    Heavy Rain&BEYOND: Two Souls

Toplam:342.62 yapıyor iyi midir bu liste hocam sizce?
  • PC üzerinden oyun alamamıştım bugün PS4 üzerinden denedim sorunsuz bir şekilde aldım.
  • melih.yasa kullanıcısına yanıt
    Dyın light following ekle

• quote:

Hocam DA ve BB'nin GOTY'lerini ekleyeyim bari. GTA V'i multiplayer elimde oyun olsun diye istiyordum onu da çıkartalım o zaman. FIFA 17'yi 18 indirime girene kadar oynarım diye düşünüyorum. Bi' de FUT pek tarzım değil. Online Season oynarım genelde zaten. Hocam PS2'den 4'e geçiyorum. Uncharted'ları oynarım ama 2. kez oynamam diye açıkçası takas yoluyla sonra oynamayı düşünüyordum. NBA Playgrounds'a da baktım. Destekliyormuş arkadaşla oynamayı. Ha ama PS4'ü olan arkadaşım yok o ayrı konu :D Son listem şu şekilde:

Bloodborne GOTY
    Nba Playgrounds
    Mortal Kombat XL
    Doom
    FIFA 17

neden playgrounds nba2k17 de indirimde almışken şöyle kapsamli bir aaa alabilirsiniz ben aldım şuan iniyor

• quote:

Bloodborne GOTY
    Nba Playgrounds
    Mortal Kombat XL
    Doom
    FIFA 17

Ben NBA'yi çıktığı dönem de PC'de almayı düşünüyordum,arkadaşlarla oynanmıyor diye almamıştım demek ki halletmişler o problemi.Liste fena değil gibi,sizi epey oyalar listedeki oyunlar ama Fallout 4'de bir göz atın güzel oyundur,PC'de oynamadıysanız The Witcher 3'ü de kaçırmayın.

• Dlcleri kaliteli goty sürüm alınır bence. Mgs 5 kutulu düşünürseniz pm beklerim ayrica.

• quote:

Orijinalden alıntı: aliuzm

Beyler witcher 3 oynayan varsa aranızda yardım edebilir mi cok zorlanıyorum oyunda ilk olarak yan görevleri yapıp güçlenip daha sonra ana görevlere mi yapmam lazım birde ana hikaye kaç saatte biter goty sürümüyle oynuyorum

Oyun hakkındaki sorularınızı oyunun ana konusunda sormanız daha doğru olur ama madem sordunuz ben buradan bu sorularınıza cevap vereyim.Oyunda görevlerin gösterildiği arayüze gelirseniz her görevin belli bir seviyesi olduğunu görürsünüz,mesela sizin seviyeniz 8 ve 10 tane mevcut göreviniz var,bu görevlerden sizin seviyenizden 5 aşağısı 3 ve 5 yukarısı 13 seviyelerinin arasında kalan görevlere öncelik verin bu şekilde görevler tam puan alırsanız yani görevleri yaparken kendi seviyenize en yakın seviyedeki görevleri yapın zaten o görevler de kendini yeşil renkle belli ediyorlar,kırmızılar sizin seviyenizin çok üzerindeki görevler,griler ise seviyenizin çok altındaki görevler.

Oyunun uzunluğu ise oynama şeklinize göre değişir,ana hikaye 30-40 saat arası bir süre sunuyor,oyunun kendisi ise 200 saati bulur.

• 
Sayfa: önceki 983984985986987
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.