Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.218
Cevap
1.564
Favori
3.789.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19051906190719081909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ultimate Bundle için ne dersin 3 oyun veriyor. Mantıklı mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İndirimin son gününde God of war alsam mı çok kararsız kaldım. Kasım-aralık döneminde daha ucuz olabilir mi?

• https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0006-CUSA05986_00-NFSBUNDLE0000000?PlatformPrivacyWs1=exempt&psappver=18.07.0&scope=sceapp&smcid=psapp%3Alink%20menu%3Astore

Bu paketi almaya değer mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kraljulien -- 22 Ağustos 2018; 15:17:21 >
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Düşse düşse bu saatten sonra bu kurla aynı paraya düşer. Pişman olursun benden söylemesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoW’a başlamıştım tadı damağımda kaldı bayram malum açamıyorum işten vakit bulduğumda çok güzeldi valla. Geçmişteki oyunlarını oynamadım kaybım nedir?

• Geçmişteki oyunları oynamamış olmak bence bir artı. Nitekim bu oyun yeni içerik, yeni mekanikler, yeni coğrafya gibi pek çok farklılığı beraberinde getiriyor. Doğrudan önceki oyunların bıraktığı yerden başlamadığı için de önceki oyunlarla bağlantısı bayağı kısıtlı.

Tabii bir de eski oyunları severek oynamış olsaydınız bu Kratos'u ve mekanikleri beğenmeme durumu olabilirdi.
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    İsimde ayni ama farkli oyunlar, baska isim de koyabilirlermis maa pazarlama stratejisi. Oncekiler de basli basina harika oyunlardir, ilki cok fazla platform iceriyor, bikkinlik gelebilir ama ikinci oyundan baslanip oynanabilir.

• cagataybas kullanıcısına yanıt
    Evet full+ full

• cagataybas kullanıcısına yanıt
    İkisi de tam oyun + DLC paketleri şeklinde hocam. Sorun yok

• kraljulien kullanıcısına yanıt
    90 lira ve seriyi seviyorsan mantıklı hocam ama deluxe sürümleri değil, ek arabalar yok sanırım.
    Ve Payback araba parçaları güçlendirmeleri biraz şans işi kart mart vs (değişmiş olabilir en son 2 ay önce oynadım) o yüzden 2015 olanı tercih ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

Yok. Ekstra bir bölüm(çok kısa) ve birkaç kıyafet var.

Alıntıları Göster
    Peki ilk oyun tüm bölümleri ile var mı store'de? ben sadece ücretsiz episode 1 gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

Peki ilk oyun tüm bölümleri ile var mı store'de? ben sadece ücretsiz episode 1 gördüm.

Alıntıları Göster
    1. bölüm ücretsiz olarak gözüküyor kalan bölümleri ise ayrı ayrı alıyoruz veyahttps://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0082-CUSA01435_00-LISSEAPASS000001
    burdan season pass adı altında alabiliyoruz gördüğüm kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 22 Ağustos 2018; 16:28:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Drima

90 lira ve seriyi seviyorsan mantıklı hocam ama deluxe sürümleri değil, ek arabalar yok sanırım.
    Ve Payback araba parçaları güçlendirmeleri biraz şans işi kart mart vs (değişmiş olabilir en son 2 ay önce oynadım) o yüzden 2015 olanı tercih ederim

Hocam hepsi deluxe surum yanlisiniz olmasin.

• ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar yukselirse 135₺ i goremeyebilir bir daha ki indirimde, suan ki indirimi iyi bence. Parasini hak eden bir oyun.

• Yakuza 59 Tl den 57 Tl ye düşmüş görünce istemsizce güldüm ya bu nasıl indirim böyle 🤣

• yeni indirimler mi geldi ???
    gördüm, sabah baktığımda yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilkingcry -- 22 Ağustos 2018; 17:18:9 >
  • İndirime giren sağlam oyun var mı

• kaçırılmayacak firsat %3 indirime gitmiş

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Sanırım demiştim, yanlış çıkmış
    Deluxe Edition, Deluxe Edition, Complete Edition diyor evet
  • 
Sayfa: önceki 19051906190719081909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.