Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: h@mza , kun0s , kun0s , martenzit9 , zepharoth , zepharoth Daha Az
6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 14 Misafir - 16 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.212
Cevap
1.564
Favori
3.788.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu aralı paylaşmayın rica ediyorum. Store'da şu an prey 59tl. Aral'da indirim! ile 200tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mafia 3 kötü bi oyun. Dijitalden alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 2 Aralık 2017; 22:30:19 >
  • Nba 2k17 var. Sadece single takılıyorum gerek var mı karar veremedim 2k18'e. Yorumu olan varsa bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genle yüklü gemi -- 2 Aralık 2017; 22:41:32 >
  • herkes nba 2k18'i oynayanlardan düşüncelerini bekliyor. ama kimseden ses yok. kimse oynamadı mı bu oyunu ya :D
  • black_eagle90 B kullanıcısına yanıt
    Bilen bilir bilmeyenler için konuşuyorum.

ARAL rekabet kurumu tarafından haksız rekabetten ötürü ceza yağdırılmış bir distribütör. Oyun sektörünün kanını emen açgözlü bir oluşum. Türkiye'de oyun fiyatlarının uçmasında orjinal kullanımın yaygınlaşamamasında,genel olarak Türkiye'de oyun sektörünün gelişememesinde ki en büyük nedenlerden birisidir ARAL.

Dolayısı ile bu kan emicilerden (teknosa,vatan,bimeks gibi teknoloji mağazaları da dahil) ne olursa olsun oyun almayın aldırmayın. Bir şişe su fiyatına AAA oyun satsalar bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 2 Aralık 2017; 23:11:18 >
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    ne yazık ki cezası çok daha kötü bir nedenden dolayı diye biliyorum.oyunları pahalı sattığından değil,ucuza satıp haksız olarak rekabeti bozduğu için ceza almıştı sanırım.
  • ps4ever P kullanıcısına yanıt
    Ben otorite değilim hocam arkadaş kötü bi oyun diyince benim düşüncem olduğunu anlayacaktır zaten... ama bu oyunun kötü oluşunu etkilemiyor.. mafia 2 hele de mafia 1 tadıyla alakası yok..

• ademoz05 kullanıcısına yanıt
    Hiç türkçe karakter kullanmamayı deneyin
  • Hayır. Firmaların indirim yapmasına izin vermediği için ceza aldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • joysticki direksiyon olarak kullanabildiğimiz Eski-yeni farketmez indirimde olan alınabilecek iyi araba yarışı var mı? uçakta olur? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epsotel -- 3 Aralık 2017; 0:58:17 >
  • Şu oyunu aldım ama ps dualshock ile oynamak epey zor geldi doğru düzgün nişan alamıyorum. Hala alışamadım mı acaba
  • NBA 2K18 hic beklemiyordum

Gece sene bu zamanda indirime girmemisti

• epsotel E kullanıcısına yanıt
    Ah be kardeşim neden bu soruyu 2 hafta önce sormadın? Gran turismo sport senin aradığın oyun. Kolu sağ sola döndürerek direksiyon işlevi görüyor. 2 hafta önce psn de 100 liraya inmişti. Gözün psn de olsun. İndirime girerse çak bi gran turismo sport. Kutulu isterseniz 150 liraya internetten alabilirsiniz. Soruların olursa gran turismo sport ana konusuna yazabilirsin. Bilgilendiririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 3 Aralık 2017; 2:28:42 >
  • Alakası yok. Ortalığı karıştırıp fiyatları haksız yere yükselttiği için.

• Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LannisTargaryen

ne yazık ki cezası çok daha kötü bir nedenden dolayı diye biliyorum.oyunları pahalı sattığından değil,ucuza satıp haksız olarak rekabeti bozduğu için ceza almıştı sanırım.

diğer dağıtıcılarla iletişime geçip danışıklı bir şekilde fiyatları yükseltmelerini teklif ettiklerini okumuştum ben. Bu yüzden ceza aldı diye biliyorum.

• burakcan42 B kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olmuş o zaman.adamlardaki emicilikte sınır yok.

• NBA'dan sonra ne gelir var mı bi sızıntı?
  • Drima kullanıcısına yanıt
    NBA’dan sonra 104 TL’lik fiyatı ile AC Origins storeda yerini alacak, biraz pahalı tabi keşke 89 falan olsaydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Kesin mi

• 
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.