Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.215
Cevap
1.564
Favori
3.789.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12751276127712781279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps plus üyeleri ve plus üyesi olmayan herkes yararlanacak 23kasımdan 27 sine kadar.

2 gün süren indirim sadece plus üyelerinin indirime erken erişmesi için yapıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • knidos kullanıcısına yanıt
    Az önce cüzdana 100 tl eklemeyi başardım. Ardından 40 tl eklemek için defalarca denedim olmadı. Biraz bekleyip ps'den store'a girip 100tl'yi cüzdandan düşüp kalanı karttan seçtim kendiliğinden direk uzattı. Belki işinize yarar.

• Gt sportmu nfs paybackmi karar veremedik alip oynayanlardan fikir alabilirmiyim ?

• jybe kullanıcısına yanıt
    EA oyunları çok çabuk düşüyor bence gt sport alın, paybackı oldukca ucuza bulursunuz bi kaç aya. Tabi ben simulasyon sevmem diyorsanız gt sport da almayın
  • Hesapta 39TL vardı Ratchet & Clank almak için 2TL daha gerekiyordu.
    PSN'i bildiğimden 10TL yatır dedim, sms onayı geldi yaptım oldu, sorunsuz satın aldım böylece.
    Kullandığım kart ininal ve hesap TR PSN.

Şimdilik ağır bir sorun yaşatmadı bana, bakalım ilerde ne olacak
  • Kahkaha attım ya.

• Ps plus yenileyip 23 ay 3 haftaya çıkaracaktır 135 tl ye vazgeçtim

Ps4 Pro taksiti steam ve ps plus ve ps4 oyunlarıyla birlikte bu ay 910 tl ödemem var

Cebimi boşaltın sony yapma böyle güzel indirimler
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

https://www.amazon.com/UNCHARTED-Nathan-Collection-PlayStation-Download/dp/B014593CLK

Çok iyi fiyat. Ama alan arkadaşların dikkatine İngilizce oyun
  • indirimler degisecek mi diye bekliyorum normal indirimler geliyor simdi usa storede normal indirimler degismisti

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

quote:

https://www.amazon.com/UNCHARTED-Nathan-Collection-PlayStation-Download/dp/B014593CLK

Çok iyi fiyat. Ama alan arkadaşların dikkatine İngilizce oyun

Vay be oyun 8 dolar
  • bu gece 3te bi gelişme olacak mı? yoksa black friday saçmalığı bitene kadar bekleyecez mi?
  • plus olmayanlar bakabilir mi indirimler onlara da calisiyor mu degisim yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Beyler witcher 3 alasim var ama ilk iki oyunu oynamadim. Farkedermi?

Hocam 1. oyunla 3. oyunun arasında sadece karakter bağlantısı var hikayesi çok az geçiyor 3. oyunda. Ancak 3.oyun witcher 2 nin bittiği yerden başlıyor direk ben en azından 2. oyunu oynamanızı tavsiye ederim hem hikayeden kopmazsınız hem böyle muhteşem bir oyunu tam tecrübe etmiş olursunuz.

edit: bir de hocam alıcaksanız kesinlikle goty alın çünkü dlcleri ayrı bir oyun gibi kesinlikle değer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Never_Down -- 23 Kasım 2017; 0:33:23 >
  • quote:

Alan ya da alacak olan var mı?

• moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Ben tr mağazadan 50ye almıştım zaten. Faydalanan olur mu diye paylaştım ingilizce bilenler için iyi olabilir.
  • Tavsie etmek istediğim birkaç oyun var belki yararı olur.

the evil within 2 209-105 TL
    horizon zero dawn 189-95
    nier automata 224-134
    final fantasy xv 149-59
    bloodborne goty 134-53
    wither 3 goty 149-59
  • Hazır gran turismo sport a tek kişilik mod da gelecekken yarış oyunu düşünenler gran turismoyu kaçırmasın. Bu fiyata kaçmaz.

• bu indirimler ne zaman guncellenecek usa storede indirimler degisti belki burada da degisir

• quote:

Ben tr mağazadan 50ye almıştım zaten. Faydalanan olur mu diye paylaştım ingilizce bilenler için iyi olabilir.

32 lira iyi fırsat. Ben ingilizce biliyorum da kuzene alacaktım o bilmiyor. Zaten 10$lık kod lazım herhalde

• 
Sayfa: önceki 12751276127712781279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.