Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1003. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.309
Cevap
1.569
Favori
3.798.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #25
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nıghtmares

Ben iki oyunuda aldım oynuyorum gönül rahatlıgı ile alabilirsin türkçe forumdaş

çok teşekkürler alıyorum indirmeye başlar baya sürecek çünkü indirmesi
  • s3rhatt kullanıcısına yanıt
    benim neredeyse 1 ay olucak bitmedi, sanırım anca yaz bitene kadar biter, elde de bir sürü oyun var, nasıl yapıcaz bilemiyorum
  • hologame1903 kullanıcısına yanıt
    keyifli oynamalar şimdiden
  • Nhl 17 29,99 tl alınırmı beyler.Aranızda oynayan eden varmıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğim kadarıyla oyunda level üst sınırı da yok. Sonsuza kadar oyna gitsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melodrhyme

Nhl 17 29,99 tl alınırmı beyler.Aranızda oynayan eden varmıdır

Hocam hiç denk gelmedim.

• Türkiye de nhl mi oynanır özümüzde yok diyeceğimde biri atlar ben oynuyorum der şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkcası ben konsolda oynamayı seviyorum ama indirip bedavadan yer kaplamasın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

yok hocam

sağol hocam teşekkürler
  • Ps store'dan yaptığım alışverişler ekstreme dolar olarak yansımış bu durumu düzeltmenin bir yolu var mı? Tr hesabı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mirvaren

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Defalarca sorulmuştur ama BF1 normal sürüm mü Deluxe sürüm mü almalı?

Ve PSN indirimi aracılığıyla bu oyunu aldığımda PSN Aylık üyeliğim olmadığı zamanlar dahi oynayabiliyor muyum?

oynayabilirsiniz ama online oynayamazsınız en ufak bir oyunu online oynayabilmeniz için bile psn plus gereklidir

Plus gerektirmeyen bazı online oyunlar var. (3on3 basket gibi tank oyunu gibi..)

• Melodrhyme kullanıcısına yanıt
    Xboxta ucretsiz oldugu icin oynadim. Fifa Ultimate Teami seviyorsaniz NHL'in Ultimate Teami HUTu da seversiniz. Zaten para harcamadan cok hizli ilerleniyor Fifaya kiyasla. Ultimate Team disinda NHL 16e gore cok daha iyi bir oyun olmus.
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    ultimate team sevmiyorum hatta hiç oynamıyorum :) oynanışı hoşuma gidiyor :) durup dururken kavga falan ettiriyodum adamları 17de de varsa öyle şeyler ne ala
  • quote:

Orijinalden alıntı: LBJ_23

quote:

Orijinalden alıntı: mirvaren

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Defalarca sorulmuştur ama BF1 normal sürüm mü Deluxe sürüm mü almalı?

Ve PSN indirimi aracılığıyla bu oyunu aldığımda PSN Aylık üyeliğim olmadığı zamanlar dahi oynayabiliyor muyum?

oynayabilirsiniz ama online oynayamazsınız en ufak bir oyunu online oynayabilmeniz için bile psn plus gereklidir

Plus gerektirmeyen bazı online oyunlar var. (3on3 basket gibi tank oyunu gibi..)

playstation'ın varsa bu oyunları oynamak istiyorsan kusura bakmayın o zaman açın telefondan f2p online oyun oynayın daha iyi.

• Mortal Kombat XL oyuncu durumu nasıl acaba? Konsol da bi dövüş oyunu istiyorum. Tekken hala çok pahalı. MK XL deneyim diyorum ama oyuncu az mı ?
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Mortal kombatı Asya bölgesinde yoğun olmasa da halen oynayanlar çıkıyor ama Avrupa bölgesini bilmiyorum.

Tekken'in yoğunluk durumu ise gayet iyi, rankedte rakip bulması biraz daha uzun sürebiliyor ama normal maçta saniyeler içinde rakip denk geliyor.
    Injustice 2'nin yoğunluğu da iyidir tahminimce ama onun da fiyatı halen yüksek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nba 2k17 cihazın yüklü olanlar tüm güncellemelerle beraber kaç gb yer kaplıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    65ti yanlış hatırlamıyorsam

Edit: 60.68 GB'mış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srnzxbx -- 26 Temmuz 2017; 17:36:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Mortal kombatı Asya bölgesinde yoğun olmasa da halen oynayanlar çıkıyor ama Avrupa bölgesini bilmiyorum.

Tekken'in yoğunluk durumu ise gayet iyi, rankedte rakip bulması biraz daha uzun sürebiliyor ama normal maçta saniyeler içinde rakip denk geliyor.
    Injustice 2'nin yoğunluğu da iyidir tahminimce ama onun da fiyatı halen yüksek

50 TL kaçmaz bi fiyat ama oyuncu sayısı kararsız bırakıyor beni.
  • Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    Ben bu oyunlar çok güzel, mutlaka oynayın mı dedim?

• 
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.