Şimdi Ara

PS Plus'ta Mart ayına 429 TL'lik sürpriz geliyor olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS Plus'ta Mart ayına 429 TL'lik sürpriz geliyor olabilir

PlayStation Plus kullanıcılarını önümüzdeki ay çok iyi oyunlar bekliyor gibi görünüyor. Mart ayı oyunları henüz resmi olarak açıklanmadı ancak güvenilir bazı kaynaklardan gelen bilgilere göre Final Fantasy VII Remake oyunu önümüzdeki ayın ücretsiz oyunlarından birisi olacak.

Final Fantasy 7 söylentileri farklı birçok kaynaktan geldiği için güvenilir gibi görünüyor. Xbox Era'dan Nick Baker ve Resetera'dan KatharsisT ve moderatörler Final Fantasy 7 söylentilerini doğruladı. Nick Baker twitter paylaşımında,"Final Fantasy 7 Remake'i hala almadıysanız, Mart ayında PS Plus'a abone olduğunuzdan emin olun." ifadelerini kullandı.

429 TL değerinde olan Final Fantasy VII Remake oyunu 20 Nisan 2020'de PS4'e özel olarak piyasaya sürülmüştü. Serinin belki de en sevilen efsanevi oyununun remake versiyonu olan Final Fantasy VII Remake genel anlamıyla epey olumlu yorumlar almayı başardı. Yapımcı Square Enix şimdi Final Fantasy 7 Remake Part II isimli devam oyunu üzerinde çalışıyor.

PS Plus Mart ayı oyunları bu gece State of Play etkinliğinde resmen açıklanacak. Sony'nin duyuruyu State of Play etkinliğine saklaması özel bir ayın bizleri beklediğine işaret ediyor. 

Sony, PS Plus oyunlarına ek olarak ayrıca Ratchet & Clank oyununu da önümüzdeki ay ücretsiz olarak dağıtacak. Ratchet & Clank için PS Plus aboneliği gerekmiyor.

Kaynak:
    https://wccftech.com/final-fantasy-vii-remake-ps-plus-march/

• Oyunun 429 TL olduğu saçmalığına nazaran 429 TL'lik oyun hediye ediyoruz imajına girmek de güzelmiş. XBOX'da oyunlarını 1500 TL yapıp GamePass'e eklesin o zaman.

• Başlıktan plus yıllık 429 TL olacak sandım :))
  • Böyle bi oyunu verebilirler mi ya bana zor gibi geldi.

• Ps plus aldım geçen sene Aralık'ta oyunları birer birer topluyorum. Ps5 ikinci seri çıksın da alayım
  • Insallah vermez ff serisi kadar çöp bi oyun yok
  • İndirim bekliyordum , beleşe gelecek PS Plus'ta Mart ayına 429 TL'lik sürpriz geliyor olabilir 

• umarım vermez sevdiğim bir oyun değil
  • OtuzB1r kullanıcısına yanıt
    Oyadin da mi konusuyorsun

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Kankacim oyun editoruyum :D ? Wii serisini bile oynadim hic keyif almıyorum
    Oyun editörünün haline bak. FF7R eski oyunlarına nazaran sıra tabanlı değil. Haberin yok mu sayın editör?!
    Niie kudurdun ki oyunun çöp olmasi benim suçum değil git ff serisini oynamaya devam et hatta pubg mobile bile oynayabilirsin 😂😂😂
    Ff ile pubg kıyaslayacak zeka dicem de nickten zeka yaşın belli. Oyun editörüyum diye anca kendini kandır.
    -3 velet senlw uğraşmaya değmez git sen ff oyna
    Ben 11 yıldır bu forumdayim sen dün gelmişsin bana velet diyorsun. Mal değneği
    Ff ci hayatsız seni. Git sokağa cik sosyalleş biraz 150 kilo olmuşsun ff oynamaktan
    Doğru hata bende senin gibi trole cevap veriyorum.
    Şimdi sana ne oynuyorsun diye sorsam, fortnite dersin.
    Hayır ben sen miyim fortnite pubg ff oynayayim. Zula oynuyorum türk yapimi wolftim oynuyorum ülkücü kurtlar var
  • Eyyyyy xbox örnek al. Game pass var tamamda sonuçta gold live için para veriyoruz bununda karşılığını almalıyız

Demek ki oyun editörü olunca bile vizyonsuzluk devam edebiliyormuş. Yılların efsane kabul edilen, hâlâ daha en iyi oyunlardan biri olarak görülen bir oyuna çöp demek saçmalıktan öte bir şey olamaz. Beğenmemek ile oyuna direkt çöp demek apayrı şeyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.