Şimdi Ara

PS+30 OTUZ YAŞ ÜSTÜ PLAY STATION KULLANICILARI DERNEĞİ (560. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.698
Cevap
18
Favori
286.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: garrote

hayırlı satışlar Ateş

eyw usta,
  • Bf3 u Her aksam oynayabiliyor musunuz ? Gecen cumartesi 7 el oynadik bir daha nezaman yaparız oyun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Bf3 u Her aksam oynayabiliyor musunuz ? Gecen cumartesi 7 el oynadik bir daha nezaman yaparız oyun?

Dernek Kapimiz herkese acik olmasada oyun kapimiz herkese acik..
    Biz 7/24 oynariz yani hep oynayan biri var, canin istediginde katilabilirsin oyunlarimiza..
    Ama karsi takima düsme cünkü basda ben olmak üzere cok pis picakcilarimiz vardir..
    PSN ismini ögrenebilirmiyim??

Bir dakika simdi yeni ögrendim siz cumartesi mac yapdiniz bizimkilerle dimi?? ben yokdum ya o yüzden kaybettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkan79 -- 9 Ocak 2012; 1:51:28 >

• dün geceki oyunda pıçak delisi oldum resmen ateş sağolsun

ama kardeşim bizim takımdakiler bir işe yaramıyorki bombayı yerleştirecek olan takım biziz bakıyorum hepsi base de pusmus adam bekliyor.bir lokmanla ben gidiyoruz kurmak için.ama her seferindede ateşe tosladım nerden geliyor nasıl geliyor çözene kadar oyun bitti ama yerini öğrendim ates haberin olsun aynı map ve haritada karsıma çıkma

birde bu rütbe olayı çok saçma karşımdakine şarjörü boşaltıyorum ölmüyor ama üfleseler ben ölüyorum.nasıl bir silahtır sizinkiler anlamadım.hepinizde aynı silah var mübarek.başar , ateş özgür hepiniz aynı silah ne onun ismi.
    birde bu usas dene silah nasıl alınır

• quote:

Bf3 u Her aksam oynayabiliyor musunuz ? Gecen cumartesi 7 el oynadik bir daha nezaman yaparız oyun?

Genelde her akşam oynuyoruz ama cumartesi yendiğiniz takımda as oyuncularımız eksikti. Sizin takım çok iyiydi
  • quote:

Merhabalar, Öncelıkle oyunlar ıcın tşk ederız, elımızden gelenı yaptık ama olmadı başarılarınızın devamını dılerız..

Konuyla Ilgılı Irtıbatcımız Whiteangel'dır onunla ırtıbata gecersenız oda bize iletir maçları..

İyi Gunler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: birkan79

quote:

Biz 7/24 oynariz yani hep oynayan biri var, canin istediginde katilabilirsin oyunlarimiza..
    Ama karsi takima düsme cünkü basda ben olmak üzere cok pis picakcilarimiz vardir..

Bir dakika simdi yeni ögrendim siz cumartesi mac yapdiniz bizimkilerle dimi?? ben yokdum ya o yüzden kaybettiler.

Battlelogdan benim istatistiklere bir bak oyunu künye icin oynarsam olacaklardan ben sorumlu değilim bilginize gecen çok iddialıydiniz kÜnye icin oynamadım ama iddialıysaniz oynarız onuda :)
    Psn dnzjr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 9 Ocak 2012; 11:23:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lokmantas

quote:

Genelde her akşam oynuyoruz ama cumartesi yendiğiniz takımda as oyuncularımız eksikti. Sizin takım çok iyiydi

Rütbe olarak çok gerideydik size karsı :) bizde ilk defa birlikte oynayan kisiler vardı ona rağmen iyi takım oyunu oynadik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Dernek, İyi Haftalar Bol Kazançlar Hepinize

Vurguncularla Erken final yaptık dün akşam, Takımımı tebrik ederim iyi oyun çıkarttılar ama özellikle benim yaptığım 2-3 stratejik hata yüzünden pisipisine 2 el verdik diyebiliriim, benim gönlümün şampiyonu Kızıl ****rdir .... 4-2 bitti maçımız Vurguncular iyi oynadılar kazandılar, biz iyi oyanayamadık.. Namağlup olarak Trunuva Şampiyonluğunu Vurguncuları Kutlarım... Tamer turnuvayı düzenlediğin için Ellerine Sağlık , tekrarını en yakın zamanda bekliyoruz
  • quote:

quote:

quote:

Rütbe olarak çok gerideydik size karsı :) bizde ilk defa birlikte oynayan kisiler vardı ona rağmen iyi takım oyunu oynadik

Önceki maç senı yanıltmasın üstad, Umarım guzel maçlar cıkarırız bundan sonra.. P30 Olarak daima iddalıyızdır..

• quote:

quote:

quote:

Battlelogdan benim istatistiklere bir bak oyunu künye icin oynarsam olacaklardan ben sorumlu değilim bilginize gecen çok iddialıydiniz kÜnye icin oynamadım ama iddialıysaniz oynarız onuda :)
    Psn dnzjr

dennis bir dahaki maclarda bende olacaklardan mesul degilim ben kesmem kafana C4 yapitirp patlatirim bekliyoruz yapalim ne zamn isterseniz ben su takimimi kurayim tekrardan ozaman konusalim

• quote:

Orijinalden alıntı: ReDEyeSAnk

quote:

quote:

quote:

Önceki maç senı yanıltmasın üstad, Umarım guzel maçlar cıkarırız bundan sonra.. P30 Olarak daima iddalıyızdır..

zaten ıyı oynadıgınızı dusunuyorum ozellıkle m com savunurken sıze atak yapmak cok zor son elde olecegımı bıle bıle 3 kere aynı mcom u kurdum 2 kere susturdunuz 3 uncude patlattım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: delioglan77

quote:

quote:

quote:

Psn dnzjr

dennis bir dahaki maclarda bende olacaklardan mesul degilim ben kesmem kafana C4 yapitirp patlatirim bekliyoruz yapalim ne zamn isterseniz ben su takimimi kurayim tekrardan ozaman konusalim

:D tamamdır bekleyıp gorecegız artık gun belırleyelım bır ara ben ozgure soylerım sızın arkadasla konusur sımdı ayarlarız gunu kımınle konusmamız lazım?

• Merhaba Dernek,

Dh ten Bf3 cü arkadaşlarla maç yapma konusu için alttaki mesajı onların sayfasında yazdım.
    Sinan ve Tamer organizasyon sizin... haber bekliyoruz sizden.

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle gayriresmide olsa bizim dernekteki arkadaşlarla yaptığınız maçın galibiyeti için tebrik ederim.
    Eğer isterseniz 12 kişilik takım çıkartıp aramızda Resmi bir maç yapalım.
    Usas olmassa Jet de olmasın diye kural koyalım yada Kimsenin neyle oynayacağına karışmak olmaz, sonuçta zevkine oynuyoruz.
    Maç teklifi bizden kabul edip etmemesi sizden.

Maç zamanı ve tarihi için whiteangel206 (Sinan) veya ghoose (Tamer) arkadaşlarla iletişime geçmeniz yeterli.

İyi oyunlar dilerim...
  • Mac icin destek lazim mi beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikelanj

Mac icin destek lazim mi beyler

Eyvallah Sait sağ olasın...
    Şimdilik kendi içimizde halledeceğiz sanırım, ama sonraki maçlar için sen gel bizim derneğe fahri değilde resmi üye ol.
    Bizim asıl muhabbet facebookta biliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikelanj

Mac icin destek lazim mi beyler

Sen neden üyelik için başkana ulaşmıyorsun..
  • Oğuz nereledesin?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fordon

Oğuz nereledesin?????

Burdayım başkanım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o-mikado

quote:

Orijinalden alıntı: Fordon

Oğuz nereledesin?????

Burdayım başkanım.

Haci ses çıkmıyor senden, tükkanda face iptalde evden girmiyormusun ya...
  • 
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.