Şimdi Ara

PS+30 OTUZ YAŞ ÜSTÜ PLAY STATION KULLANICILARI DERNEĞİ (491. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.698
Cevap
18
Favori
286.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu akşam 20:30 da kulüp,te toplanalım arkadaşlar.
  • Facebook a da yazdım...

Call of Juarez Cartel çok güzel bir oyun olmuş...Ayrıca multiplayer key de istemiyor...
  • iyi pazarlar herkese ,
    pazar pazar hala çalışıyorum ben de , geç saatlere kadar da kalıcam gibi gözüküyo, pazartesi öncesi sendromunu yaşamaya bile vaktim olmucak galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKAN32BURSA

Selam..

Ben gelirim Captain
  • Ya Ünsal başkan derneğin kuruluş yıldönümünü atladık herhalde, ilk mesajın 13.07.2011
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKAN32BURSA

Selam..

• bir işim çıkmazsa bende gelirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: scaletti

Facebook a da yazdım...

Call of Juarez Cartel çok güzel bir oyun olmuş...Ayrıca multiplayer key de istemiyor...

rdr ile benzer yanları varmı,story modu nasıl, bende almayı düşünüyorum turnuvalara ısındıktan sonra inş..

quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

bugün form niye sakin böyle.

aslında tüm gün onlinedim yeni birkaç oyun aldım onlarla takılıyordum,
    bu ödünç araba işini yeni keşfettim bu arada benim cömert arkadaşımın nede güzel araçları varmış
    az kazara birkaç yerini çizdim ama :d nazarlık olsun o kadar :D cilalayıp parlatıp teslim ederim :)

bc2 bu hafta kargo ile gelecek inş...tekken olan varsa çok sevinirim kapışırız.. + rdr

• quote:

Orijinalden alıntı: rumi

quote:

Facebook a da yazdım...

rdr ile benzer yanları varmı,story modu nasıl, bende almayı düşünüyorum turnuvalara ısındıktan sonra inş..

quote:

bu ödünç araba işini yeni keşfettim bu arada benim cömert arkadaşımın nede güzel araçları varmış
    az kazara birkaç yerini çizdim ama :d nazarlık olsun o kadar :D cilalayıp parlatıp teslim ederim :)

bc2 bu hafta kargo ile gelecek inş...tekken olan varsa çok sevinirim kapışırız.. + rdr

acıyorum rdryi :)

• @erologuz 'un dediği gibi önce pek çekinsemde sonradan ilerlemem için fırsat olur diye düşündüm
    henüz yeni olmama rağmen turnuva konusunda hevesliyim sondan 3. olma çabası ile birkaç arkadaşı zorlarım inş :D
    ee benim takım nice team 'mı olacak :D

hehe atinc valla açarım oyun yeni ya şuan kardeşim kendi userinde oyunu oynuyor ben seyretme modundayım saat 10 gibi elime alacağım inş :D
    duello yaparız :D çok eğlenceli oyun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumi -- 17 Temmuz 2011; 20:32:13 >
  • quote:

quote:

Facebook a da yazdım...

quote:

RDR ile hiç benzemiyor...Zaten oyun şimdiki zamanda geçiyor...Aksiyon çok sarıyor...Ben çok beğendim tavsiye ederim...Ama multisine bakmadım çünkü oyun çıkış tarihi 19 Temmuz...Microsoftun gözüne batmayayım dedim...Malum BAN olayı:))))

• iyi akşamlar arkadaşlar..

benim oğlan aldı ds3 ü vermiyo bana. lego karahip korsanlarnın demosunu indirdim omumla oynuyo sabahtan buyana..

@rahime ödün açtığım araçlar yarışlarda lazım olan ama bulunamayan araçlar.. pic up, nostalji araçları falan işene yarar muhakkak..

@engin abim sorun değil.. biraz daha takıldım bende çıktım zaten.. god of war3 vardı hiç oynamamıştım. onu oynadım birazcık.

@TILSIMTR kardeşime sevgi ve saygılarımı iletiyorum.. uzun zamandan beri günaydın, iyi pazarlar demiyodu. özletti kendini.. haftaya bekleriz kardeşim.
  • quote:

quote:

Facebook a da yazdım...

quote:

Rdr de var tekkende

• nihatttt. nerdesin çık ortaya.. diğer turnuvada cevap yazmışın bana. yazacam şimdi. nihat anca 3 tur dayanabiliyo bana. ondan sonra psikolojik baskıyla yıkıyom kendini diycem.. şaka şaka

onu yazmamın sebibi. orada çok iyi arkadaşlar var. ama öyle böyle değil. insan üstü bi sürüş sergiliyolar.. bide bizimki gibi değil yarışlar. sadece abs açık.
    maşallah bizde yol yardımına kadar hepsi serbest. ben 1 yarışlarına katıldım sadece sondan birinci oldum onda da..

bakalım sağda solda toz yutturacam diyon görecez.. yarış sonuçlarını orayada yazacam sen dur..

son olarak..
    -aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza
    -sevene can feda sevmeyene elveda
    -sen batan bi güneş ben yollarda çilekeş
    -şöförün bahtı kara muavinin gönlü yara
    -gaz fren şanzıman halin duman
    -sev beni seveyim seni
    -aşk bir otobüstür binmesini bilmeli
    son durağa gelmeden inmesini bilmeli
    -bana hava atma - havan kime yabancı
    -kapılma rüzgarıma sende aldanırsın
    -sollama beni sollarım seni- geçme beni ezerim seni
    - dünya dikenli bir hayat sevenlerde mi kabahat
    - yaklaşma toz olursun geçme pişman olursun

çilemse çekerim, kaderimse gülerim. istedim vermediler sen şoförsün dediler. emeğimiz bilek zoru allahım sen bizi koru. aşk bir sudur iç iç kudur. aşkı çekene derdi bilene sor. aşk çekenin yol gidenin. kabahat sende değil seni sevende. naaabeeeerrrrr...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whiteangel206 -- 17 Temmuz 2011; 22:08:19 >

• günaydın, herkese iyi haftalar :)
  • acil tantuni hattından 3.adet tantuni ve acı biber eşliginde günaydın kızlar

yücel cevirme yakalandım sagol ama ne hız ne yan nede başka bişey. tıpış tıpış ailece narlukuyudan dönerken polis cek dedi.
    iyi cekelim.
    ehliyet ruhsat.
    buyur verelim.
    bu niye bu kadar sesli?
    v10 motor var.
    hımm
    karkadaki polis amirim 4 egzosu var!!!
    işlem yapıp baglıcaz
    10 saniye mutlu mutlu bakmaya devam ettim.
    iyide bu orjinal hali
    sonradan degişiklik yapmışınızdır.
    hala mutlu mutlu bakıyorum sakinim
    işim gücüm yok onlamı ugraşıcam
    ben bilmem baglıcaz
    sakin ve mutlu olarak bakıp ben sakim memur bey.
    anlamadı bana baktı
    anneme babama baktım.annem sakin ol boşver dedi.
    yüzümde pist sırıtış
    hala mutlu ve sakinim
    memur bey bakın bu 520 falan degil. orjinali böyle bunun herşey standart.isterseniz tlf. internete girip bakalım?
    nerden bilicem sahte resim göstermiyecegini.
    memur bey valla ben artık sakin degilim cok dayandım.
    gene anlamsız bakış
    kapıyıcı actım. elinden ehliyeti ruhsatı aldım. sen nasıl trafik polisi oldun dedim adan başladım zdevam ettim.
    hop 2 ekip otosu 3.cagır 10 cagır umrumda degilsin .... herif
    oooo polis abiler sert bakışlar atıyoooo

vel hasıl pazarımın icine cok güzel etti kavun herif. amiri geldi baktı tamam bu yasal dedi gitti

yav şimdide lanet site nazlana nazlana acılıyor. bilgisayardan yada internette sorun olması imkansız. hay yaptıkları siteye

• cümleten selamın aleykum.

HAYIRLI HAFTALAR, BOL KAZANÇLAR TÜM DERNEĞE

@volkan. adam hayatında görmemişki V10 motor, std. 4 eksoz. adamın tek bildiği. toros,hyundai hade çok çok çok ford mondeo olsun.

allahtan amiri cahil değilmiş de kazasız belasız atlatmışın geceyi. geçmiş olsun.

RDR için gün belirleyelim. bunun için facede anket açıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

acil tantuni hattından 3.adet tantuni ve acı biber eşliginde günaydın kızlar

yücel cevirme yakalandım sagol ama ne hız ne yan nede başka bişey. tıpış tıpış ailece narlukuyudan dönerken polis cek dedi.
    iyi cekelim.
    ehliyet ruhsat.
    buyur verelim.
    bu niye bu kadar sesli?
    v10 motor var.
    hımm
    karkadaki polis amirim 4 egzosu var!!!
    işlem yapıp baglıcaz
    10 saniye mutlu mutlu bakmaya devam ettim.
    iyide bu orjinal hali
    sonradan degişiklik yapmışınızdır.
    hala mutlu mutlu bakıyorum sakinim
    işim gücüm yok onlamı ugraşıcam
    ben bilmem baglıcaz
    sakin ve mutlu olarak bakıp ben sakim memur bey.
    anlamadı bana baktı
    anneme babama baktım.annem sakin ol boşver dedi.
    yüzümde pist sırıtış
    hala mutlu ve sakinim
    memur bey bakın bu 520 falan degil. orjinali böyle bunun herşey standart.isterseniz tlf. internete girip bakalım?
    nerden bilicem sahte resim göstermiyecegini.
    memur bey valla ben artık sakin degilim cok dayandım.
    gene anlamsız bakış
    kapıyıcı actım. elinden ehliyeti ruhsatı aldım. sen nasıl trafik polisi oldun dedim adan başladım zdevam ettim.
    hop 2 ekip otosu 3.cagır 10 cagır umrumda degilsin .... herif
    oooo polis abiler sert bakışlar atıyoooo

vel hasıl pazarımın icine cok güzel etti kavun herif. amiri geldi baktı tamam bu yasal dedi gitti

yav şimdide lanet site nazlana nazlana acılıyor. bilgisayardan yada internette sorun olması imkansız. hay yaptıkları siteye

Abi bizim polisler 106 gti veya Corsa gsi eksozuna alışmış...V10 akıllarını aldı başlarından....

• yav sormayın 106 & gti apacileri yüzünden olan bize oluyor.

rdr olayına facebookta gördüm. save dosyasını sildim ve 3. dvd almış olmama ragmen sıkıldım en azından 3-4 ay bakmam. şimdi yeniden eşşekle ugraşamam ama oyunu ezerledim her yardıma acıgım nerde hangi silah nerde gizli altın yardım ederim.
  • Günaydın Arkadaşlar

Hayırlı Haftalar hayırlı işler

Yoğun bi pazar günü gezisinden sonra bugün işe gelmek resmen işkence

sabah 8 de haraketle beldibi , göynük , kemer, Phaselis , Tekirova , Çıralı Yanartaş , Olimpos ve Adrasan son nokta

Akşam 10 gibi bitik bi halde evdeydim ama müthiş bi gezi oldu

En önemlisini unuttum Ulupınarda kiremitte buz gibi suyun içinde alabalık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DadFaLCoN -- 18 Temmuz 2011; 9:35:13 >
  • 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.