Şimdi Ara

prototype tarzı oyun önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
14.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar prototype tarzı free roam özel güçlerimizin felan olduğu bir oyun önerebilirmisiniz prototype bende aşırı bağımlılık yapmıştı çatılardan çatılara gitmek felan baha eğlenceliydi onun gibi bir oyun arıyorum tavsiye ederseniz sevinirim infamous hoşuma gitmişti ama ne yazıkkı pc versiyonu yokmuş

• Sadece "çatılardan çatılara gitmek" kısmı için Mirror's Edge'i önerebilirim; fakat tür olarak Prototype'tan farklı çok.

Prototype'la aynı türden bildiğim oyunlar: Spider-Man Web Of Shadows, X-Men Origins Wolverine, Darksiders serisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

Sadece "çatılardan çatılara gitmek" kısmı için Mirror's Edge'i önerebilirim; fakat tür olarak Prototype'tan farklı çok.

Prototype'la aynı türden bildiğim oyunlar: Spider-Man Web Of Shadows, X-Men Origins Wolverine, Darksiders serisi.

mirrors edge yi oynamıştım tps kamerası olsa daha güzel olabilirdi bence

diğer önerilerin için teşekkürler ama sistemim iyi olmadığından pek zevk alamayabilirim onlardan
  • darksiders biraz daha god of war tarzıdır, yani yapılabilecekler daha sınırlıdır prototype a göre, ama iyidir tabi. saints row the thirdü önerebilirim bu süpergüç hikayeleri bakımından ama olaylar tabi farklıdır. infamous prototype a daha çok benzer kanaatimce.
  • Batman: Arkham City
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpawnKiller

merhabalar prototype tarzı free roam özel güçlerimizin felan olduğu bir oyun önerebilirmisiniz prototype bende aşırı bağımlılık yapmıştı çatılardan çatılara gitmek felan baha eğlenceliydi onun gibi bir oyun arıyorum tavsiye ederseniz sevinirim infamous hoşuma gitmişti ama ne yazıkkı pc versiyonu yokmuş

O kkadar seviyorsan prototype 2 al.İnfamous 2 çok güzel + türkçe ama ps3'te
  • SpawnKiller S kullanıcısına yanıt
    pc versyonu var bnde 2 ninde var
    @SpawnKiller
  • biraz alakasız ama assassins creed serisine bir bakmalısın özellikle assassins creed revelations istanbulda geçiyor tabi diğer serilerde güzel prototype tarzı oyun önerisi prototype tarzı oyun önerisi

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: SpawnKiller

merhabalar prototype tarzı free roam özel güçlerimizin felan olduğu bir oyun önerebilirmisiniz prototype bende aşırı bağımlılık yapmıştı çatılardan çatılara gitmek felan baha eğlenceliydi onun gibi bir oyun arıyorum tavsiye ederseniz sevinirim infamous hoşuma gitmişti ama ne yazıkkı pc versiyonu yokmuş

O kkadar seviyorsan prototype 2 al.İnfamous 2 çok güzel + türkçe ama ps3'te

vay be yıllar önce cevap yazmışım meğerse bu konuya ben

neyse tekrar yazayım batman arkham serisi

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hahahaaha abi oyun çok zayıftı dövüş dinamikleri leşti çok güçlü olan tarafı Alex mercy nin tarzı ve başından geçenlerdi hikayeydi ama onada yeterince önem vermemişlerdi tabi bunu ilk oyunu için söylüyorum 2 hiç de fena değildi.
  • Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 75'ten fazla smile kullanılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • bionic commando açık ve net
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.