Şimdi Ara

Prostatit belası (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
835
Cevap
26
Favori
302.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NeverGiveUpOzan

Bu ameliyat konusuna dair daha fazla konusma taraftari degilim ben bu arada. Iyi niyetli olarak dusuncelerimi soyledim ama hic birimizin Mehmet Bey'in algisini yonlendirme hakkimiz yok. En nihayetinde kendisi olcup bicmistir yeterince. Gonul ister ki ameliyata girsin ciksin ve sifir sikinti yasasin, hastaligin izlerini de tamamen atsin ve bizlere de bir umut kapisi aralasin.
    alparslanın tekrar aynı şeyleri yaşarmı bilemiyoruz.ben bu hastalıkta 2-3 sene çok rahat edip sonra yine ağrıları başlayan insanlar biliyorum.idrar sorunu prostatın iltihaptan dolayı şişmesiyle ilgili bir şey.cardura yada benzeri ilaçlar o bölgeyi rahatlatıyor.ama şişkinlik devam ettiği için başka yerlerde ağrı olabiliyor.

kan enjekte işini daha önce birine yapmışmı adnan arıcan.arayıp konuşmak lazım.prostatın kaderi bu sanırım :)

her ameliyatta riskler vardır.ama ömür boyu ağrı çekmenin garanti olduğu bir hastalıkta.ameliyat en son ihtimal değil,ilk ihtimal olmalıdır.sen niye yaptırmıyorsun diyecek olursan.bir kaç doktora söyledim ama karşı çıktılar.mehmet yapttırsın,ben aynı doktora gidip yaptırcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: cells

alparslanın tekrar aynı şeyleri yaşarmı bilemiyoruz.ben bu hastalıkta 2-3 sene çok rahat edip sonra yine ağrıları başlayan insanlar biliyorum.idrar sorunu prostatın iltihaptan dolayı şişmesiyle ilgili bir şey.cardura yada benzeri ilaçlar o bölgeyi rahatlatıyor.ama şişkinlik devam ettiği için başka yerlerde ağrı olabiliyor.

kan enjekte işini daha önce birine yapmışmı adnan arıcan.arayıp konuşmak lazım.prostatın kaderi bu sanırım :)

her ameliyatta riskler vardır.ama ömür boyu ağrı çekmenin garanti olduğu bir hastalıkta.ameliyat en son ihtimal değil,ilk ihtimal olmalıdır.sen niye yaptırmıyorsun diyecek olursan.bir kaç doktora söyledim ama karşı çıktılar.mehmet yapttırsın,ben aynı doktora gidip yaptırcam.

Alıntıları Göster
    Zaten görünen o ki Mehmet kardes her seyi göze alarak cesaret göstermis ameliyat icin. Ne diyelim helal olsun. İnşallah bizler için de bir umut kapısı aralar. Dualarimiz seninle kardes. İşe yararsa bir çok kişi senin ardından gelecektir. O yüzden sadece kendin için değil, birçoğumuz için de göze alıyorsun bu ameliyatı. Helal olsun.

Sormakta sakınca yoksa, Ameliyat tarihi ne zaman?
    Doktorun ismini ne vakit açıklamayı düşünüyorsun? Sanırım Konya'da olacak bu ameliyat?
    Ameliyatın tam ismi TUR ameliyatı diye mi geçiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkonyaspor

Bu mesaj silindi.
    Bu arada diğer forumdan hatırladığım kadarıyla Dünya Sağlık'ın ürünlerinden kullanip da fayda göremeyen çok fazla arkadas da vardi.
    Dolayisiyla ben pek fazla yetkin olduklarini düsünmüyorum prostatit hususunda. En nihayetinde bu insanlar doktor degiller, işin ticaretini yapan insanlar.
    Fayda sağlayan varsa bilemem.
  • quote:

Bu arada diğer forumdan hatırladığım kadarıyla Dünya Sağlık'ın ürünlerinden kullanip da fayda göremeyen çok fazla arkadas da vardi.
    Dolayisiyla ben pek fazla yetkin olduklarini düsünmüyorum prostatit hususunda. En nihayetinde bu insanlar doktor degiller, işin ticaretini yapan insanlar.
    Fayda sağlayan varsa bilemem.

Alıntıları Göster
    çözüm kardeşim.

cinsel birleşimden 15 gün sonra idrarda yanma yollar kaşınıyor beyaz akıntı iltihap.

hepsini o doktorlar bazıları hakaret küfür etmicem.
    ilaçla yavaaaaş yavaş tedavi için sizi mahfediyorlar.
    ben istanbulda bı hastanede özelden verırım ıstıyen olursa adını doktorun.

bir anda kesmek gerekir dedi. klamid ya
    prostatit <<
    hepsi aynı halt dedi bel sogukluguda

dedimki kız arkadaşım hayat kadını degıl bişiy degil. normal ogretmen. nası olur
    dediki senden 1 yıl once bırıyle olmuştur. ondan geçmiştir. kadınlarda bazen hiçbi belirti göstermez taşıyıcıddır

çözüm <

6 adet novosef iğneyi ürologa yazdırıyorsun zorla. yanına travid denilen hap.
    iğney günde 1 dicek sen sabah akşam çaktırıyosun.
    hapı öğlen 1 adet içiyosun. günde 3 litre su.
    3.günün sabahı kaşıntı yok ağrı yok 1 damla akıntı yok. boşalma tertemiz . kendini jony sins gibi hissediyorsun.
    bizzat yaşadım kurtuldum.
    sonra yine 6 iğne yazdırıyosun. günde 1 olarak vurduruysun. bu arada bu kadar ağır iğne totoşum makarna süzgeci gibi olmuştu cok acıdı.
    7.gün hiçbişi yok.
    ilk günkü gibi. prostatit de yok başka bi klamidya da.
    daha ağır antibiyotik mi var???
    komple czüm. sonra kurtulunca tövbe ediyosun benım gibi. bir daha adriana lima olsa elimi sürmem diye.
    mastrbasyonu bile ANTİBAKTERİYEL SABUNLA yapıyorum. şükür kurtuldum .

tavsiyeme uyun condomsuz yok.
    bol bol su için. iyileşiceksiniz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurfbfb

çözüm kardeşim.

cinsel birleşimden 15 gün sonra idrarda yanma yollar kaşınıyor beyaz akıntı iltihap.

prostatit <<

dedimki kız arkadaşım hayat kadını degıl bişiy degil. normal ogretmen. nası olur
    dediki senden 1 yıl once bırıyle olmuştur. ondan geçmiştir. kadınlarda bazen hiçbi belirti göstermez taşıyıcıddır

çözüm <

3.günün sabahı kaşıntı yok ağrı yok 1 damla akıntı yok. boşalma tertemiz . kendini jony sins gibi hissediyorsun.
    sonra yine 6 iğne yazdırıyosun. günde 1 olarak vurduruysun. bu arada bu kadar ağır iğne totoşum makarna süzgeci gibi olmuştu cok acıdı.
    7.gün hiçbişi yok.
    komple czüm. sonra kurtulunca tövbe ediyosun benım gibi. bir daha adriana lima olsa elimi sürmem diye.

Alıntıları Göster
    ozgur kardes gecmis olsun, anladigim kadariyla kurtulmusun. Ama cok karisik yazmisin biraz daha detayli yazabilir misin hikayeni?

Sende akıntı mı vardı? Bakteri tespit edildi mi? Edildiyse ne yolla edildi? Prostatit miydi sendeki? Eğer öyleyse Prostatit'in hangi çeşidiydi?

Bu tedaviyi olalı ne kadar zaman geçti. Şu anda ne durumdasın vs..

Biraz daha net detay lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeverGiveUpOzan -- 12 Nisan 2015; 15:26:41 >

• quote:

ozgur kardes gecmis olsun, anladigim kadariyla kurtulmusun. Ama cok karisik yazmisin biraz daha detayli yazabilir misin hikayeni?

Sende akıntı mı vardı? Bakteri tespit edildi mi? Edildiyse ne yolla edildi? Prostatit miydi sendeki? Eğer öyleyse Prostatit'in hangi çeşidiydi?

Bu tedaviyi olalı ne kadar zaman geçti. Şu anda ne durumdasın vs..

Biraz daha net detay lütfen.
    ılk once ıdrar yolumda bır kaşıntı bır acı. sonra sabah uyandım beyaz akıntı vardı. urologa gıttım. ıdrar tahlık lukosıt 15 cıktı
    enfeksıyon var dedı. kultur alacam dedı.
    sonra bana 2 novosef ıgne ve cıpro verdı yolladı. 3.gun bıttı snadım gene azdı bu .

bu sefer ıstanbula gıttım. ordakı doktor dedıkı taş vardır bişii vardır. klamidya prostatit ve gonore( bel soguklugu) testi pahalı
    ben tomografı ultrason yapım ona gore dedı.
    tomografı temız taş yok.
    ultrasonra ıdrar mesanesınde kalınlaşma var dedı ama az dedı.prostatit olmşsundr dedı.
    sonra dedıkı bız cınsel yolla bulasan hastalıgı testıyle ugrasmıyalım. agrın beyaz akıntın cok madem
    6 novosef ıgne 1 travıt kutu.
    sabah akşam novosef ıgnelerı vuruldum. oglen de 1 travid idrar yolu enf temızleyıcı hap içtim.
    3.gün aksamı superim.
    sonra baktım 1 damla sıka sıka cıkardım gelıyo. aradım dedm cok saol iyiyim ama 1 damla geliyo.
    dediki bu illeti 15 gündür cekiyosun. yavas yavas tedavı edılmıyor bu. azıyor hemen
    tam kesmezsenız ki okudum
    herkezın derdı o

tam iyileşiyor adam gene başlıyo.
    adam dediki antibiyotik vicudundan cıkmadan hemen 6 tane daha yazıyorum travide dewam et.
    sonra gunde 1 tane novosef 3.kuşak iğneyi vuruldum travide dewam. 4.iğneden sonra vurdurmadım.
    çünkü tertemiz hiçbişi yok.

ne kaşıntı var ne 1 damla akıntı var.
    adam diyoki cipro veriyolar 2 ay geçmedi.
    maden suyu brokoli

arkadaşım. ben 1 ayda yaşadıgım korkuyu kim yaşadı. aidsmiym bel soguklugumu ne bu ya diye.

dediğmi yapım kurtulun.
    << ha bu arada cok önemli bir detay

klamidya ve bel soguklugu idrar kültüründe cıkmaz :D
    onun testi özelmiş 920 tl dediler.
    1 hafta suruyomuş.
    hiç gerek yok. klamidyada olsa prostatitte olsa belirti aynı. beyaz veya yeşil sarı akıntı. kaşıntı yanma.

6 iğne yazdır. doktor yazmıyor. diyoki ilaç yazım iç geçsin.su iç geçsin
    kavga ettim özel hastanede. parasıyla dımı kardeşim.

ama son 1 tavsiyem herkeze. inşşallah kurtulursunuz da .
    sakın idrar yoluna kamerayla giriyolarya neydi adı. sistoskopi
    ondan skın yaptırmayın. düzgün yapılmazsa idrar yolunda daralmaya yl acıyormuş. cok hassas o yollar bi delinirse bittiniz.

hiç gerek yok . internette AİDS KLAMİDYA BEL SOGUKLUGU.
    şimdi günde 3 litre standart suyumu içiyorum. cinsel hayatımda gayet iyi. boşalırkende kasma acıma olmuyor.

okudum abi herkezi burda. adam yazmış destan gibi 7 yıldır çeken var.
    7 YILDR CEKIYON KURBAN OLİM KESTİR KURTUL EN GÜZELİ :D
    zaten 7 yıldır bu dert varsa işine yaramıyodur ki abi kurban olim sana :D

bi anda kesmek lazım bu illeti. yavaş yavaş olmaz.

siz mikrobu dahada güclendiriyorsunuz. level atlıyor :D direk topla tüfekle novosef iğneyi çakicaksın. dene gr

• quote:

ılk once ıdrar yolumda bır kaşıntı bır acı. sonra sabah uyandım beyaz akıntı vardı. urologa gıttım. ıdrar tahlık lukosıt 15 cıktı
    enfeksıyon var dedı. kultur alacam dedı.
    sonra bana 2 novosef ıgne ve cıpro verdı yolladı. 3.gun bıttı snadım gene azdı bu .

bu sefer ıstanbula gıttım. ordakı doktor dedıkı taş vardır bişii vardır. klamidya prostatit ve gonore( bel soguklugu) testi pahalı
    ben tomografı ultrason yapım ona gore dedı.
    tomografı temız taş yok.
    ultrasonra ıdrar mesanesınde kalınlaşma var dedı ama az dedı.prostatit olmşsundr dedı.
    sonra dedıkı bız cınsel yolla bulasan hastalıgı testıyle ugrasmıyalım. agrın beyaz akıntın cok madem
    6 novosef ıgne 1 travıt kutu.
    sabah akşam novosef ıgnelerı vuruldum. oglen de 1 travid idrar yolu enf temızleyıcı hap içtim.
    3.gün aksamı superim.
    sonra baktım 1 damla sıka sıka cıkardım gelıyo. aradım dedm cok saol iyiyim ama 1 damla geliyo.
    dediki bu illeti 15 gündür cekiyosun. yavas yavas tedavı edılmıyor bu. azıyor hemen
    tam kesmezsenız ki okudum
    herkezın derdı o

tam iyileşiyor adam gene başlıyo.
    adam dediki antibiyotik vicudundan cıkmadan hemen 6 tane daha yazıyorum travide dewam et.
    sonra gunde 1 tane novosef 3.kuşak iğneyi vuruldum travide dewam. 4.iğneden sonra vurdurmadım.
    çünkü tertemiz hiçbişi yok.

ne kaşıntı var ne 1 damla akıntı var.
    adam diyoki cipro veriyolar 2 ay geçmedi.
    maden suyu brokoli

arkadaşım. ben 1 ayda yaşadıgım korkuyu kim yaşadı. aidsmiym bel soguklugumu ne bu ya diye.

dediğmi yapım kurtulun.
    << ha bu arada cok önemli bir detay

klamidya ve bel soguklugu idrar kültüründe cıkmaz :D
    onun testi özelmiş 920 tl dediler.
    1 hafta suruyomuş.
    hiç gerek yok. klamidyada olsa prostatitte olsa belirti aynı. beyaz veya yeşil sarı akıntı. kaşıntı yanma.

6 iğne yazdır. doktor yazmıyor. diyoki ilaç yazım iç geçsin.su iç geçsin
    kavga ettim özel hastanede. parasıyla dımı kardeşim.

ama son 1 tavsiyem herkeze. inşşallah kurtulursunuz da .
    sakın idrar yoluna kamerayla giriyolarya neydi adı. sistoskopi
    ondan skın yaptırmayın. düzgün yapılmazsa idrar yolunda daralmaya yl acıyormuş. cok hassas o yollar bi delinirse bittiniz.

hiç gerek yok . internette AİDS KLAMİDYA BEL SOGUKLUGU.
    şimdi günde 3 litre standart suyumu içiyorum. cinsel hayatımda gayet iyi. boşalırkende kasma acıma olmuyor.

okudum abi herkezi burda. adam yazmış destan gibi 7 yıldır çeken var.
    7 YILDR CEKIYON KURBAN OLİM KESTİR KURTUL EN GÜZELİ :D
    zaten 7 yıldır bu dert varsa işine yaramıyodur ki abi kurban olim sana :D

bi anda kesmek lazım bu illeti. yavaş yavaş olmaz.

siz mikrobu dahada güclendiriyorsunuz. level atlıyor :D direk topla tüfekle novosef iğneyi çakicaksın. dene gr

Alıntıları Göster
    Kardes sendekinin prostatit oldugunu sanmiyorum ben.

Nasıl belirtiler vardı az bi bahsetsen? Bi de öyle dalgagecer gibi konusma 'kestir kurtul' falan diye. Allah kimseye dert vermesin.

Burdakilerin %95'inde akıntı yok. Lökosit dahil bakteri tespiti de yok. Kr prostatit'in nasil bisey oldugunu iyi bilmen gerekiyor, baska hastalikla karisabiliyor.

Sendeki belirtiler üretrit ya da bel soguklugu belirtileri olabilir. İgne vs de zaten bu tip durumlarda devreye giriyor.

Yalniz dikkat et, üşüyüp de kr prostatit'e yakalanan insanlar var senin durumundan sonra.

Benden de sana bi tavsiye, üşütme.

• Arkadaşlar konya da olacağım ameliyatı şimdilik doktor adı hastane adı vermeyeceğim ama ameliyattan sonra size detaylı olarak anlatacağım herşeyi
  • Yarın olacağım ozel bir hastanede yarın akşam hersey belli olur
  • quote:

Yarın olacağım ozel bir hastanede yarın akşam hersey belli olur

Tamamdır Konyalı Mehmet kardeşim, moralini yüksek tut.

Dualarımız seninle, Allah yar ve yardımcın olsun. İnşallah iyi haberlerini bekliyoruz.
  • NeverGiveUpOzan N kullanıcısına yanıt
    Aynen ozan,arkadaş bel soğukluğu yaşamış onu anlatıyor keşke bizde de lokosit,bakteri flan çıksa da onu yok etmeye çalışsak.İşin garip tarafı ben kadına kıza da gitmedim 1.5 yıllık evliyim ve herşey yolundaydı.Bianda gelişti bende yani olacağı varmış oldu gibi.Benim anlamadığım 2 doktora gittim birşeyin yok dediler üstelik prostatitten şüphelendiğimi onlarca kez belirtmeme rağmen.Bilmiyorum belki de prostatit değilim başka bir rahatsızlık var bende onu da düşünüyorum.Çnkü idrarı flan geçtim tam teferruatlı semen analizi yaptırdım zaten bunun %80 i prostat sıvısı birşey olsa orda çıkar kabak gibi ama doktor gayet sağlıklı semenin var dedi:) Kafayı yemek elde değil ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akıncıxx -- 12 Nisan 2015; 17:43:25 >
  • Arkadaşlar ben şuna inanıyorum prostatıt kader çünkü ne insanlar var korunmadan ilişkiye girenler hatta arkadan ilişkiye girenler hatta ve hatta fantazi olsun diye ben korunmam deyip erkek adama bir şey olmaz deyip toplu seks yapanlar bile var bunlar gayet sağlıklı bir şekilde yaşıyorlar ve bize gülüyorlar dalga geçiyorlar senin ki kalkmıyor mu kestir at onu köprü altlarında çalış ilk müşterin ben olurum falan filan böyle insanların diline düşüyoruz neyse fazla saçmalama ya gerek yok kimisi bu dünya çeker kimisi ahirette allah başka dert vermesin size tavsiyem fazla antibiyotik kullanma yın
  • quote:

çözüm kardeşim.

prostatit <<

çözüm <

7.gün hiçbişi yok.

doktorun adını özelde yada buradan paylaşırmısın

• Artık bu gece burdan bir şeyler yazmayacağım form a da bu gece girmeyeceğim özgür arkadaşın yazdıklarından sonra psikolojim bozulmaya başladı ben herşeyin hayırlısı nı diliyorum olacak la öleceğe çare yok kadere inanan bir kişi olaraktan alnı ma ne yazılıdiy sa onu çekerim en kötü ihtimal kısır kalırım ama sonuçta iyi yönlerini de düşünmek lazım kurtuluş olasılığı büyük kaybetme olasılığı küçük doktora sordum en kötü sonuç ne olur dedim allahın izni ile birşey olmaz dedi en azından bana ümit verdi bu yeter de artar da
  • Daha 20 gün önce Prostat masaji sonrasi alınan sivida 15-20 lökosit çikti agrilarim yanmalarim fazla idi 10 tane iesef iğne 1 kutuda filexilevo 750 verdi iiğneleri vurdurdum antibiyotiği de bitirdim halada agrilarim yanmalarim devam hiç bir iyileşme olmadi aldiracam bende en sonunda biktimmmmmm....
  • Yok uzman bey prostat i aldırmak diye bir şey yok sadece küçük bir operasyon bu yani kazı ma işlemi prostat tek neden den dolayı alınır eğer prostat kanser li ışe o zaman alınır bizim ki küçük bir ameliyat sis tos ko pi yöntemi ile prostat in içine giriliyor kapalı ameliyat ve kazı ma işlemi başlıyor tabi siz hiç bir şeyden haberiniz olmuyor çünkü nar koz yiyorsunuz baygın siniz kendinizi hastanenin odasında buluyorsunuz ameliyat bittikten sonra yani bunca yıldır çektiğiniz acıyı bir gün daha ameliyattan sonra çekiyor sunuz bir kaç gün ağrı sızı oluyor ve eğer doktor prostat a fazla zarar vermez se eski yaşantını za geri dönüyor sunuz tabi doktoru n dediğini söylüyorum umarım dediği gibi olur zaten yapacak bir şey de kalmadı
  • Çok karşı çıkan oldu yani bitkisel ürün satanlar dediler ki çocuğun olmaz sperm gelmez kısır kalirsin çok akıl veren oldu sıcak suya otur üç günde bir boşal kafana takma fazla stres yapma ağır kaldırma al şu ot iyi gelir kaynat kaynat iç al şu hap iyi gelir sabah akşam kullan acılı ekşi yene asitli içecekler içme falan filan hiç deniyor lar ki arkadaş senin paran varmı sen geceleri rahat uyuya biliyor musun günde kaç paket sigara içiyor sun çeken bilir arkadaş çeken bilir eğer bu hastalık zengin bir iş adamı nin bir ünlü sanatçının bir doktor un başına gelmiş olsaydı bak nasıl çözüm buluyor lar di kansere bile çare buluyor lar kestane kadar prostat a çare bulamıyor lar yazıklar olsun bu tıp a
  • quote:

Çok karşı çıkan oldu yani bitkisel ürün satanlar dediler ki çocuğun olmaz sperm gelmez kısır kalirsin çok akıl veren oldu sıcak suya otur üç günde bir boşal kafana takma fazla stres yapma ağır kaldırma al şu ot iyi gelir kaynat kaynat iç al şu hap iyi gelir sabah akşam kullan acılı ekşi yene asitli içecekler içme falan filan hiç deniyor lar ki arkadaş senin paran varmı sen geceleri rahat uyuya biliyor musun günde kaç paket sigara içiyor sun çeken bilir arkadaş çeken bilir eğer bu hastalık zengin bir iş adamı nin bir ünlü sanatçının bir doktor un başına gelmiş olsaydı bak nasıl çözüm buluyor lar di kansere bile çare buluyor lar kestane kadar prostat a çare bulamıyor lar yazıklar olsun bu tıp a
    Mehmet kardesim, aldırma sağa sola. Moralini yüksek tut. Dediğin bu işin adı 'Kader'se her şey olacağına varır.

Buraya şimdi 3-5 kişinin yazdigina bakma sen, herkes hayirli haberlerini bekliyor. Çünkü prostatitli hastalara umut ışığı yakacaksın sen. Dualarımız seninle.
    Fırsat buldukca bizleri muhakkak haberdar et. Selam ve dua ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzman2015

Daha 20 gün önce Prostat masaji sonrasi alınan sivida 15-20 lökosit çikti agrilarim yanmalarim fazla idi 10 tane iesef iğne 1 kutuda filexilevo 750 verdi iiğneleri vurdurdum antibiyotiği de bitirdim halada agrilarim yanmalarim devam hiç bir iyileşme olmadi aldiracam bende en sonunda biktimmmmmm....

bir kez daha aynı doktora gitseydin uzman.tedaviyi yarım bırakma bence.kadir beyde misal 10 gün boyunca 20 tane vurulmuş,3 kutuda diğer 750 mg lik ilaçtan almış öyle düzelmiş.sen bir daha git aynı doktora

mehmet kardeşim senin artık canına tak etmiş.ameliyatını ol,şifayı verende derdi verende Allahtır.ama Allah kimseye zulüm etmez.bu kuranda yazılıdır.sen Yüce Allaha dayan,sabret.İnşallah düzeleceksin.

doğru kimse sormuyor paran varmı diye,al kullan diyorlar sattıkları şeyleri.işe yarasada kullansak keşke.enjeksiyon olsan o ayrı bir dert,tam anlamıyla düzelene rastlamadım.evini arabanı satman gerekiyor enjeksiyon içinde.tam bir zengin tedavisi.normal bir işte çalışıp evli çoluk çocuk sahibi birinin yaptırması mümkün değil.20-30 liralık maliyeti varmış halbuki.

• Arkadaşlar ben bir saat sonra ameliyata gireceğim az önce doktorla konuştum operasyon on beş dakika sürer kapalı olarak yapacağım dedi sperm in ilk başlarda geriye kaçabilir sonra dan eski sağlığına dönersin dedi bayıltma ya da gerek yok aslında dedi yok beni bayılt hocam dedim hayırlısı bakalım
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.