Şimdi Ara

PROSTAT SORUNUNA İLAÇSIZ ÇÖZÜM ve ÖNLEM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benimle aynı sebepten dolayı prostat sorunu yaşayanlar için çözüm sunacağım.

Henüz genç yaşta çok erken bu sorunla tanıştım. Şikayetlerim üzerine doktora gittiğimde, hem iltihap hem de büyüme olduğunu öğrendim.
    Uzun süre yüksek dozda antibiyotik kullandım. Bir süre sonra iltihap geçti ama prostat büyümesi nedeniyle bazı şikayetlerim devam ediyordu.

Fakat bir süre sonra kendim düşünerek sebebini buldum. İşte bu detay çok önemli, benzer işi yapan erkekler varsa onları uyarmak ve yardımcı olmak için bu konuyu açtım.

Ben evde mutfakta çalışırken, kasığımın üst tarafına (prostatın olduğu bölüme) denk gelen mutfak tezgahına istemsizce yaslanırım.
    Bu sırada suyla da işim olduğu için tezgah ıslanır ve karnımın alt kısmı da sık sık ıslanırdı.

Özellikle kışın bu yaslanma ve ıslanma nedeniyle karnımın alt kısmı sık sık üşürdü. Ama işe konsantre olduğum için, o üşümeyi algılamazdım. Ne zaman iş biter, o zaman karnımın alt tarafında hafif bir soğukluk hissederdim.

İşte benim sorunum buydu. Bu yüzden erken yaşta prostat sorunu yaşadım.
    Ne zamanki artık dikkat etmeye başladım, mutfak tezgahına karnımı yaslamadım, ıslatmadım, üşümemesi için dikkat ettim; İşte o zamandan sonra yavaş yavaş daha iyiye gitti durumum.

Şu anda yüzde yüz iyileşmedim, ama eskiye oranla çok daha iyiyim, çok daha rahatım. Geceleri defalarca çişe kalkmıyorum. Ortalama 1 kez sadece..
    Son ultrason ölçümümde doktor prostatın eskiye oranla küçülmüş olduğunu söyledi. Buna çok sevindim tabi ki..

Fakat şu son duruma gelmem en az 3 sene sürdü. Yani her geçen zamanda daha iyi oldu. İlk 3-5 ayda bile sonucun iyiye gittiğini hissediyordum.
    Mutfakta banyoda karnın alt kısmını tezgaha yaslayıp karnınızı ıslatmayın. Ayrıca ayaklarınızı da üşütmeyin, koruyun.

Bir de acıdan mümkün olduğu kadar uzak durun.. Ben de çok seviyorum nalet acıyı ama dokunuyor işte

Sağlıklı günler dileğiyle..

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotbes -- 7 Mart 2021; 21:27:5 >

• prostat nasıl küçülmüş millet deli gibi para harcıyo.. tek iyi gelen sıcak su gerisi boş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

prostat nasıl küçülmüş millet deli gibi para harcıyo.. tek iyi gelen sıcak su gerisi boş.
    Ben de bilmiyorum gerçekten..
    Ama çıkan radyoloji sonucunda aynen öyle görünüyordu. Hacim eskiye oranla küçülmüş resmen..

Sonuç yanlış olabilir mi dedim ama fiziksel olarak ta eskiye oranla çok daha iyiyim. Ben de şaşırdım.
  • Arkadaşlar PROSTAT NEDEN BÜYÜR ?? Erkeklerde cinsel faaliyetler azalmaya başlayıp yaş 50 lerden yukarı doğru yürüyünce artık cinsel hayat azalıyor...Vücut prostat salgısı yapıyor... lakin tüketim , sarfiyat olmadığı için ve vücuttaki östrojen hormonları azalmaya başladığı için bezler salgı yapmayı yavaşlatıyorlar. PROSTAT SIVISININ GÖREVİ SPERMİN AKIŞKANLIĞINI SAĞLAMAK...Sperm sarfiyatı , tüketimi azalmaya başlayınca ... Yaşlanmanın doğal sonucu....Prostat bezi tembelleşiyor...Büyümeye başlıyor... ÇÖZÜMÜ İSE VÜCUDA ÇİNKO ALMAK...ÇİNKO KABAK ÇEKİRDEĞİNDE VAR.. HER SABAH YARIM AVUÇ KABAK ÇEKİRDEĞİ YİYİN...VE HATUN BULUP MUHABBET EDİN... DAHA AÇIK YAZMIYORUM....

• fotbes kullanıcısına yanıt
    iltihap gidince küçülme görülmüş olabilir yoksa o doktor tavan yapar küçüldüğü anda idrara baskı azalırki bu kişide rahatlama yol açar bunun için insanlar ne ilaçlar ne kürler arıyor benim gibi.
  • Başlık güncellendi.. Küçülme olayı kesinlikle doğru, çünkü sonraki ölçümlerde de aynı sonuç çıktı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.