Şimdi Ara

Proskit tornavida seti 27 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
2.822
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://urun.n11.com/guc-kaynagi/proskit-sd-9804-tornavida-seti-P287091139

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 adet aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tükenmiş

• bitti.
  • süpermiş alanlar umarım gönderirler. bu para güzel mal almışınız. bende btk marka aynısına yakın bir setin sapı dönmeye başladı bu cok daha sağlam belli.
  • Vallahi bedava

• Merhaba;

Öncelikle İyi günler dileriz. Entegrasyon programı hatası nedeniyle n11 üzerinden satın aldığınız proskit ürünü yanlış fiyatlandırılmıştır. Sizde uygun görürseniz fiyatının bu noktada olması maalesef mümkün değildir. Bu yüzden iptal etmenizi veya iptal etmenizi rica edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Adam wpden yazmış resmen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İptal edin kardeşim o zaman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arabbaharı A kullanıcısına yanıt
    Merhaba arabbaharı,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba arabbaharı,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
    Vay aga hemen buna cevap yaziyorsun iyi güzel hoş da su fiyat artışı olmayacak denildigi halde sürekli fiyatları artiranlar hakkında da bu şekilde ilgili olsanız iyi olur. Bilmem anlatabildim mi?

• Zamanında 31 parçalı seti bimden 5 e almıştım kullanıyorum iyi çıktı.aliexprsss mobil yeni üyelikle 5 \4 çek veriyor bazen.yaparsanız iyi bi ürünü 1 dolara alırsınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.