Şimdi Ara

Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.348
Cevap
53
Favori
177.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: El Guapo

quote:

Orijinalden alıntı: Princess of kings

Bence 16:9 formatın da alın perdenizi. Gerekirse de 4:3 seyredebilirsiniz aynı perde ile. 4:3 alırsanız ve daha sonra 16:9 film seyretmek isterseniz enden görüntü kaybı yaşarsınız.
    Nasıl bir perde almayı düşünüyorsunuz?

Aklımdaki 16:9 zaten..Lakin ortada ne projektör ne de perde var.Acelem olmadığı için araştırma modundayım.%95 ihtimalle x10 alacağım netleşti.Evde nereye koyacağım belli olmadığı için ne kadar görüntü alacağımı bilemiyorum haliyle perde içinde boyut olarak net bir şey düşünemiyorum.

Aklımda ilk olarak fiex frame dediğimiz perde var öncelik olarak o olacak yukarıda örnekte verdim.Ama hem alacağım ekran boyutu belli olmadığı hem de hanım store perde mi ister hazır ekran mı yoksa ayaklı taşınır perde mi ister onu da konuşmam gerekiyor.Salonda izleyeceğim için hanımın izni şart : )

bu arada şeyi sormak istiyorum ; kaç mt den ne kadar görüntü alınıyor bu cihazda ?? en azından kafamda birşeyler kurabilirim.

böyle bir site var mesela çok güzel yapmışlar ama bizim ürün yok..

http://www.projectorcentral.com/BenQ-W1500-projection-calculator-pro.htm

*bizim ürün dedim ALLAH mı söyletti : )

Hemen hemen 2 metreden 180 cm görüntü veriyor.
  • Bataryalı kullanımda ,en düşük seçenek olan ekonomik mod 2 de ve standart görüntü seçeneğinde en fazla 1 saat 10 dakika dayanıyor.Parlak modda ise 40 dakika ancak.Batarya ile dayanma süresini başka ölçen var mı acaba?Yani 1 ve 2 saat kağıt üzerinde kalmış.Yada benim cihazda sorun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugyboy

cihaz 35gb bluray m2ts formatını sorunsuz oynattı

çok güzel bir şey bu..alt yazı denediniz mi karakter sorunu var mı ?
  • sizin için denerim
  • Bu cihazi alipta pc den 3d izleyebilen var mi :) ben biraz sorun yasiyorum ama bu aksam derinlemesine bakicam. bir yerde tek projeksiyon ile 3d izleyebilirsiniz yaziyordu. Yani hem monitor hem projeksiyon ayni anda olmuyor galiba bunu denememistim bu aksam bakicam sonucu yazarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • life of pi filmini samsung tvde izledim birde promactoda izledim gayet başarılı samsung tv den daha iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeFFreY.JeY

Bu cihazi alipta pc den 3d izleyebilen var mi :) ben biraz sorun yasiyorum ama bu aksam derinlemesine bakicam. bir yerde tek projeksiyon ile 3d izleyebilirsiniz yaziyordu. Yani hem monitor hem projeksiyon ayni anda olmuyor galiba bunu denememistim bu aksam bakicam sonucu yazarim

pc ile yada projectör direk izleyebilirsin pcde biraz uğraşırısın direk tak filmi usbde izle :)
    full sbs 3d izleyecek izeniz pc kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugyboy -- 22 Kasım 2013; 20:51:33 >
  • quote:

quote:

türkçe karakterler çıkmıyor firmware yayımlancağını söylemişlerdi bana
  • quote:

quote:

Bu cihazi alipta pc den 3d izleyebilen var mi :) ben biraz sorun yasiyorum ama bu aksam derinlemesine bakicam. bir yerde tek projeksiyon ile 3d izleyebilirsiniz yaziyordu. Yani hem monitor hem projeksiyon ayni anda olmuyor galiba bunu denememistim bu aksam bakicam sonucu yazarim

pc ile yada projectör direk izleyebilirsin pcde biraz uğraşırısın direk tak filmi usbde izle :)

İyi guzel soylemişsiniz de altyazinin da cikmadigini soylemişsiniz bir alttaki mesajinizda :)
    Ayrica filmi usb bellege atana kadaaaar. Hdd im de adaptorlu:) benim icin en iyisi bilgisayara baglamak bakalim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

İyi guzel soylemişsiniz de altyazinin da cikmadigini soylemişsiniz bir alttaki mesajinizda :)
    Ayrica filmi usb bellege atana kadaaaar. Hdd im de adaptorlu:) benim icin en iyisi bilgisayara baglamak bakalim...

alt yazı çıkıyor türkçe karakterler yok ben dublaj seyrediyorum bu sorunun en kısa zamanda çözülmesi lazım
  • bugyboy B kullanıcısına yanıt
    Tamam ben yanlış anlamışım özür.

Bu arada PC den 3D izleme problemimi çözmüş bulunmaktayım.
    Benim odam dar olduğundan mecbur image scaling yapmak zorunda kalıyordum.
    Benim aktardığım görüntü image scaling li olduğundan dolayı 3D ler birbirine giriyormuş. Bi şey daha öğrenmiş olduk ama benim 2.5 günüme maloldu neyseki mutlu son...
    O kadar basit miş ki görende yuh ne acemi adam dicek:)

Monitoru 1.ekran 1920*1080 olarak masa üstü görünecek şekilde, projeksiyonu ise alternate desktop yani boş desktop olacak şekilde 1280*720 cozunurlugunde ayarladım.
    herhangi (splash pro kullanıyorum) bir playeri açıp görüntüyü projeksiyon desktopuna taşıyıp full ekran (onemli) yapıyorum ve projeksiyon 3d menusunden filmin formatını manuel seciyorum..

Hepsi bu kadarmış.
    Neyse belki benim sıkıntıma düşebilecek arkadaslar için ön bilgi olsun. Image scaling ile 3d izlenmiyor. image scaling'in 0 olması lazım.
  • Kardeş image scaling nedir , ne işe yarar ?..

@JeFFreY.JeY
  • Image scaling, görüntüyü küçülterek veren bir teknoloji. Benim gibi kısıtlı bir yeriniz varsa goruntu verdiğinizde taşıyorsa görüntüyü küçültmeye yarıyor.
    Ama kullanılmasıni tavsiye etmem görüntü kalitesini çok bozuyor. Onun yerine cihazı duvara yaklastırın daha iyi
  • teşekkürler ...

@JeFFreY.JeY
  • quote:

quote:

quote:

türkçe karakterler çıkmıyor firmware yayımlancağını söylemişlerdi bana

teşekkür ederim..

resimde bekliyoruz sizlerden konu canlansın
  • Bu cihazı ps3 le kullanan arkadaşlardan dual play olayını deneyen oldumu acaba
  • Dün 48 gb'lık yüksek kalite bir film seyrettim.Görüntü harikaydı, ayrıntılar daha belirgindi.Projeksiyonun gerçek performansı ortaya çıktı.Yani netten indirilen 3-4 gblık filmler sizi görüntü kalitesi değerlendirmesi bakımından aldatabilir.Ama her zaman 50 gb civarı filmi bulmak zor maalesef
  • Aynen katılıyorum. Blueray bir film seyredebildim ve görüntü kalitesi harikaydı. İnternetten aynı kalitede filmi bulmak zor . Bulsak bile nasıl indireceğiz? Benim indirim hızımla 3 gün sürer :)
  • sistemi kuralım filmleri indiririrz sorun değil : )
  • Orijinalden alıntı: hkas

Orijinalden alıntı: irobot54

http://www.hepsiburada.com/liste/flash-fsp-200-g-pc-usb-21-digital-speaker/productDetails.aspx?productId=bd130793&categoryId=256#Gorseller

Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14

http://www.hepsiburada.com/liste/flash-fsp-200-f-pc-usb-21-digital-speaker/productDetails.aspx?productId=bd130793&categoryId=256&SKU=BD130793-F&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dbd130793%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dflash%255cu0020speaker%26fh_refview%3dsearch

bu ürüne aldım gayet memnunum ses perfomansıdan hespiburadada 2 tane model var 2sindede aux 3.5 girişi olduğu yazıyor fakat sadece fps-200 modelinde var
    benim gibi alıp geri iade etmek zorunda kalmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugyboy -- 29 Kasım 2013; 12:38:29 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.