Şimdi Ara

Project Zomboid (Erken Erişim) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
16
Favori
23.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende alacam erteleyip duruyorum..
    ne zaman zamlanacak? zamlanmadan almak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kentacdis

oyun çok güzel
    bende alacam erteleyip duruyorum..
    ne zaman zamlanacak? zamlanmadan almak lazım...

Şuan multiplayer tam olarak oyuna gelmedi. Ama geldiği vakit belki bir ihtimal -sanmıyorum- zam gelebilir. Eğer kesin alacaksan bu zamanlarda alman en mantıklısı.
  • var mı multi oynayan ?
  • Beyler bu oyunda multiplayer Mac platform'u ile windows platform'una sahip iki kisi ayni serverda oynayabilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: E4gleturk

Beyler bu oyunda multiplayer Mac platform'u ile windows platform'una sahip iki kisi ayni serverda oynayabilirmi ?

şuan crossplatform yok sanırım ama talepler var muhtemelen yapacaklardır zaten son zamanlarda cross platform cok yapılıyor..
    henuz pc multisi denemeleri tam olarak bitmeden ugrasmayabilirler
  • Oyun indirime girmiş şuan $10.04
    http://store.steampowered.com/app/108600/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: E4gleturk

Beyler bu oyunda multiplayer Mac platform'u ile windows platform'una sahip iki kisi ayni serverda oynayabilirmi ?

şuan crossplatform yok sanırım ama talepler var muhtemelen yapacaklardır zaten son zamanlarda cross platform cok yapılıyor..
    henuz pc multisi denemeleri tam olarak bitmeden ugrasmayabilirler

Almayi düsünüyorum oynayan varsa multi katilabilirim

• yeni satın aldım yemek falan nasıl yapılıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZT7

Oyun indirime girmiş şuan $10.04

enpara ile 5dolara mı geliyor

• quote:

quote:

Oyun indirime girmiş şuan $10.04

enpara ile 5dolara mı geliyor

Enpara olayı nasıl oluyor bilmiyorum ama şuan oyun yine eski fiyatında.

• beyler oyunu oynayan varsa soru sorabilir bana
  • oyun fena değil. Zombilerin evime baskını yaptığını hiç görmedim kapı penereyi hep kapalı tutuyorum. Her ihtimale karşı evi iki katlı seçtim. Yine de alternatif kaçış yeri yaptım. Üst kattan halatla inmek mümkün. Bahçede tarım yapıyorum, dört bir tarafı kapalı sadece camdan girişi var. Elektrik su henüz kesilmedi, sanırım sürem var. Kitap okumak çok zaman alıyor ve azıcık okuyunca bile hemen sıkılıyor. Çıkıp iki zombi öldürüyorum, sıkıntısı geçiyor. Hemen açıp kitabı okumaya devam ediyorum tekrar sıkılına kadar. Daha çok numaram var.
  • oyunu orjinal olmayıpta sorun yaşamayan var mı?
  • emrebdt kullanıcısına yanıt
    oyunu beğendiyseniz satın almanızı öneririm lakin geliştiricileri amatör ve desteğe ihtiyacı var. Birkaç hafta önce rus steam'de $5'a kadar indi.

Sorunuza gelince eski beta sürümlerde çok sıkıntılar var, belki onları yaşadınız. Oyun key'siz küreksiz oynanabiliyor multiplayer dahil.
  • SwordBreaker kullanıcısına yanıt
    oyunu biliyorum ve hastasıyım.en son build 23 veya 21 i indirip oynamıştım.Ektiğim sebzelerin durumuna bakamıyordum yani klasik sağ tık hatası bıktırmıştı bıraktım.şu anda build 25 sürümü var ama bu bahsettiğim sorunlar şu an sadece korsanda oluyor galiba.Pc kaldırmadığı için almadım oyunu.Hala betada olduğundan almıyorum.Birşey sorucam.Şu an alsam oyunda betadan çıktığında full sürüme geçtiğinde ben bu oyunu tekrar almak zorunda kalıcak mıyım?Eğer öyle değilse alıyim şimdi steamdan falan dursun kütüphanede ilerde oynarım.
  • oyun gerçekten güzele benziyor
  • emrebdt kullanıcısına yanıt
    Kendi sitelerinde vardı bu açıklama. Bir defa aldın mı daha sonra tam sürüme geçtiğinde almana gerek yok.

quote:

Q. When I buy Project Zomboid, what does that get me?
    A. Project Zomboid is a game that’s still in development. When you purchase a license you gain access to every build we release, up to and including its completion. We will consider the game complete when we’ve ticked off everything we promised and planned out at the start of our alpha-funding campaign
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwordBreaker

oyunu beğendiyseniz satın almanızı öneririm lakin geliştiricileri amatör ve desteğe ihtiyacı var. Birkaç hafta önce rus steam'de $5'a kadar indi.

Sorunuza gelince eski beta sürümlerde çok sıkıntılar var, belki onları yaşadınız. Oyun key'siz küreksiz oynanabiliyor multiplayer dahil.

Bakalım ben almayı düşünüyorum
  • Ben aldım oynuyorum kesinlikle verdiğiniz parayı hak ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Öyle bir şey olacağını zannetmiyorum.

Kendi forum sitelerinden bulduğum bir cevap:

quote:

Q. When I buy Project Zomboid, what does that get me?
    A. Project Zomboid is a game that’s still in development. When you purchase a license you gain access to every build we release, up to and including its completion. We will consider the game complete when we’ve ticked off everything we promised and planned out at the start of our alpha-funding campaign

kedi merdivenlerin kenarından dönerken tekrar titrer, Dejavu!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.