Şimdi Ara

Project Zomboid (Erken Erişim) [ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
16
Favori
23.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tavsiyeler için teşekkürler. inceleyeceğim.
  • Baya iyi ama tek kişi geceleri biraz ürkütücü olabiliyor heleki çığlık sesleri olunca
  • Tam aradığım tarz oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler bu ne kadar nefis bir oyunmuş böyle. Tam da Walking Dead izlediğim zamanlar sardım of süper oldu.
    Hayatıma da tesiri oldu yediğim yiyecekleri falan sayarak yiyorum artık yarına bitmesin diye. Nefis oyun nefis. Herkesin hayatta kalmayı öğrenmesi lazım !
  • bu aralar felaket sardım bu oyuna. ama bazen öyle garip şey oluyorki yaptığıma gülüyorum. çatı var gibi geliyor camdan çıkıyorum laps 1.katta ayak kırığı ile geziyorum gibi.
  • Bende arkadaşlarımla beraber aldım yakın zamanda. Oyun baya sarıyor arkadaşlara beraber oynayınca ama eksikleri var.
    Beta aşamasındaki versiyonlarda bu eksiklerin bazıları giderilmiş. Örn:
    - Kitap okurken kitabı elide tutması
    -Çantayı sırtına al diyince çantanın sırtında gözükmesi.

İşin bir kötü kısmıda beta'yı multi oynayamamak.
    Merakla bekliyoruz :)
  • TunCR7 kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Kaç kişi oynuyorsunuz? Bir de sizde ping sorunu oluyor mu?

Ben bi kaç yıl evvel bi arkadaşımla oynadım. uzunca bi süre hayatta kaldık ama ping sorunu vardı ve bi gün pingden dolayı ışınlanan zombi arkadaşımı ısırarak zombileştirdi. o gün bıraktık oyunu :(
  • Oyunu ilk çıktığı zaman almıştım beta için sayfasına girince split screen özelliği olduğunu daha yeni öğrendim her joistiği destekliyor sadece ayarlardan aktif edin, oyunu normal tek kişi başlatın sonra üçgene basın.

yeni animasyonlar çok güzel olmuş, koşarken ağaç dalına takılıp düştüm kafamdaki şapka yere düştü,kalkmaya çalışırken zombi bacağımı ısırdı topallamaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 5 Ocak 2020; 12:44:46 >
  • pplhntr P kullanıcısına yanıt
    Hocam bizde hiç Ping sorunu olmadı 3 kişi oynuyoruz genelde, baya ilerledik bizde çok fazla şey öğrendik ilk hedefim düz kontak yapmayı ogrenmekti ama final haftasında olunca oynayamadım pek :D

• Bi dönem bende baya oynadım pjyi . Çiftçilik ve marangozluk ya tüm kitapları falan okudum ilerledim. Çok güzel yalnızlık oyunu. Dışarda yağmur var sular elektrikler kesik ben yemek vs yapıyorum zombiler geziniyor evin etrafında çok keyifliydi. Özellikle pompalı ile temizlik güzel oluyordu. Araba falan gelince çok kolaylandı oyun.

• ping sorunu yoksa multi denemek isterim. var mı aranızda biri 2 kişi başlayalım?
  • yok mu?

:D
  • Selam, takip eden olursa diye seriye devam :)

• Hiç oynayan yok mu çok güzel oyun

• Ben geçenlerde bi kez daha başladım kendi özelleştirdiğim ayarlar ile. her zaman olduğu gibi özgüven kazanıp rehavete kapıldım. loop sırasında dikkatsiz davrandım ve ısırıldım.

elektrikler ve sular kesilmişti ama konserve stoğum boldu, bahçeyi kapatmıştım ve ekime başlamıştım. herşey güzel gidiyordu. çok koydu :(

• pplhntr P kullanıcısına yanıt

ısırıldıktan sonra yeni karekterle devam ettiğinizde aynı savede mapin başka bi bölümünde oyuna başlıyorsunuz yani önceki yaptıklırın hala duruyor mapte tekrar bulabilirsiniz

Önceki karakter zombileşiyor onu öldürüp üzerindeki eşyaları bile alabilirsiniz.

• Evet biliyorum ama ben hile olduğunu düşünüyorum o şekilde oyuna başlamanın. O yüzden her seferinde sıfırdan başlıyorum.

• yayıncılardan izlediğimde sırta çanta falan koyunca karakter de koyuyor. benimkinde olmuyor. mod falan mı yüklemek lazım yoksa grafik ayarlarından kaynaklı mı

• Y Ddraig Goch kullanıcısına yanıt

Beta kısmından Legacy 41.61 versiyonuna ayarlayın, olması lazım.

Haaala oynamaya devam, bu tarzda üzerine oyun yok.

• Y Ddraig Goch kullanıcısına yanıt

beta versiyon. steam den beta versiyonu aktif edin. Ama buglar tabi ki olası. Göze alıyorsanız aktif edin.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.