Şimdi Ara

Project CARS (2015) [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.350
Cevap
29
Favori
92.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa982

arkadaşlar, oyunun exclusive haritaları var ya, asıl oynanması gereken haritalar onlar ya. çok uzun ve manzaralı yollar. insanın izlerken bile içi gidiyor.

diyorum ki, 100euro luk üyeliği 3-5 kişi toplanıpta alsak. güvenilir arkadaşlardan toplansak keşke ne güzel olur. ortak hesap farklı bilgisayarlardan aynı anda aktif olsa bile sorun edeceklerini sanmam.

Gerek kalmadı. Uzun km li özel haritaları oynamak için (Team Member 25Euro) luk üyelikten satın almak yetiyormuş. Üyeliğimi juinordan buna yükselttim. Harika.
    Bir de trackir desteği ekleseler bir an önce süper olacak. Nurburgring haritası da yapım aşamasında şu an.

•  Project CARS (2015) [ANA KONU]
     Project CARS (2015) [ANA KONU]

California Highway den.

• BİRAZDAN İZLEYECEĞİNİZ GÖRÜNTÜLER OYUNİÇİ OLUP RENDERLENMİŞ DEĞİLDİR........

Bu araç listesine PAGANİ HUAYRA eklendi,ford ve mitsubishi eklenecek............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 12 Temmuz 2012; 21:29:56 >

• bir arkadaş bana üye olmanın avantajlarından bahsedebilir mi? forumuna üye oldum WMD'nin..

arkadaşlar bilirler grafiğe çok önem veririm ve sürüş dinamikleri de çok önemlidir.. bu bağlamda oynayacak f1 oyunu da yok.. 25 euroluk paketi alsam beni tatmin eder mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 12 Temmuz 2012; 20:48:09 >
  • @SLaYeR KiNG
    f1 aracının kontrolü, sürüş fiziği sizi tatmin eder mi hiç bilemiyorum. ancak grafik olarak hali hazırda çıkmış olan oyunlardan üstün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
    zaten ss lerden belli olması lazım. sizce nasıl görünüyor?
  • quote:

@SLaYeR KiNG
    f1 aracının kontrolü, sürüş fiziği sizi tatmin eder mi hiç bilemiyorum. ancak grafik olarak hali hazırda çıkmış olan oyunlardan üstün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
    zaten ss lerden belli olması lazım. sizce nasıl görünüyor?

bu p.cars'ın 200 küsür bir sürümünün catalunya görüntülerini izledim nerdeyse mükemmel ve gerçeğinin aynısı gibi.. çok hoşuma gitti diyebilirim fakat sürüş fiziği anlamında çekincelerim var... grafikler gerçekten şahane gözüküyor ışıklandırma falan çok çok iyi duruyor benim sistemimle sorun yaşayacağımı da sanmıyorum ama şuan ciddi manada f1 oyunu sıkıntısı çekiyorum f1 2011 berbat hem grafikler çamur, enb ile birşeye benzemiyor asıl sorun ise sürüş fizikleri berbat.. gt5'de de formula 1 aşırı yapay.. dolayısıyla ciddi oyun sıkıntısı var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 13 Temmuz 2012; 16:36:13 >

•  Project CARS (2015) [ANA KONU]

Fraps ile png olarak kaydediyorum. Sonra jpge dönüştürüyorum. Bunun dışında bir oynama yapmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa982 -- 14 Temmuz 2012; 18:27:49 >

• quote:

Fraps ile png olarak kaydediyorum. Sonra jpge dönüştürüyorum. Bunun dışında bir oynama yapmıyorum.
    @mustafa982

mustafa bana biraz anlatır mısın? ben şimdi 25 euroluk üyelik alsam neler yapabileceğim? spa da ferrari ile yarışabilecek miyim ? bir de logitech driving force gt destekliyor mu bu oyun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 14 Temmuz 2012; 18:32:42 >

• ahmet sana şöyle söyliyeyim. spa var evet ama adı başka birşey. Seninki dahil birçok direksiyona desteği var. Ferrari ile oynayamazsın çünkü araç sayısı henüz çok az. formula1 A,b,junior gibiydi galiba birer adet var, marka yok.
    Bu oyun henüz alpha aşamasında. Bunu düşünerek karar ver lütfen. 25 euroluk üyelikle her hafta cuma günü çıkan updateleri indirip, gelişme sürecini takip edip, oyunu oynayabilirsin.
  • quote:

ahmet sana şöyle söyliyeyim. spa var evet ama adı başka birşey. Seninki dahil birçok direksiyona desteği var. Ferrari ile oynayamazsın çünkü araç sayısı henüz çok az. formula1 A,b,junior gibiydi galiba birer adet var, marka yok.
    Bu oyun henüz alpha aşamasında. Bunu düşünerek karar ver lütfen. 25 euroluk üyelikle her hafta cuma günü çıkan updateleri indirip, gelişme sürecini takip edip, oyunu oynayabilirsin.

Şimdi aklıma takılan bir kaç bir şey var ?

Soruları abartmış olabilirim cevaplayabilirsen teşekkür ederim... şimdiden sağolun..

1. Youtube'da ferrari f2010 , redbull ile çekilmiş gcars videoları var bunlar nasıl bu arabalarla oynamışlar?
    2. Youtube'da görüldüğü üzere ; spa, hockenheim , catalunya , monza gibi efsane pistlerden hangileri şuan kullanılabilir?
    3. Youtube'da 20-30 araçlık oyunların görüntüleri var , bunlar online mı single player mı?
    4. Oyun kaç gb yer kaplıyor?
    5. Online ödemeyi yaptığım anda oynamaya başlayabiliyor muyum?
    6. Oyunun replay modu nasıl?
    7. Oyunda gece gündüz dönüşümünü görebileceğimiz pistleri kullanabiliyor muyuz?
    8. 25 EUR'luk paketle nelerden mahrum kalıcam?

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

quote:

ahmet sana şöyle söyliyeyim. spa var evet ama adı başka birşey. Seninki dahil birçok direksiyona desteği var. Ferrari ile oynayamazsın çünkü araç sayısı henüz çok az. formula1 A,b,junior gibiydi galiba birer adet var, marka yok.

Soruları abartmış olabilirim cevaplayabilirsen teşekkür ederim... şimdiden sağolun..

1. Youtube'da ferrari f2010 , redbull ile çekilmiş gcars videoları var bunlar nasıl bu arabalarla oynamışlar?
    2. Youtube'da görüldüğü üzere ; spa, hockenheim , catalunya , monza gibi efsane pistlerden hangileri şuan kullanılabilir?
    3. Youtube'da 20-30 araçlık oyunların görüntüleri var , bunlar online mı single player mı?

Sorularına ben cevap vereyim....

1- Youtube da yayınlana o videolar gibi araçları yapabilirsin. Çok basit,hatta linki veriyorum....

http://forum.wmdportal.com/forumdisplay.php?68-pCARS-Vehicles-Custom-Paints-Download-Database

2- Bu pistlerin hepsini 25 euroluk paketle oynayabilirsin....
    3-Oyundaki araç sayısını ve zorluk seviyesini sen belirlersin.Multi daha eklenmedi.Sadece şu an zaman yarışları var.....(multinin eklenmesine az kaldı.)
    4-Şu an 3.5 GB yer kaplıyor....
    5-Aynı an oynamaya başlarsınnn....
    6-Replay modu bana göre gayet yeterli....
    7-Tüm pistlerde gece gündüz dönüşümünü kullanabilirsin.HAtta bir turda 24 saat geçişe bile ayarlama yapabilirsin...
    8-Şu an 25 euroluk paket ile benim aldığım 100 euroluk Senior paketi arasındaki tek fark, size sadece cuma günleri güncellme gelmesi.Bana bazen hafta içide geliyor.Ayrıca büyük ihtimal kış aylarında size yapılar güncellemeler kesilir.Oyunun çıkışı yaklaştıkça Sadece senior ve üssü seviyelere güncelleme gelir gibime geliyor.Çünkü bu seviyeden sonra oyunun orjinali çıktığında bedeva edinme hakkı veriliyor...

NOT: Oyunu oynayan herkez başlamadan kesinlikle logitech proffiler'ı kapatıp öyle oyuna girsin. Bu program ile oyunun kendi FFB ayarları arasında çakışma aluyor ve gerçek sürüş dinamiklerinde oyun uzaklaşıyor...

NOT: Kanımca önümüzdeki yıl bu oyun çıktığında herkez bu oyunu oynuyor olacak.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Yeniada

quote:

quote:

Sorularına ben cevap vereyim....

1- Youtube da yayınlana o videolar gibi araçları yapabilirsin. Çok basit,hatta linki veriyorum....

http://forum.wmdportal.com/forumdisplay.php?68-pCARS-Vehicles-Custom-Paints-Download-Database

2- Bu pistlerin hepsini 25 euroluk paketle oynayabilirsin....
    3-Oyundaki araç sayısını ve zorluk seviyesini sen belirlersin.Multi daha eklenmedi.Sadece şu an zaman yarışları var.....(multinin eklenmesine az kaldı.)
    4-Şu an 3.5 GB yer kaplıyor....
    5-Aynı an oynamaya başlarsınnn....
    6-Replay modu bana göre gayet yeterli....
    7-Tüm pistlerde gece gündüz dönüşümünü kullanabilirsin.HAtta bir turda 24 saat geçişe bile ayarlama yapabilirsin...
    8-Şu an 25 euroluk paket ile benim aldığım 100 euroluk Senior paketi arasındaki tek fark, size sadece cuma günleri güncellme gelmesi.Bana bazen hafta içide geliyor.Ayrıca büyük ihtimal kış aylarında size yapılar güncellemeler kesilir.Oyunun çıkışı yaklaştıkça Sadece senior ve üssü seviyelere güncelleme gelir gibime geliyor.Çünkü bu seviyeden sonra oyunun orjinali çıktığında bedeva edinme hakkı veriliyor...

NOT: Oyunu oynayan herkez başlamadan kesinlikle logitech proffiler'ı kapatıp öyle oyuna girsin. Bu program ile oyunun kendi FFB ayarları arasında çakışma aluyor ve gerçek sürüş dinamiklerinde oyun uzaklaşıyor...

NOT: Kanımca önümüzdeki yıl bu oyun çıktığında herkez bu oyunu oynuyor olacak.....

Alıntıları Göster
    @can_38

Çok Teşekkürler, istediğim cevapları aldım..

25 EUR 'la ben de katılıyorum kervana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 16 Temmuz 2012; 11:25:21 >

• quote:

@can_38

Çok Teşekkürler, istediğim cevapları aldım..

25 EUR 'la ben de katılıyorum kervana

Hayırlı olsun dostumm...
  • @can38
    Size para iadesi yapacaklar galiba oyun çıkınca.Full memberda oyunun kopyasını para vermeden alıyor çünkü.

Ben gene unuttum logitech profilerı kapatmayı.Öyle denedim kızdım çıktım.Hatırlattığın iyi oldu bunu.Bi halledemediler şu sorunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banditnew5 -- 16 Temmuz 2012; 11:31:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: banditnew5

@can38
    Size para iadesi yapacaklar galiba oyun çıkınca.Full memberda oyunun kopyasını para vermeden alıyor çünkü.

Ben gene unuttum logitech profilerı kapatmayı.Öyle denedim kızdım çıktım.Hatırlattığın iyi oldu bunu.Bi halledemediler şu sorunu.

Belkide öyle olur.

Logitech profilini kapatmadan oyuna girersen resmen direksiyon ile boğuşuyorsun.

Son olarak oyunu seslerinde müthiş bir ilerleme var.Videoya dikkat....

• evet, turbo sesleri çok hoş olmuş.

• Oyunu denedim ; grafik ayarlarım aşağıda belirtildiği gibi ; oyun grafik olarak diğer bütün araba yarışlarından en az 1-2 kaç gömlek üstte; fakat benim için en önemli konu sürüş fizikleriydi ; o konuda da beni çok tatmin etti diyebilirim; şimdiye kadar denemediğim yarış oyunu kalmadı ; dirt2,dirt3,f1 2010,f12011 gibi codemasters oyunları ile bi kere kıyaslanmayacak kadar iyi ; gran turismo 5 ve forza 4 'e göre de sürüş fiziklerinin çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.. oyun daha alpha aşamasında olduğu için daha alacak çok yolu olmasına rağmen şu haliyle bile çok iyi..

bu arada California Highway gerçekten süper olmuş ; gerçi şuan inanılmaz buglar var fakat.. grafikler , yansımalar inanılmaz boyutta , iddaa ediyorum hiçbir oyun yarışamaz bu grafiklerle.. Bu tarz bir yolda gece-gündüz dönüşümü orjinal 1080p grafikler; harika asfalt kaplama, inanılmaz ışıklandırmalar.. gerçekten bu oyunu becerebilirlerse efsane olur bu oyun..

Kendi çektiğim ekran görüntüleri: (Sürüm:261)

Project CARS (2015) [ANA KONU] Project CARS (2015) [ANA KONU] Project CARS (2015) [ANA KONU] Project CARS (2015) [ANA KONU]
     Project CARS (2015) [ANA KONU] Project CARS (2015) [ANA KONU] Project CARS (2015) [ANA KONU] Project CARS (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 23 Temmuz 2012; 10:37:34 >

• beğenmiş olmana sevindim Ahmet. bir iki şey sormak istiyorum.
    -ekran tazeleme niçin 120hz? 3d mi oynuyorsun?
    -ekran görüntülerini neden 1080p koymadın?
    -motion blur kapalı oynuyorsun. daha mı gerçekçi oluyor?
    iyi oyunlar. :)
  • quote:

beğenmiş olmana sevindim Ahmet. bir iki şey sormak istiyorum.
    -ekran tazeleme niçin 120hz? 3d mi oynuyorsun?
    -ekran görüntülerini neden 1080p koymadın?
    -motion blur kapalı oynuyorsun. daha mı gerçekçi oluyor?
    iyi oyunlar. :)

evet , 3d-2d 120hz destekli monitörüm var o yüzden 120hz'de oynuyorum,

ekran görüntülerini 1080p yaptım,

motion blur bende hep bi yapaylık hissi uyandırıyor genelde o sebepten her oyunda kapatırım..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.