Şimdi Ara

'Programlamaya Nasıl Başlamalıyım' Sorusuna Cevap

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumda sayısızca böyle konu açılıyor. Şuana kadar edindiğim tecrübelerle ufak bir rehber yazmaya çalıştım.

Bu rehber ile, bilişim alanında ciddi bir şekilde ilgilenmek isteyip de bu alan hakkında hiç bir bilgiye sahip olmayan kişilerin, kendi kararlarını kendisinin verebileceği seviyeye getirmesi amaçlanmıştır. Yani kuru programlamanın yanında sistemleri de öğrenmeniz gerekir ve bunu nasıl yapacağınız en basit şekilde yazılmıştır.

Rehber Linki : Guru Olma Rehberi / Nasıl Başlamalıyım ?

Umarım faydası olur
    Her türlü sorularınıza, önerilerinize açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkant1 -- 17 Mart 2016; 4:28:10 >

• Hocam öncelikle elinize sağlık. Şunu bilin geçin demek yerine kaynak göstermeniz çok iyi olmuş. Serinin devamını bekliyoruz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BloodyShift kullanıcısına yanıt
    İşinize yaramasına çok sevindim hocam. Serinin devamı gelecektir. 2. yazıda sürekli olarak arkadaşlarımızdan gelen "Hangi kaynaktan C öğrenmeliyim, hangi kaynaktan Linux ogrenmeliyim" gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağım. Bunun için piyasadaki kaynakları araştırmaya başladım. Sizin gibi kişileri gördükçe çok büyük destek oluyor hocam sağolun var olun. Her türlü sorunuzda gerek özelden gerek buradan bana ulaşabilirsiniz.

• Teşekkürler hocam, gönüllü olmakla beraber güzel bir iş yapıyorsunuz. Çoğu kişinin işine yaracağını düşünüyorum. Takipteyiz :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.