DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Programı Kapat Hatası, YARDIM!!
10
Cevap
0
Favori
11.568
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Programı Kapat Hatası, YARDIM!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1200 Mesaj
      19 Mayıs 2011 12:13:47 Konu Sahibi
      Arkadaşlar daha oyuna giriyorken programı kapat hatası veriyor.Hata raporu alttaki resimde mevcut.Anlayan arkadaşlardan acilen yardım bekliyorum.

|
      |

• Yarbay
      2064 Mesaj
      19 Mayıs 2011 13:30:18
      2 client acmayamı calısıyodun
      |
      |

AMD 8350 H100 Sıvı Soğutma / Asus M5A97LE 2.0 /MSI GTX970 Gaming 100me / samsung 1 tb 7200 rpm HDD Steam / Western digital 7200 rpm HDD Sistem / kingstone 1333 mhz 2x4gb ram / EVEREST K2 Gaming Case / LG G4 / Logitech G930 Gaming Headset / Steelseries Rival Gaming mouse / 47LA620S 3D Led Tv / 17" LG Flatron W1941S
      Kediciklerim icin instagram : Buraya Tiklayin
    • Yarbay
      2738 Mesaj
      19 Mayıs 2011 13:41:57
      private serverda bendede aynı hatayı veriyor win7 de xpde düzgün çalışıyor
      |
      |

• Binbaşı
      1200 Mesaj
      19 Mayıs 2011 14:20:17 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: loses

2 client acmayamı calısıyodun

Hayır kardeşim tek client açıyorum..Sorun neden kaynaklanıyor, çözümü nedir hala bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_yldz_ -- 19 Mayıs 2011; 17:28:21 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      728 Mesaj
      19 Mayıs 2011 19:30:09
      Oyunun dosyaları bozulmus olabilir. Kullanıcı haklarından dolayı da olabilir. Oyunu güncel setup ile repair etmeyi dener misiniz ?
      |
      |

Her türlü PC konfigürasyonları , bileşenleri, sunucular, iş istasyonları, notebooklar, netbooklar, ultrabooklar, tabletler, akıllı telefonlar ve yazılım lisansları (Windows, office ve diğer bütün yazılımlar) isminize/kurumunuza faturalı, uygun fiyata, garantili olarak temin edilir.
      Bilgi İçin PM İle İletişime Geçebilirsiniz.

• Binbaşı
      1200 Mesaj
      20 Mayıs 2011 01:47:47 Konu Sahibi
      Private server oynuyorum ve 2 farklı yerden indirdiğim setuplardada aynı hatayı aldım.Yani oyundaki dosyalardan kaynaklanmıyor.
      |
      |

• Yüzbaşı
      728 Mesaj
      20 Mayıs 2011 22:09:21
      Windows 7 mi kullanıyorsun ? XP'de böyle bir sorunla kasılastın mı ?
      |
      |

Her türlü PC konfigürasyonları , bileşenleri, sunucular, iş istasyonları, notebooklar, netbooklar, ultrabooklar, tabletler, akıllı telefonlar ve yazılım lisansları (Windows, office ve diğer bütün yazılımlar) isminize/kurumunuza faturalı, uygun fiyata, garantili olarak temin edilir.

• Binbaşı
      1200 Mesaj
      23 Mayıs 2011 01:37:04 Konu Sahibi
      Koyduğum resimdeki temalar windows 7 ye ait olduğundan anlarsınız diye tahmin etmiştim.Her neyse, windows 7 kullanıyorum ama daha önce xp dede, windows 7 dede böyle bi sorunla karşılaşmadım.Ayrıca 1 haftadır yardım bekliyorum, ben soru sordukca soruyla cevap veriliyor :):(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_yldz_ -- 23 Mayıs 2011; 1:38:55 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      728 Mesaj
      23 Mayıs 2011 10:10:32
      Oncelikle vista ile 7 arayüzleri birbirine benzer, sorunu anlamak icin bazı sorular sormam gerekiyor ki tehsis koyabilelim. Uyumluluk modunu da bir dener misiniz ?

Sag tık > Properties > compatibility ile giriyorsunuz. Orada run this program compability mode (uyumluluk modunda calıstır gibi birsey tam tercumesi su an aklımda degil) Windows XP Service Pack 3 secip dener misiniz ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      728 Mesaj
      23 Mayıs 2011 10:42:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Virus programin nedir?

Gursel Hocam bana kullanici profili patlamis dll ler bozulmus gibi geliyor.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
ses yalıtımı
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.