PATLATILAN BALON: 0
BALONLARI KAPAT
A

Çavuş
17 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
-Benim telefonum general Mobile seninki ne
+Binbaşı samsung :D
Beyler 2 haftadır şehirdışındaydım ve internet yoktu eve gelince canım dota atmak istedi ve patch atmayı başlattım ama patch inmiyordu bende steam ve oyunları silip yeniden indirmeyi denedim ama sonuç aynı çözene steam wallette 4 dolar var bişi alıp atabilirim.Modem bozulunca eski modemi taktım onla alakalı olabilir mi upnp açık

Beyler z2 almayı düşünüyorum paralel ithalat dışında en ucuz nerede ne kadara bulabilirim ?
Paralel ithalat alanlar nereden aldılar ve servisleri nasıl ?
Beyler bir iki ay içinde telefon almayı düşünüyorum yurt dışı veya içinden, z1 falan hoşuma gitti de ekranı sıkıntılı falan dediler z2 almayı planlıyorum kullanan arkadaşlar hem artılarını hem eksilerini tarafsızca yazabilirlerse çok memnun olurum.
Beyler yarın bir arkadaş grubu olarak buluşacaz bi kıza yavşamak istiyorum aramız iyi nasıl bir yol izlemeliyim
Beyler elimde yaklaşık 1.5 aylık yeni casper notebookum var ve okulda kullandığım için biosa şifre konulmuş (çok karışık bir hikaye).Bunu nasıl kaldırabilirim yönetici haklarım yok ve normal programlar da çalışmıyor.Sadece kurulu olan .exe ler açılıyor.Bunu nasıl sıfırlayabilirim pil voltaj falan da uğraşmak istemiyorum 1.5 aylık cihazın garanti kapsamından çıkmasını istemiyorum açıkçası.Şu kod çevirme falan oluyor onları denedim ama bir sonuç alamadım.Çözüm bulana 10 TL Paypaldan
Beyler elimde yaklaşık 1.5 aylık yeni casper notebookum var ve okulda kullandığım için biosa şifre konulmuş (çok karışık bir hikaye).Bunu nasıl kaldırabilirim yönetici haklarım yok ve normal programlar da çalışmıyor.Sadece kurulu olan .exe ler açılıyor.Bunu nasıl sıfırlayabilirim pil voltaj falan da uğraşmak istemiyorum 1.5 aylık cihazın garanti kapsamından çıkmasını istemiyorum açıkçası.Çok acil yardım lazım beyler
Beyler bi kızın numarayı bulmam gerekiyor 118 80 den falan bulacam da kişinin adı soyadını biliyorsak anne veya babasının üstüne kayıtlıysa da bulabiliyorlar mı ?
Ya beyler elimde techsmart ghk 1002 model kalem kamera var bunla foto çekebiliyor muyuz kullanım klavuzu kayıp bilen varsa söylesin yarın hayırlı bir iş için kullanacağız
Evet beyler arka sokaklar izliyorum soruları alayım
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Kızlar
Forum İmzası:
Profesyonel Fakir
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Steam
abasba
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 430
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.698 (Bu ay: 156)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 62 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.