Şimdi Ara

Z2 Kullananlardan Yorum Alayım [Fanboylar Gelmesin]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bir iki ay içinde telefon almayı düşünüyorum yurt dışı veya içinden, z1 falan hoşuma gitti de ekranı sıkıntılı falan dediler z2 almayı planlıyorum kullanan arkadaşlar hem artılarını hem eksilerini tarafsızca yazabilirlerse çok memnun olurum.

• Kamera aşırı kullanımda ısındı uyarısı veriyor. Kapatmak zorunda kalıyorsun. Ama aşırı kullanımda. Şu ana kadar sadece 1 kez karşılaştım.

Kamera 20mp sadece manuel mod va 4:3 boyutunda çekim yapıyor. Sahne ayarlayamıyorsun.sahne ayarı 8mp de oluyor ve süper otomatik mod da sadece 8mp de çalışıyor. Rootla bunu 15 ve 20mp e çıkarabiliyorsun.

Telefon görüşmelerinde ses konusunda bazen sıkıntı çıkabiliyor. Zil sesi de tek hoparlörlerden çıkıyor. Rootla düzeltebilirsin. Bunlar güncelleme ile halledilir.

Aklıma bunlar geldi, geri kalan her şey mükemmel. Uyuyayım ben biraz, soru varsa gün içinde cevaplamaya çalışırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muvensa

Kamera aşırı kullanımda ısındı uyarısı veriyor. Kapatmak zorunda kalıyorsun. Ama aşırı kullanımda. Şu ana kadar sadece 1 kez karşılaştım.

Kamera 20mp sadece manuel mod va 4:3 boyutunda çekim yapıyor. Sahne ayarlayamıyorsun.sahne ayarı 8mp de oluyor ve süper otomatik mod da sadece 8mp de çalışıyor. Rootla bunu 15 ve 20mp e çıkarabiliyorsun.

Telefon görüşmelerinde ses konusunda bazen sıkıntı çıkabiliyor. Zil sesi de tek hoparlörlerden çıkıyor. Rootla düzeltebilirsin. Bunlar güncelleme ile halledilir.

Aklıma bunlar geldi, geri kalan her şey mükemmel. Uyuyayım ben biraz, soru varsa gün içinde cevaplamaya çalışırım

Cevabınız için teşekkürler.Z1 ve z2 hakkında birkaç sorum olacak ;
    -Z1 de rootla 4k video kayıt özelliği geliyormuş baktım ama pek birşey bulamadım.
    -Suya dayanıklılığı hakkında bir test yaptınız mı herkes su alıyor diyor sizin yorumuz nedir
    -Normal uygulamalarda yada oyunlarda ısınma oluyor mu
    Birde en ucuz nerede bulabilirim geçen gün migrosta 1700 e görmüştüm ama tek seferlikti sanırım 1700 tl civarı bulabilir miyim ?
    Şimdiden teşekkürler

• abasba A kullanıcısına yanıt
    Z1 hakkında bilgim yok.
    Ben musluğun altında yıkıyorum bir sorun olmuyor. Kasa açıklığı da var ama etkilemiyor. Hatta bir kabın içine koyup fotoğraf çektim. Hiçbir sorun olmadı.
    Isınma olayı normal uygulama ve oyunlarda diğer telefonlarla aynı düzeyde. Aşırılık yok. Rahatsız etmez.
    Fiyat konsunda bilgim yok ama 1700tlye z2yi distribütör garantili satmazlar diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Z1 hakkında bilgim yok.
    Ben musluğun altında yıkıyorum bir sorun olmuyor. Kasa açıklığı da var ama etkilemiyor. Hatta bir kabın içine koyup fotoğraf çektim. Hiçbir sorun olmadı.
    Isınma olayı normal uygulama ve oyunlarda diğer telefonlarla aynı düzeyde. Aşırılık yok. Rahatsız etmez.
    Fiyat konsunda bilgim yok ama 1700tlye z2yi distribütör garantili satmazlar diye düşünüyorum.

Cevabınız için teşekkürler.Yurt dışı fiyatları hakkında bir bilginiz var mı ?
  • Z2 piyasaya çok hızlı giren bir ürün özellik bakımından çok iyi bir üründü bu nedenle talep çok oldu ama kusursuz gibi sunulan ürün yavaş yavaş kusurları ortaya çıkmaya başladı ama bunlar ilk partlardaydı şimdi fazla sorun yok ama şans işi tabiki bana kalırsa fiyat sıkıntınız yoksa m8 alın tasarım olarak hoş ve gereğinden çok daha fazla dayanıklı HTC One M8 Dot View Kılıf zaten ayrı bi dünya cihazı 1-2 yıl sonra elinizden çıkarırkende değerini z2 den daha çok korur. Z2 alıcaktım bende ama;
    -Kasa açıklığı (Yeni serilerde yok)
    -Çok fazla ısınması (Teknosada incelerken bile ısındığını söyleyebilirim)
    -Hoparlörler aramalarda sıkıntı çıkarıyor
    -Z3 ün 5 ay sonra çıkması
    Gibi durumlar beni rahatsız etti okadar para verip bu riskleri almak istemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: abasba

quote:

Z1 hakkında bilgim yok.

Cevabınız için teşekkürler.Yurt dışı fiyatları hakkında bir bilginiz var mı ?

Yok.
    Kamera önemli değilse m8 alabilirsin. Pişman olmazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.