Şimdi Ara

Z2 yi En Ucuz Nerede Bulabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler z2 almayı düşünüyorum paralel ithalat dışında en ucuz nerede ne kadara bulabilirim ?
    Paralel ithalat alanlar nereden aldılar ve servisleri nasıl ?

• bende alıcamda paralel ithalat garantili tek delta servis var ondanda kimse memnun degil en iyisi orjinal garantilialmak lazım 3 kuruş kar edicez derken zarar etmeyelim
  • Ben xperia z yi kadikoyden paralel italat almistim delta servis garantili nazar degmesin gayet memnunum hicbir farki yok. Birkac arkadasim z1 telefonunu delta servise gondermislerdi ve cokda memnun kalmislardi bence kadikoyde ki telefonculardan paralel italat almanizi oneririm cunku arada 200-300 tl gibi guzel rakamlar oynuyor. Yada bizdeuygun diye bir site var oranin istocda yeri var istoca gidipde alabilirsiniz 1.700 kusur tl ve hepsi kapali kutu delta garantili gecenlerde arkadasima aldik oradan z2 yi karar sizin ben sadece size tavsiyede bulundum bu devirde para kazanmak biriktirmek kolay degil malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: android137

Ben xperia z yi kadikoyden paralel italat almistim delta servis garantili nazar degmesin gayet memnunum hicbir farki yok. Birkac arkadasim z1 telefonunu delta servise gondermislerdi ve cokda memnun kalmislardi bence kadikoyde ki telefonculardan paralel italat almanizi oneririm cunku arada 200-300 tl gibi guzel rakamlar oynuyor. Yada bizdeuygun diye bir site var oranin istocda yeri var istoca gidipde alabilirsiniz 1.700 kusur tl ve hepsi kapali kutu delta garantili gecenlerde arkadasima aldik oradan z2 yi karar sizin ben sadece size tavsiyede bulundum bu devirde para kazanmak biriktirmek kolay degil malesef.

valla şikayetvar sitesine baktım yani firma hakkında öyle söylenen hiç iyi bişiy yok insan tereddütte kalıyor
  • byhackermstf kullanıcısına yanıt
    Adı üstünde şikayetvar a insanlar şikayetlerini yazıyorlar.Şikayetlere bakarsan çok az olduğunu ve çoğunun çözüldüğünü zaten görürsünüz.Bende delta garantili z2 aldım tabi ki servise kimsenin yolunun düşmesini istemem şimdilik çok memnunum.
  • byhackermstf kullanıcısına yanıt
    Kardeşim paralel ithalata gönül rahatlığıyla sahip olunsa hepimiz 300-400 az verip onu almak isteriz lakin biraz kapalı bir kutu bu iş.3 paralel ithalat cihazım oldu hepsi halen çalışır durumda sorun yaşamadım,inan ki arkasında ki firma kim bilmem birde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani öylede servisde sıkıntı çıkarmı diye düşünüyor insan çünkü paralel ithalat ülkede 2-3 yıldır var delta servisin kalitesi ne kadar iyi belirsiz
  • emrecelik85 kullanıcısına yanıt
    Selam, kardeşim ürününden şuan hala memnun musun nereden ithal olduğunu biliyor musun?

• Sevgilerlebirdost kullanıcısına yanıt
    Arap ülkelerinden olan Kuveyt ten ithal kardeşim hala çok memnunum 4 ayı geçti ben 2 aydan fazla telefon kullanmazdım düşün oldukça memnunum sanada tavsiye ederim android 5.0 da yeni yıldan sonra gelecek zaten :)
  • delta garantili almayın alıcaksanda iyi bak :) içindeki arızayı telefon dışında bir çizik birde hafif darbe var diye granti kapsamı dışı bıraktılar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevgilerlebirdost

Selam, kardeşim ürününden şuan hala memnun musun nereden ithal olduğunu biliyor musun?

Üründen gayet memnunum şimdilik bir sıkıntı yok sağlam makina ama garantisi konusunda birşey söylryrmrcrğim bizdeuygundan aldım

• emrecelik85 kullanıcısına yanıt
    Sevindim adına inşallah problemsiz devam eder, hangi siteden almıştın kutu içeriği nasıldı? Dock NC kulaklık filan?

• abasba A kullanıcısına yanıt
    Bizdeuygun ürününden dock NC kulaklık yoktu heralde ? Herhangi bir sorunu var mı kasa açıklığı ölü piksel vs? Tavsiye ediyor musun

• quote:

Bizdeuygun ürününden dock NC kulaklık yoktu heralde ? Herhangi bir sorunu var mı kasa açıklığı ölü piksel vs? Tavsiye ediyor musun

Dock nc çıkmadı orası biraz üzdü ama cihaz sıfır problemle geldi ne kasa açıklığı ne ölü pixel nede lens kayması ama elektronik şans işi.Site 1 hafta içinde sorunsuzca değişim yapıyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: abasba

quote:

Dock nc çıkmadı orası biraz üzdü ama cihaz sıfır problemle geldi ne kasa açıklığı ne ölü pixel nede lens kayması ama elektronik şans işi.Site 1 hafta içinde sorunsuzca değişim yapıyor diye biliyorum

Hmm Teşekkürler kardeşim dock NC olsa iyiydi bende bayağı araştırıyorum yavaş yavaş ümidi kestim NC li sağlam bir ürün bulmam zor gibi onuda ek alırım artık ürün sağlam gelsin yeter ne yapalım bizde uygun dan zarar gelmez gibi gözüküyor ordan alırım heralde..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abasba

quote:

Hmm Teşekkürler kardeşim dock NC olsa iyiydi bende bayağı araştırıyorum yavaş yavaş ümidi kestim NC li sağlam bir ürün bulmam zor gibi onuda ek alırım artık ürün sağlam gelsin yeter ne yapalım bizde uygun dan zarar gelmez gibi gözüküyor ordan alırım heralde..

Elektronik şans işi dediğim gibi ama en önemlisi ölü pixel diperlerini çok takmayın bende alacam nc kulaklık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.