M

Teğmen
10 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 243 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba bir siteden w10 key aldım ancak sorun çıktı aktif olmadı aktif olmayınca telefonla etklinleştirme yoluna başvurmamız gerektiğini söyledi ve benim bir dizi kodumu alıp bir dizi kod verdi onları girince aktifleştirildi şimdi bu yöntem güvenli mi pcmi birilerinin kontrol ettiği bir merkeze mi bağlamış oldum verilerimin çalınması vs gibi bir durumla karşılaşır mıyım bilenler aydınlatırsa sevinirim.

Bir site hazır sistem almaya kalktığınızda ne sitesinden seçimle buna izin veriyor ne de telefonla arayıp sorduğunuzda ürünleri kutulu şekilde montajlamadan gönderemeyiz diyorsa hatta tamam siz montajlayın dediğinizde bile tüm ürünlerin kutusunu yollayamıyor sadece kasanın kutusuyla toplanmış sistemi yolluyor anakart ram işlemci ekran kartı psu kutularını hiç ediyorsa 2. el toplama olasılığı nedir ? Malesef herkes tarafından bilinen bir site olmasa da belli bir güven kazanmış bir site bu bahsettiğim site..

Hadi işlemci tray diyelim ki tray olmayan işlemciyi de seçtirebiliyorlar sitede ekran kartının anakartın psu nun trayi mi var da böyle yapıyorlar ? Kargo ücretinden kaçıyorlar belki diyeceğim ama kargo ücretini sorun ediyorsanız fazla tutarı yollayabilirim dedim yine kabul etmediler...

Hesaplamaya göre yetmesi gerekiyor ama 650w öneriliyor sitesinde... Ekran kartlarının çok kısa bir süre için (1snden bile kısa) max tdp değerinin 2 katına kadar enerji çekebileceğini okudum bir yerde,bu doğru mu ? Böyle durumlarda küçük psu ile sıkıntı çıkabilirmiş en iyi ihtimalle sistem kapanırmış...

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/31/11/3e/31113ecd0bacef79299e602ed0718369.png&t=0&width=480&text=1

Tv plus uygulamasını kendi kendine çalıştırabilen en uygun fiyatlı akıllı tv tavsiyelerinizi bekliyorum. Aslında aklımda xiaomi tv box ve 23" monitör kullanmak vardı ama tv plus uygulamasının doğru düzgün çalışmadığını öğrendim apple tv al diyorlar tv plus için ona da 1000 tl vereceğime direkt böyle bir tv varsa 1500tl civarında öyle bir şey almak isterim.Boyutu ve görüntü kalitesi önemli değil. Uydu vs diyecekler çıkabilir öyle bir imkanım yok malesef.

Silinebilir
Iphone 8 de 4k 60fps video oynatamıyorum kasıyor bu sorunu çözmenin bir yolu var mı 11 de oynatan var mı mesela? Donanımla mı alakalı yetersiz mi ip8 bunun için
Arkadaşlar kamera falan önemli değil sadece fiyatına göre en iyi işlemciye sahip üzmeyecek bir android telefon arıyorum antutuda 200-300k arası puanı olmalı..
Önerilerinizi bekliyorum.
Kablo ile 48-49mbps kablosuz modemin yanında telefon ile 35-38 mbps alıyorum..Bu kadar hız düşmesi normal mi modemin 10 cm yanında ?
Numara taşımak için üstüne "Vodafone numara taşıma içindir" yazılabilecek kimlik fotokopisi kullanmak yerine kimliğin fotoğrafını çıplak şekilde çekmek istiyorlar. Bu uygulama bir bayi tarafından değil Vodafone resmi sitesinden numara taşımak için başvuru yaptığınızda kurye aracılığı ile yapılan uygulamadır.Profesyonellikten ve güvenlikten uzak bu uygulama Vodafone'a yakışmıyor.
Hdd güç kesmek için çeşitli pci yuvasından ve 5.25 yuvadan takılan on/off power switchler var almayı düşünüyorum dörtlü veya altılı olanlardan.. Bunlar sizce güvenli midir kısa veya uzun vadede diske zarar verir mi ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 475
İkinci El Bölümü Mesajları: 206
Konularının görüntülenme sayısı: 32.990 (Bu ay: 1.571)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 94 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.