Yüzbaşı
03 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar son sürüm mozilla kullanıyorum bazı forumlarda resimler görünmüyor. Chrome ile bakınca sorun olmadığını görüyorum. Bazende siyah kutucuklar oluşuyor. Anlık gelip gidiyor. Yardımcı olur musunuz?

Konunun yeri burasımı bilmiyorum umarım doğru yere acmışımdır.

Arkadaşlar bu müziği daha önce dinlemiştim. Blackpink söylemiş olsada bunun başka bir versiyonuda var. Bir türlü bulamadım bir film müziğimiydi bulamıyorum bilen varsa yazabilir mi?

16 mblik tarife kullanıyorum sözde son 2 aydır sokak lambalarına parelel akşamları hattım kopuyor. 4 mb gündüzleri sorun yok ama akşamları hat sürekli kopma yapıyordu.

4 mb den 2 ye düşürdük hat şuan sorunsuz çalışıyor ama net hızım çok yavaşladı. Merak ettiğim 3 mb olarak hattımı nasıl ayarlayabilirim. Böyle bir seçenek var mı?
Arkdaşlar 2 yıllık pc ekran sorunu yaşıyorum. Garanti bittiği için servise pc yi vermedim. Daha önce ekran değişimi yapan varmı?

Bu modele uygun ekran nerden alabilirim?

HP Pavilion - 15-au114nt modeli 3 yıldır kullanıyorum ilk başlarda fazla önemsemedim ayda bir ekranda dalgalanma oluyordu oda kısa süreli gelip gidiyordu. Yaklaşık son bir hafta içinde özellikle pc ilk acılma sürelerinde sürekli ekran gidiyor.

Sizce sorun anakarttamı vardır. Garantisi bitti.

Harika olmuş.

Türkiye'de girdiği her seçimi kazanan siyasi deha Reis toplumu nasıl tavlayacağını çok iyi biliyor.

Ekonominin durumu beklendiği gibi fazla bir etki yaratmayacak. Kararsız olan Ak parti secmeni ikna edildi. Sağda solda Reisin seçim stratejisinin yanlış olduğunu söyleyenler büyük bir yanılgı içerisindeler. Son zamanlar da zaten ekonomi hiç konuşulmuyor.

Beka sorunu. Muhalefet partilerini HDP-PKK ile ilişkilendirilmesi ile kararsız olan seçmen tekrar geri kazanılmış oldu. Başka partilere de gitmesi önlenmiş oldu. Youtube da sokak röportajlarını izleyen arkadaşlar bu durumu görebilirler.

31 mart akşamı çıkacak sonucların 24 haziran sonuçlarından fazla bir farkı olmayacak. Yerel seçimlerde zaten 5 puan her zaman düşük oy almıştır. Cumhur ittifakın % 44-46 arası bir oy alacağını düşünüyorum.
Türkiye acilen ekonomi modelini değiştirmek zorunda. Gazi Mustafa Kemal Atatürkün 1930-1938 yıllarında uyguladığı. Planlı karma ekonomi modeline geri dönmek zorunda.Devletçilik sistem tekrar benimsenmeli. Özellikle tarım alanlarında organizyonlara başlamalı. 5 yıllık 10 yıllık kalkınma planları yapmalı ve buna bire bir uymalı. Yabancıların insifiyatında kurgulanan ekonomi modelinden tamamen vaz gecmeli. üretim ve sanayi odaklı Yerli ve milli tamamen kendisine ait olan planlı karma ekonomisine gecmek zorunda.

Bu konuda siz nasıl düşünüyorsunuz.?
Hani sanal alemde sağa sola saldıran troller var ya, canlı kanlı izleyin bir de.

https://twitter.com/sevgi_ysr_/status/1095682513245229056
Son bir aydır tarafıma böyle bir mail geldi. Büyük olasılıkla bir dolandırma düzmecesi.

Böyle bir şeyin gercek olması cok anarmol bir durum. Gelen e postalara cevap veriyorum. Nette bakındım herhangi bir kaynak bulamadım. Buraya yazmaya karar verdim. Gelen e postalar.

Konunun index alması için gelen ilk mail.

quote:

İyi günler sevgili

Eşim ve ben £161.653.000 milyon pound Jackpot piyango bir parçası £1.500.000 milyon pound bir bağış ile ödüllendirilir, adınızı göndermek, adres, ülke, iddiaları için telefon numarası.

İlk cevabınızı bekliyoruz ve Tanrı sizi korusun.

İyi şanslar.
Colin & Chris Weir

Son gelen e postaya cevap yazmadım. £1.500.000 milyon pound para gönderilecek ama benden £340 pound transfer ücretleri için ödeme yapmamı talep ediyorlar. Sanırım bu detayda kişiler niyetlerini belirtmiş oldular.

Böyle bir e posta alan arkdaşlar oldumu? Siz ne yanıt verdiniz? Ya da Görmezden delip gelen e postayı sildiniz mi ?

Umarım konunun yeri doğrdudur.
Hakkında
Meslek: web tasarım pc
Forum İmzası:

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.1.1 (Jelly Bean) İşletim Sistemi
Hakkımda:
HP Pavilion DV5-1272ET
Intel Centrino®2//Core™2 Duo T9400 2.53 GHz 1066 MHz FSB 6 MB L2 Cache//4 GB DDR2 800 MHz up to 8 GB//nVidia Geforce 512 MB 9600M GT DDR2 OC(635/1600/605)//Optiarc DVD±R&RW//Toshiba 500 GB 5400 RPM HDD&HP Protectsmart HDD Koruma//15.4"WXGA Infinity AG LCD Ekran&HP Webcam//Altec Lansing Stereo Hoparlörler//Intel Wifi Link 5100AGN&Bluetooth:2.1 + EDR //5/1 Kart Okuyucu//eSATA&HDMI//Parmak İzi Okuyucu//HP Mobile Uzaktan Kumanda//Windows 7 Ultimate 64 Bit
Windows 7 Puanları:İşlemci:6.2,Ram:6.2,Grafikler:5.0,Oyun Grafikleri:4.8,HDD:5.6
MikroBox 320 GB 5400 RPM HDD

¤ Nokia N8 Kullanıcıları ve Hayranları ¤
8ec7cdd178ea439b1ef4540bb22c07a2D.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.768
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 79.139 (Bu ay: 303)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.243 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.