Yüzbaşı
22 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Selam;

@superposta.com uzantılı mail adresleri Google ile yapılan görüşmeler sonucu 14 Haziran'a kadar tekrar açıldı. 14 Haziran'da kapatılacak.

14 Haziran'a kadar maillerinizi yedeklemenizi tavsiye ediyorum.
Herkese Merhaba.

Yeni Nexus 4 kullanıcılarındanım. Android'e yeni geldim, fakat herkes gibi Batarya süresi-ısınma ikilisini aşmak niyetim.

Yaptığım araştırmalar en iyi Rom-kernel ikilisinin CM 10.1 Mako Nightly-Franco 136 olduğunu gösteriyor, sizin daha iyi bir tavsiyeniz var mı.

Bir de (Bence bu çok büyük bir eksiklik) hayatında daha hiç root-rom-kernel ile alakası olmayanlar için bir rehber var mı, nasıl hazırlanır, şuradan şunu yükleyin, şuna tıklayın, adım adım vs. gibi.
Merhaba arkadaşlar, Turkcell Hazırkart'a bugün geçtim, iP4 kullanıyorum.

Bu her aramanın mesajın ardından kalan kontörünüz, kalan hediye dakikanız şu bilgisini versin istemiyorum telefon. Bunun için Turkcell yoluyla mesajla vs, veya telefonun bir ayarı ile, bu özelliği kapatmamız mümkün mü?
Çok yüksek ihtimalle, ssd alacak olanların 4. bir seçeneği yok, Sata 3'te göz önündeki 3 model bu. Aralarında az çok fiyat farkları var, ve benim gibi özelliklerin kullanıma yansımasından bihaber insanlar alırken sıkıntı çekiyorlardır, bu açık.

Bu üçünden hangisini tavsiye edersiniz? OCZ Agility ile Vertex arasında verilecek olan fiyat farkına değer mi, yaklaşık 50-100 lira oynuyor. Force 3'ün bu iki model arasındaki yeri nedir, hangisine rakiptir. Yurtdışı/Yurtiçi garanti konusunda hangisi tercih edilmeli? Hangi firma daha üstün destek sağlıyor?

Konu altına yazarak bilgilenmemizi sağlayacak olan tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
Simkilitsiz ip4 kullanıyorum, 4.2.1 greenp0ison jb'li.

Cydia'yı aktif bir biçimde kullanıyorum, yüklediğim repoların hepsi güvenilir kaynaklardan ama bir sorun yaşıyorum.

Bir arama yaparken konferans vs için arama ekle dediğimde, konuşma devam ediyor ama beni ana menüye atıyor. Yani girmiyor. Kişi listesini açınca bir sorun yok ama, rehberdeki kişileri arayıp konferans yapabiliyorum. Sadece arama ekle menüsüne giriyorum.

Bu sorunu yaşayan, hangi uygulamadan olabileceğini bilen, düşünen arkadaşların yardımlarına ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkür ederim..

Buradaki logolarda kullanılan gölgeleri kaldırmanız mümkün mü, daha güzel olacağını düşünüyorum da.
Herkese iyi bayramlar öncelikle.

ios 4.0.2'den 4.1'e yüklerken pencereler bu şekilde takılmış durumda, yaklaşık yarım saattir. Acaba usb'den çıkartıp tekrar baştan yüklesem sorun olur mu, veya beklemem mi gerekir, sizin de başınıza geldi mi?

Genpa;

http://www.genpatech.com/_nokian8_on_siparis

adresinden Nokia N8 için ön sipariş almaya başladı.

Gelişini bu kadar beklediğim ikinci bir Nokia modeli hatırlamıyorum :)
Biraz önce pm yolu ile şu mesajı aldım

quote:

Orijinalden alıntı: Yönetici

Merhaba, bir mesajınız 'kural dışı mesaj' nedeniyle silindi. Bu özel mesaj sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Silinen mesajınızın adı: "Cevap : 3gs İnvisible Shield---Zag Türkiye disbiritöründen Faturalı.", içeriği aşağıdadır:

quote:

Orijinalden alıntı: mitican

quote:

Orijinalden alıntı: OguzhaniuM

daha düşürüceme sobaya atar yakarım..

O halde zaman kaybetmek istemiyorsanız sobaya atıp yakın lütfen.

Kuyruk acınızı insanlara yüklemeye çalışmayın, o fiyatları ben belirlemiyorum.

Bir daha aynı kuralı çiğnememek için soruyorum; hangi kuralın dışına çıktığımı öğrenebilir miyim?
http://www.upload-mp3.com/files/209134_gaj1i/Unkggnown%20affsil . mp3

Sabahın köründe bu melodiyi duydum ve yatağımdan zıpladım, bütün bir gün boyunca aradım bulamadım. Nedir bu lanet olası şarkı, bilen var mı?
Hakkında
Meslek: Elektronik Mühendisi
Forum İmzası:
..ve et etten, kemik kemikten ayrılırken, sadece bedenim değil, ruhum da erirken, bir tek kelimeye, düşünebildiğim tek şeye sanki hayatıma sarılırmışçasına sarıldım: İntikam.
Forum İkinci El İmzası:
..ve et etten, kemik kemikten ayrılırken, sadece bedenim değil, ruhum da erirken, bir tek kelimeye, düşünebildiğim tek şeye sanki hayatıma sarılırmışçasına sarıldım: İntikam.
Hakkımda:
Bir dakikalık yalnızlığa bakar tüm hayatın;
Bir anlık kararına.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 716
İkinci El Bölümü Mesajları: 176
Konularının görüntülenme sayısı: 58.495 (Bu ay: 303)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.