D

Onbaşı
27 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Ben aldım arkadaslar isteyen kacırmasın baydır bekledıgım fırsattı.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m51-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000X735D

Merhaba arkdaşlar Ankarada Şaşmazda ,başkentte ve ivedik sanayide araçlar için opel chevrolet ten anlayan bize bakım hızmetı ve tamir hizmetini uygun fiyata sunacak bir insan evladı yokmu,Aklımızda değil sanki çevremizde hiç dürüst kalmamış hissi oldu lütfen tavsiyede bulunun veya buna ön ayak olun.Saygılarımla
arkadas merhaba.dün baktırdık arac yenı kasa aveo beyaz 1.3 dizekl 20 binde
.arka tapmon değişik.kıslık lastıklerı ve stepnesi yok.28.600 e anlastık ama aveo yu forumda arastırdım.kronık z rot.turbo amortsıor ve ikinci el sorunu yuzunden cok buyuk tereddut içindeyim.lütfen acil yardım beklıyorum.az para deil kolay kazanmıyoruz sonucta...
Merhaba, aracımı yeni aldım 1 ay olmadı, 21 bine aldım.expertize ve ustama gösterdim tertemiz sıfır gibi araba diye aldım gerçektende öyle. ama sigortamı yaptırmaya gidince agır hasarlı oldugu söylediler 9500 tl.Ustama gösterdim expertiz anlasmalı belliki dedi.Hasarı ise sol teker taşıma dingili orjinal ile değişmiş .Çok severek biniyordum ama kaydı olması benı çok üzdü bu yüzde 19.500 E aracımı satıyorum.Gerçekten masrafsız tertemiz araba istenılen yere gösterebilirsiniz.Piyasası 22-23 civarında,
sahibindede ilanı mevcut
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2009-kazasiz-boyasiz-lpgli-getz-133782360/detay/
Merhaba arkadaşlar , malum piyasada atirx telefon yok , çok aradım ama bulamadım...
Fiyat performans olarak atrixin üzerine yok, Bildiginiz önereceğiniz telefon varmıdır...özellik olarak;
1- RAM 1GB
2-İŞLEMCİ 1 GHZ ÜSTÜ
3- 1000 TLYİ GEÇMEYECEK
4-ŞARZ ÇOK KÖTÜ OLMAYACAK
5-OYUNLARDA KASMAYCAK

Saygılarımlaa
Merhaba arkadaşlar, şu an bende 98 coralla special var.Aracımdan çok çok mennunum sanayi yüzü görmedim ve yakıt olarak aynı segmentteki araçlara kıyasla tüketimi iyi denilebilir..Coralla mı 17 bin civarına satıp üzerine para koyup 24 bin civarı arac bakıyorum,Bir araçtan beklediğim şeyler ise;
1)Aracın kronik sorunu olmasın bnerken acaba sumu bumu bozuldu demek istemiyorum
2)Memur oldugum için yakıt tüketimi çok önemli,
3)Performans olarak o kadar üst düzey bişeye gerek yok, coralla gibi olsa yeter
4)Bu kriterlere sahip araçları olanlar yorum yapsın mümkümse
Saygılarımla....
Merhaba arkadasşlar, bende şu an 98 toyata coralla special var, Malumunuz insanoğlunun doyumszlulugundan dolayı daha üst model alma istediğim doğdu, daha dogrusu bi yerlere borca giriyim para carcur olmasın mantıgı,Toyatayı çogu kişi satma diyecek eminim , bende aynı görüşteyim ama otomatik araba alıp ailemde manuel bilmeyen abimde kullansın diye otomatik, sağlam, yakıtı iyi sorun cıkarmayan bir araç bakıyoruım,Bunlar için hep japon tercih ettim görüşlerinizi birebir kulllananlar yazarsa cok memnun kalırım,Şimdiden cok teşekkür ederim..bütçe 25 bine kadar çıkabilir

1-Honda civic 1.6 ies 2001 & Honda civic 1.6 vtec es otomatik 2004-2006
2-Mıtsıbıshi lancer 2004-2008 otomatik
3-Toyata coralla 2004-2007 otomatik
4-Diğer seçeneklerden sizden oolsun !
Saygılarımla
mrb arkadslar 11 bine maxımum alınabilcek lpgli arac bakıyorum.. minımum sıkıntılı bir araç olsun istiyorum..gördügüm kadarıyla param yeten clio, polo, palio tarzı araclar..az yaksın araba ayrıca..
Arkadaslar merhaba,
ben internetten parfum alıcam ama oarfumlerın orjinallginden nasıl emın olacagım..yanı alacagım aadama giderim bakarım ama kutusundan şişesinden anlasılırmı?
Merhaba honda accord almaya karar verdim ama 6 bin tlik kredi çekmem gerekli..Ankardayım..24 ay vade ile en uygun hangi bankadan cekebiliirm lütfen bilen arkadslar yardımcı olsun yarın kredi çekicem..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 77
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 6.637 (Bu ay: 125)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.