Şimdi Ara

Honda alıorum ama en iyi kredi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba honda accord almaya karar verdim ama 6 bin tlik kredi çekmem gerekli..Ankardayım..24 ay vade ile en uygun hangi bankadan cekebiliirm lütfen bilen arkadslar yardımcı olsun yarın kredi çekicem..

• Sıfır mı alıyorsunuz? Genellikle ziraat bankası diğerlerinden düşük faize veriyor. Bende geçen ay accord almak istediğimde ziraat'ten çekiyordum ama bana nasip olmadı, alamadım. Kaç model fiyatı ne kadar belirtir misiniz?
  • kredi olayini ben de merak ediyorum. honda bayileri hemen kredi teklifi sunuyor ve sizin belgelerle vs. ugrasmaniza gerek kalmiyor diyor. honda bayileriyle bankayi kiyaslarsak ciddi faiz/masraf farklari var mi aralarinda?
  • Honda bayiilerinde %0.99 faizle veriliyor şu anda. Bankalarda bu rakamı bulamazsınız .
  • Sabancı nın bankası AKBANK en uygun koşulları sağlıyor...
  • gidip bankadan araç kredisi almak yerine galerinin anlaşmalı olduğu banka mutlaka vardır ve faiz oranları tabiki daha düşük oluyor.Ha dersenki 6000 TL için arabama rehin koydurmam diyorsan o farklı tabi.Birde 6000 TL için 24 ay çok uzun geldi bana.
  • eger sıfır accord alacaksan ve sadece 6000 tl kalmışsa 6000 tl yi araba alacagınız bayiye kredi kartı olarak çekin tabi farkını vererek.çekimi tamir diye gösterirler dolayısı ile yüzde 18 lik kdv ödeyerek bu iş çözülebilir.birde anlamadıgım bişey eger sıfır alacaksan accord alacak paran varsa ve 6000 tl için neden 24 ay vadeli istiyorsun biraz garibime gitti
  • en uygun oranlar fortis te şu an . dosya masrafı az , faizi düşük.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.