Yüzbaşı
18 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,biraz önce pc de takılırken birden görüntü gitti ve açmaya çalıştığımda ekranda kırmızı çizgiler çıkmaya başladı ve windows logosundan sonrası gelmiyor,sorun nedir acaba lütfen yardımcı oöun ekran kartıyla ilgili birşey oldu diye tahmin ediyorum ama emin değilim.
Bu arada sistem özelliklerini yazmayı unutmuşum
Amd fx8150 3.6ghz
HD7950 3gb
16 gb 1866 mhz bellek

Arkadaşlar merhaba.Yarış oyunlarını çok seviyorum fakat direksiyon seti olmadan oynamak istemiyorum.Elimde Driving force gt var ama bu da ps4 de çalışmıyormuş sanırım.O yüzden size sorum bu direksiyonu ps4te çalıştırmanın yolu var mı ve eğer yoksa maks. 500 tl lik direksiyon seti önerebilir misiniz ?
arkadaşlar merhaba,pazarda yaptığım alışverişler doğrultusunda 700 civarı kart düşürme hakkım var fakat bu kartlar 2 saatte bir düşüyor sanırım bunu hızlandırma yolu varmış,bilen anlayan birisi yardımcı olabilir mi ?
Arkadaşlar dediğim gibi 80-100 tl arasındaki(Steam pazar fiyatı değil,nakit olarak sattığınız fiyat) bıçaklarınız alınır öncelikli tercih huntsman ve bayonettir.Refiniz yoksa ilk bıçağı alırım ondan sonra ödemeyi yaparım,iyi günler.
Merhaba arkadaşlar gruplarda dolaşırken denk geldim arkadaş kendi kendini ifşa etmiş

steam id:https://steamcommunity.com/id/31241213412 oyununuza falan denk gelirse dikkatli olun,gerekenleri yapın
5 tl den key alınacaktır 20 adet civarı paypal kullanmıyorum herhangi bir atm den havale yoluyla alabilirim simdiden tesekkürler
100-150 tl arası (mümkünse tek bir item olmasın) item alınacaktır arkadaşlar.İletişim için pm veya imzadaki steam.
Arkadaşlar merhaba dedigim gibi cpu inanılmaz sıcak boştayken 90 dereceyi gördü csgo ya girdiğimde bilgisayar kendini kapatıyor cpu kullanımı yuzde kac bilmiyorum eve gectigimde bakarım çözüm önerilerinizi bekliyorum termal macunu yenilemeden önce ne yapabilirim format ile düzelir mi ?
Arkadaşlar merhaba key karşılığında satıcı arkadaşa steamde istediği oyunu gift olarak gönderebilirim(sadece TR).İlgilenen olursa burdan veyahttp://steamcommunity.com/id/onyxians/ buradan ulaşabilir,teşekkürler
Arkadaşlar merhaba sistemim gayet iyi olmasına rağmen cs de 40-50-60 fps alıyorum bunun nedeni nedir ? En düşük ayara çeksem de aynı en yükseğe getirsem de aynı max fps 300 e ayarlı konsoldan ama 60 ı geçmiyor nedense ve dikey eşitleme de kapalı bu arada sistem : AMD FX 8150 3.6 GHz 16 gb 1886mhz ram hd7950 3 gb 384 bit ekran kartı nedeni nedir bunun ?
Hakkında
Hakkımda:
id:Man_of_Steel1903
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 535
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.174 (Bu ay: 362)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 28 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.