Binbaşı
16 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 80 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar ps4 ve fifa 20 yi yeni aldim. Psn plus var. Oyun offline kusursuz calisirken. Ea sunucusuna baglan dedigim vakit ( engellenen sahneye girdiginiz icin oyun kaydi durduruldu ) yazisi geliyor ve oylece o ekranda donuyor. Cozum onerisi olan varsa cok sevinirim. Ps4 u fifa icin aldim oynayamiyorum.
Dün mağazadan sıfır olarak ps4 aldım. Ana menüdeyken oyunlar hariç herhangi birşeye tıkladığımda lütfen bekleyin yazısı çıkıyor ve asla tıkladığım şeyi açmıyor. Yükleme sıkıntısı var Örn: Psn Store. Cihazı yeniden başlat dediğimde düzeliyor 5dk sonra tekrar gidiyor. Sene olmuş 2020 ps5 çıkacak gittik 4 aldık yani böyle saçma bişeyle karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim. İnternettede bulamadım 2013ten beri piyasada olan konsolda şu problem birtek benim başıma gelmiş olamaz herhalde?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ekstra olarak ana menüde zaman zaman kasma oluyor. Oyunlar normal, akıcı.
SATILMIŞTIR
Aracımın kamerasını kırmışlar arkadaşlar. Valeye vermiştim, vardığımda park ederken bir baktım ekranın yarısı siyah yarısı gözüküyor. Böcek, yaprak, toz, çamur bişey var diye inip baktım ve kameranın içeri doğru girdiğini gördüm. İçe doğru gömülmüş ve sallanıyor. Sanırım yuvasından çıkmış. Gündüz gözüyle baya inceledim belliki birisi eliyle veya birşey ile bastırmış. Mercekte falan bi sorun gözükmüyor. Yarısı normal yarısı tamponun iç kısmını gösteriyor. sanırım yerine oturtulması gerek ama kendim halledemedim. Servise götürmeyi düşünüyorum aracım daha 3 aylık. Uzun süreli bi işlem olur mu sizce? Bu aralar yoğunumda aracı bırakma gibi bi durumla karşılaşmak istemiyorum. Veya kendim halledebileceğim birşey midir? Yorumlarınızı bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 hafta önce Bursa Teknik Oto'dan siparişini verdiğim 116i yi dün teslim aldım. 3 tane sorunum var;

1.si araba inanılmaz ısınıyor kaputa el değmiyor neredeyse, açıkçası bu durum beni endişelendiriyor. Kuzenim yaklaşık 10 ay önce 320d m paket satın almıştı 0km. Ona danıştım bunun normal olduğunu söyledi fakat emin olmak istiyorum. Servise gitmelimiyim?

2. olarak arabayı her kapatıp açtığımda ayarlarım 0 lanıyor. Misal klimayı 16 derecede bırakıyorum 22 den üflemeye başlıyor, yanılmıyorsam kaydettiğim radyo kanallarıda gidiyor.

3. sorun ise arabayı park edip el freni çektikten sonra salıyor biraz bu yüzden çamurluğu dokundurdum taşa 2. günden eski golfüm bile bukadar salmıyor bu normal mi?

Bu üç konuda beni aydınlatırsanız sevinirim :)
Sorun ExpendabLes arkadaşımız tarafından kısa sürede çözüldü. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Server : Genesis

Karakter adı : Law

Lv & Exp. : 101 %19.79

Build: Bicheon / Fire / Cold

Karakterin sahip oldukları :

- Rare +12 Blade

- Rare +11 Shield (Server daki tek chinese rare shield ve +11)

- Magic +8 Protector Head

- Magic +7 Protector Chest

- 1 Adet Avatar

- 2 adet Pick pet

- Inventory 3. sayfası açıktır

Setin kalanını arkadaşıma vermiştim alan kişinin 4 para kıyafet ve takıları ayarlaması gerekicek :) ama en önemli eşyaları olan silahları serverda en iyi konumdadır.

Fiyat : 100TL / 700 silk e-pin

İletişim : creon.bg@hotmail.com veya Özel mesaj atabilrsiniz.

Fotoğraflar:

Blade:

Mevcut itemler:

http://imageshack.us/g/577/sro2012010923440284.jpg/

Skiller :

http://imageshack.us/g/441/sro2012011123255549.jpg/

iyi forumlar...
Server : Maya

Itemler : Legend +12 Glaive - Legend +12 Blade ( iki itemi birden almak isterseniz rare +12 shield hediye :)

Fiyat: Teklifler değerlendirilecektir. [Silk e-pin veya TL ]

Msn: creon.bg@hotmail.com

Glaive :

[/image]http://imageshack.us/photo/my-images/502/sro2011120123254688.jpg/[image]

Blade :

[/image]http://imageshack.us/photo/my-images/716/sro2011120123255026.jpg/[image]

İyi oyunlar ve forumlar
Server : Petra

Char Adı : Vega

Build : Rogue / Bard

Stat dağılımı : Full STR

İçinde bulunanlar:

- 2 adet dress (Devil wings armor - Tuxedo) ignore & lucky

- Devil Spirit (Süresi Bitik)

- 323m Gold

- +5 x-Bow & Dagger

- +3-+4 set

Fiyat = 150 TL

Gelelim Resimlere ;

Skiller , dressler ve devil ;

C Penceresi , x-Bow;

Storage;

Genel Görünüş - Skill test ;

Special;

İyi Tatiller , Hayırlı bayramlar
Charımın son hali

Başta Ahmet (taichi93) olmak üzere yardımı dokunan arkadaşlarıma tşk

Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
116i
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.793
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 35.563 (Bu ay: 620)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 142 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.