Binbaşı
10 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
37 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu güne kadar 2 tane harici hdd kutusu aldım biri akasa noire usb3.0 kutu biri dehttp://forum.donanimhaber.com/m_52960876/mpage_1/f_/key_//tm.htm#52960876 şu kutu. Bu yeni bağlantı kablosuna kıl oldum, 2 kısımlı zor takılıyor pek bir narin, düzgün oturtmak mesele hele acele edersiniz. Amna en kötüsü kontrol kartındaki giriş yuvası hiç sağlam değil, akasa noire kutu (akasa markasına güvenerek aldım) çocuğun eline düşmüş hanım sağolsun o zorlarken direk lehimlerinden koparmış usb3.0 bağlantı yuvası direk kabloyla birlikte yerinden çıktı, hadi ikinciye daha ucuz bir şey alıp deneyeyim dedim onu da tırım tırım kaçırdım çocuktan ama gel gör ki bir ay gibi kullanım sonrası(toplasan 4 5 sefer) bir çalışıp bir çalışmamaya başladı, çalışmak için belli bir açı seçmeye başladı. Bir müddet sonrada tamamen giti artık hiç çalışmıyor, usb 3.0 girişi kasanın arkasında haliyle kıvrımlar yaparak ilerliyor kablo ve girişteki kısım zorlanıyor bir açıp baktım bundaki kartta ufak ufak lehimlerden ayrılıyor bir açıdan baskı yapınca kalkıyor teması kesiliyor böylece çalışmıyor, kontrol kartına montaj şekline baktım öylesine yerleştirmişler hiç bir koruma yok Allahlık bir şekilde duruyor , eski usb 2.0 lara baktım iki taraftan vidalanmış bir şekiled koruyucu kalkan var güzelce karta sabitlenmiş.

Benim öğrenmek istediğim alıpta gönül rahatlığıyla kullanabileceğim bir marka model var mıdır? ya a ilk usb2.0 hdd kutular çıktığında (codegen marka vardı bende) iki tarafı da erkek usb 2.0 bağlantı kabloları vardı sonradan bir tarafı mini usb olan bilgisayara giren tarafı da male usb 2.0 olan kablolar çıktı ve yaygınlaştı, bu tarz usb3.0 da iki tarafı erkek olan kablolu model varsa öncelikli terciğim odur.

Arkadaşlarımdan tecrübe ve fikirlerini paylaşmasını bekliyorum. SAygılar.
WD 3.5" 1Tb Caviar Black SATA 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk acaba sata II desteği var mı? Direk takınca çalışıyor mu yoksa aparat mı lazım. Performans olarak 32mb WD 3.5" 1Tb Caviar Black SATA 2.0 hdd e nazaran daha iyi midir, WD 3.5" 2Tb Caviar Black SATA 2.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk ten ne kadar geridedir? Saygılar.
2. nesil siyah kutu botech sd d-smart kutu var scart girişine Metal Scart - 3x Metal RCA Komponent Kablo bağlasam lcd nin compenent girişinden görüntü alabilir miyim deneyen var mı acaba?
Vatan da satılan 5770 lerden hangisi daha iyi ve hangilerinin 3 yıl garantisi var acaba? Teşekkürler.

http://www.vatanbilgisayar.com/products.aspx?L2=OEMVGA&qs=|600=50|33=1|31=1024|630=20
elimde ozan başeskiden alınma cellshock ramler var ben de burada bir arkadaşa satıştım ama biri bozuldu biri sağlam. Defalarca firmaya ulaşmaya çalıştım ama tel cevap vermiyor ve e-mail ve arıza bildirimim hiç bir cevap alamadım. Ben de adreslerine kargo yaptım ama kargodan bu adreste öyle firma olmayıp telefona da cevap alamadıklarını kargomu geri yollayacaklarını söylüyorlar. Bağdat Cad. Kantarcıoğlu Apt. No:264 D:16 Caddebostan-Kadıköy/İstanbul

Tel: 0216 368 26 11

Arkadaşlar sizden ricam firmanın adresini ya da cellshock distrübütörü varsa ayrıca onun kargo adresini ve telini bulabilir misiniz? ya da yurtdışında iade imkanı olan varsa temasa geçsin benle. Saygılar.
elimde ozan başeskiden alınma cellshock ramler var ben de burada bir arkadaşa satıştım ama biri bozuldu biri sağlam. Defalarca firmaya ulaşmaya çalıştım ama tel cevap vermiyor ve e-mail ve arıza bildirimim hiç bir cevap alamadım. Ben de adreslerine kargo yaptım ama kargodan bu adreste öyle firma olmayıp telefona da cevap alamadıklarını kargomu geri yollayacaklarını söylüyorlar. Bağdat Cad. Kantarcıoğlu Apt. No:264 D:16 Caddebostan-Kadıköy/İstanbul

Tel: 0216 368 26 11

Arkadaşlar sizden ricam firmanın adresini ya da cellshock distrübütörü varsa ayrıca onun kargo adresini ve telini bulabilir misiniz?
53 mm. vida aralığı var ucuz diye alacağım ramsinklere ihtiyacım varhttp://www.hepsiburada.com/akasa-vortexx-atinvidia-ekran-karti-sogutucusu-ak-vc02-rd/productDetails.aspx?categoryid=1125&productid=bd97298

ürün budur powercolor marka 3870 e uyar mı? Saygılar.
Anakartımın ön panel ses desteği var azalia olarak görmekte bios, kasamın ise ön panel ses girişi sadece audio yazmakta doğru yere taktığım halde görmemekte. Biraz araştırınca azalia nın hd audio nun kod adı olduğunu ve hd audio ile audio 97 diye iki tip ses formatının olduğunu öğrendim. Bilmek istediğim by audio 97 yi nasıl hd audio ya çeviririz hangi kabloların yeri değişmeli ya da bir aparat var mıdır bu dönüşümü yapan. SAygılar.
Az evvel kredi kartı borcuma bakarken farkettim adamlar aralığı bile beklemeden 27 ytl kesivermişler pazar pazar 30 kasımda Artık dayanamayacağım kapatacağım çok bir b.k yapıyorlar sanki vadesiz hesaba çok masraftalar vah vah. Koç Yapı krediye kocaman bir ban benden
Arkadaşlar bu 3 monitör arasında kararsız kaldım asus ta kamera ve hoparlör var entegre bir 4:3 görüntüleri 16 ya 9 a çeviren bir mod olduğunu söylüyor(tv seyrederken ve quake doom3 gibi geniş standartı olmayan oyunlarda faydalı olacak, ACER P193W da laptoplardaki kristal bright ekran var parlak her yönden net görüntü bu cazip ACER X193HQB fiyat açısından en ucuzu ve son teknoloji sadece 17Watt tüketimi var o açıdan cazip geldi 3 ü de 16.7 m renk destekli bu 3ü arasında kararsızım hafta içi bana 1 monitör lazım yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Saygılar.

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=30.056.1196.0017
http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=79956
http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=43058
Hakkında
Meslek: İnşaat Mühendisi
Forum İmzası:
AOC E2352PHZ, SilverStone Raven RV03, İ7-960&CNPS8700NT,Asus Rampage III gene, 6GB (3x2048MB) T/C Kit PN -OCZ3P1333LVA6GK ,Gigabyte GTX570 SOC, WD6000HLHX, HPC-450watt-H12S, ZM-MFC1 Fan cont, Sony/Nec DVD RW 7170 SATA, Acer AS5920G-602G25MN üzerine T9500_2X2gb Ocz 4-5-5-13_WD Scorpiablack 16Mb 7200rpm 320gb hdd_ 256Mb 8600GT
Forum İkinci El İmzası:
Ptt kargo kapıda ödeme ya da get usulü çalışmıyorum, lütfen teklif etmeyiniz. Banka havalesi ya da elden teslim nakit dışındaki pmler cevaplanmayacaktır.
Hakkımda:
Alış=hederahelix,pain,muho06,phobia,ataruz,şimdikizaman,bahadir_bado,schavelle,RS,ROCKNET©,civil_KSK,ahmet_tem,mahapurusha,soulflymax,R@,
martech2,Asilhan,KEHRIBAR,OverClocker,annihilator,Kuvvet_Mira,Halit61,FaTaLL ,renegade53,hiper,tonymontana3242,Ahm3tt,theunforgettable,uludagnet,nazaragustos, SMA,casberg ,msamy,arcomp,dincerarda,Evolution,wireless_hacker,xms,Altanis,hrnayn,ArHaus,CmrHun,spirituals,ctortac,veyselkoyuncu,T@rıq,1simon1
Satış=Hcanku, jedah, pashha27, wild, s.s.s,megagaddar, firstbuddy78, zeak13, dargmen, Never_Ends,isirgan,mustafayaman,çaresiz,BaMKaN,mendiss,blakey,mehmet_koksal,alperbaba,Tsunami41,ozgboy,atigun216,squall144,thundere,s333
GinoTheCop,ymskn,Majesty,schizophrein,SINIRYOK,Network KILLER
Takas=pLayEr,brtana,OzanBaseski,Bulutcy,öztin,seko2001,((UĞUR)),aLper_iLeri,GentleGiant,vaypcnet,Mene,UzunERdem,hanjin,SELBAL,cathedral,NECROCYBER,demircibu,tersagun,demircibu,BuyBack
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.059
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.460
Konularının görüntülenme sayısı: 200.208 (Bu ay: 259)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.