Yüzbaşı
12 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
dostlar 10 yildir kullandığım xxx xfx 650w psu yandi.14cm fani cok sessizdi.hatta hic sesini duymadim bunca zaman. ve cok kaliteliydi. simdi 2.el bir tane psu alacagim. aklimda iki psu var. sizlerden baska alternatif istemiyorum. yine sizden hangisi daha güçlü daha cok amper onuda istemiyorum. çünkü iki seçeneğimde guc anlamında fazlasıyla yetiyor bana. sizden hangisi malzeme kalitesi uzun omurluluk icin iyidir ve sessizdir.

high power super gd 750w psu gold

thermalteke toughpower grand rgb 750w gold

tavsiyeniz hangisi olur. sessizlik ve uzun ömür icin
merhaba arkadaşlar. kafam. iyice karıştı. elimde oto teybi, 2 adet 6x9 oval coax hoparlor 420w olanlardan. bir adet de 30cm magnat marka uzerinde 400w yaziyor cift bobin bass var. ben bunlardan evde mdf den kule tipi ses sistemi yapmak istiyorum. pc, tv, telefon tarzi cihazlar da aux dan baglamak istiyorum. tabi ilerde bluetooth modulu auxdan girip bluetooth da olsun istiyorum. ancak kafam. su konuda karıştı.

4 kanal anfi alip 3 hoparlor ve 1 bass düşünüyordum. ancak okudugum kadarıyla herkes bass icin mono anfi diyor. ben bass icin ayri hoparlor icin ayri anfi istemiyorum. tek amfi. ile nasil bir sistem kurabilirim. yada amfiyi sadece bass a baglayip hoparlorler amfisiz mi calistirayim. yada 4 kanal amfi alip 1 bass 3 hoparlor mi baglaniyor.

diger konuda 2 oval coax hoparlore ilaveten daha net ve kaliteli ses icin 2li compenat veya midrange ekleme yapayım mi. toplamda 2 oval, 2li mids, 1 bass.

oneri ve bilgilerinizi bekliyorum
arkadaşlar vatan bilgisayardan alınma msi Z77A-GD55 model anakartım geçen ay devamlı restart arızası nedeni ile vatana gönderdim.onlarda ordan servise gönderdi. servis 25.11.2013 tarihinde teslim almış. 1 aydır ses soluk yok.her gün takip ediyorum ama durum aynı iyice bıktım bilgisayardan soğudum kalan parçalarıda çöpe atıp kurtulasım geliyor :P o derece sinirlendim bu kadar uzun mu sürer tamir.

benim bu durumda ne yapmam lazım kime şikayet etmem lazım. yasal sürem ne kadardır bilen varmı. ben 1 ay diye biliyorum doğrumudur.1 ay içinde yapılmazsa yenisi yada parası verilmeli diye biliyorum. vatan dan parasını isteyeceğim sizce doğrumudur
arkadaşlar sabah bilgisayarı açtım 10dk kullandıktan sonra kapattım. daha sonra açtığımda ise ekrana hiç görüntü gelmedi açtıktan 10 sn sonra görüntü gelmeden pc kapanıyor.3 saniye sonra kendisi tekrar açılıyor.sonra tekrar kapanıyor ve tekrar açılıyor yalnız reset atma değil tamamen kapanıp 2 saniye kadar kapalı kalıyor sonra açılıyor. bu şekilde devam ediyor.

sorun..

ekran kartındamı dicem ama onboard bağlı,ekran kartım yok.ekran akrtı arızalı olsa reset attırmaz.bip sesi öter.

ram lerdemi diye hepsini çıkardım yine aynı değişen olmadı bip sesi de ötmedi.

hard disklerdemi diye ssd ve hdd ve dvd hepsini çıkardım.değişen olmadı.

fanlardamı diye fanların hepsini söktüm değişen olmadı.işlemci fanı dahil.bip sesi yine ötmedi.

power ve reset swici ni de çıkardım değişen yok.

anakart üzerinde kasa usb,kart okuyucu,ses jackarlın usb bağlantıları hariç hiç bir şey takılı değil.

aklıma power supply yada anakart arızalandı diye düşünüyorum.büyük ihtimallede anakart arızalı.

Msi z77a-gd55 vatan bilgisayardan alınma garantisine nasıl ve kime göndermem lazım acil bilgi lazım.

XFX P1-650X-xxx 650w 80+ tak çıkar. inventus dan alınma garantisine nasıl ve kime göndereceğiz. bilgi verirseniz sevinirim
arkadaşlar elimde 2. nesil i5 2500k işlemci var. üzerinde ise 3. nesil i5 lerin stok fanı var. yalnız ısı değeri çok fazla hatta açarken bazen 70 dereceyii görüyor.fana baktım küçük bir şey. acaba 2. nesillerin fanalrı biraz daha büyük oluyor. yoksa termal macununda sorun var
arkadaşlar elimde asus p8h67m-evo anakart var. işlemcimde i5 2500k..üzerindeki fan stok fan değil kule soğutucusu var.fan devamlı 1600d/d hız ile dönüyor yavaşlama yada hızlanma olmuoyr.sebebi nedir acaba.

stok fanlarda 4 kablo var.bunda ise 3 kablo var acaba ondan mıdır.
arkadaşlar a4 tech in 9300h serisi kablosuz klavyesi var.resmi sitesinde q klavye olarak göstermiş ancak türkiyede sadece F klavyesi var üst seri bir klavye alt seride almak istemiyorum faresi hoşuma gitti. o yüzden bu F klavyeyi alıp tüm tuşlarını söksem tekrar Q klavye gibi dizsem bilgisayarın ayarlarından da klavye dilini türkçe Q yapsam sorun olurmu oyunlarda programlarda bilgisi olanlardan yardım lazım fakat sallama cevap tahmin değil çünkü yarın alıcam klavyeyi
arkadaşlar imei değişimi yapan telefoncu lazım telefonum imei klon çıktı acil değiştirmem lazım telefonu kullanamıyorum.lütfen bana yardım edin
arkadaşlar telefon almakta karasızım lütfen yardım edin aklımda 3 telefon var hangisini seçeyim

motorola mpx220

sonyericson k750

samsung d600

hangisi almakta karasızım ama mpx220 olabilir sizin terciğiniz hangisi??
Hakkında
Meslek: serbest
Forum İmzası:
İlk bilgisayarım...
İntel mmx 233mhz--16mb ram--2mb ekran kartı--1gb hdd--creative cdrom--creative ses kartı--14inç monitör
Katılım zamanı: 12 Eylül 2004
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 462
İkinci El Bölümü Mesajları: 107
Konularının görüntülenme sayısı: 7.003 (Bu ay: 166)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.