Yarbay
06 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 101 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar son bir aydır whatsapp mesajları sadece açtığım zaman ard arda gelir oldu. Hem wifi de hem mobilde oluyor. Güç tasarrufu fln açık değil. Arka planda manuel olarak sürekli çalışır durumda. Pil optimizasyonu da whatsapp için devre dışı. Uygulamayı silip yüklesemde aynı. Bir kere facebook uygulamasında 2 kere de messenger lite uygulamasında aynen böyle oldu. Whatsapp sürekli oluyor kafasına göre takılıyor. Çözemedim. Deneyimli arkadaşlar varsa bilgi almak isterim. B142 Huawei Mate 10 pro.
Net bir bilgiye ulaşamadım.

Logitech G51 e bağlı X-FI XTREME GAMER ses kartım var

Ekte eklediğim resimdeki ayarlar Logitech G51 için ne olmalı ?
Resimdekiler doğru mu ?
Anlayanlar yardımcı olursa sevinirim.

Teşekkür ederim.

http://www.cnet.com/products/logitech-g51-speaker-system-for-pc-wired-series/specs/

Frequency Response
36 - 20000 Hz
•Signal-To-Noise Ratio
94 dB
•Total Harmonic Distortion
10%
•Crossover Frequency
150Hz

Hiç bir yerde kullanıcı yorumu karşılaştırma vs bulamadım.
İçinizden deneyen oldu mu hiç acaba ?

http://www.ojuvi.com.tr/

EDP parfümler
Arkadaşlar Hometech in sitesinde hala bazı eski driverlar var. Yine didik didik sürücüleri kontrol ederken iki adet yeni sürücü buldum.

Bunları HP nin İngilizce sitesinden aratarak en son tarihli Windows 10 sürücülerini rahatlıkla yükleyebilirsiniz

Aratmanız gereken sürücü isimleri :

Realtek RTL8723BS Wireless LAN 802.11n SDIO
Realtek Bluetooth UART Bus Driver

Hp nin sitesinde yeni sürücüleri var ancak Hometech sallamıyor şu sürücü olayını zaten sensör sorunundan da bir haberler.

Sürücülerimizin güncel versiyonlarını buldukça paylaşacağım. Bunları kurmanızı tavsiye ediyorum.
‘Evin Küçük Yardımcısı’

İlk türk ios çocuk oyunu çıktı.

Barıs Dalkıran ve Volkan İşcen ilk Türk ios çocuk oyununu yaptılar!

Oyunu appstore'dan ücretsiz indirebilir, hem oyunun yapımcılarına destek olmuş olursunuz hem de çocuğunuz oynayıp eğlenir

Amac; Cocuklarin ebeveynleriyle birlikte takim olarak ev islerini yapmaları ve oynayarak bu isleri ogrenmeleridir.

Hedef kitle 2-6 yas arasi cocuklar olsa da, konuyla alakasi olmayanlar bile denemek ve destek olmak icin oyunumuzu indirebilirler.

Maalesef ulkemizde bu tarz isler cok cok nadir ve zor cikiyor. O yuzden hepinizden 2 dakikanizi ayirip oyunu indirmenizi ve/veya paylasmanizi rica ediyorum. Hizli bi indirme sayisi yurtdisi appstore'larin da ilgisini cekmemizi saglayacaktir.

Sevgiler, teşekkürler..

[simage480https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/145524/b468d0e3-4e57-4c3c-8604-7e1b710c8f04.jpg[/simage]
[simage480https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/145524/4c3d9510-8798-4665-ba47-51736859a666.jpg[/simage]

https://itunes.apple.com/us/app/little-helper-house-kitchen/id836691308?mt=8
Arkadaşlar İstanbul İçi Orjinal Lumia 920 Full Beyaz Kasa arıyorum ancak piyasada (akilliphone vs gibi sitelerde) aa kalite çıkıyor. Uyumsuzluk sorunu yaşıyorum başıma geldi.
Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır acaba birebir orjinal bulabileceğim bir yer ?? Cevaplarınız için teşekkürler..

AA KALİTE NASIL ANLAŞILIR: Orjinal olmayan bir lumia 920 kasasında sim girişi dardır. Sonradan alacağınız veya orjinal kasanızdaki sim kart kapağı yuvaya girmez törpülemek zorunda kalırsınız. Orjinal Lumia 920 full kasasının içindeki parçalar bellidir. AA kalitede olanlarda wifi kısmı ve heat spreader (ısı dağıtıcı) kısmı yoktur. Ayrıca soldaki antendeki ve sağdaki tuşların olduğu kısımlarda toplamda 12 adet klips vardır telefonunuzu içine koyayım derken bir türlü sokamazsınız çünkü bu lanet klipslere oturmazlar orjinal kasanızdakiler duruyorsa onları hassasça söküp bunlara takmanız lazım o zaman oturur ama yine de tam oturmaz. Malesef piyasada bazı beyinsiz satıcılar ezberden orjinaldir diye her yerde ilanlarda vslerde satıyorlar.. Bilginiz olsun, olmalı başınıza gelmesin..

Edit:İlave
Merhaba,

Yaklaşık 1 ay kadar önce Nokia Shop'tan beyaz Lumia 920 aldım. Hep orjinal kılıfında kullandım dün gece kılıfı çıkarıp gözlük beziyle temizlerken farkettim; sağ üst köşede belirgin olmak üzere ve bazı kısımlarda rengin daha beyaza doğru atmasıyla karşılaştım özellikle ısınan bölgenin olduğu yerde.. Bugüne kadar cihazla ilgili ne yazılımsal ne donanımsal donma gecikme vs sorunu bir anlık bile olsa hiç yaşamadım.

Polikarbon olduğu için mi ısınan bölgelerin renginde tuhaf beyazlaşma oldu acaba? Bunun için Teleservice göndermek istemiyorum çünkü bütün giden Nokia markalı telefonlarım onarımı tam yapılmadan üstüne başka bir kısmı bozularak geri geldi..

Bu durum garanti kapsamında kasanın değişimine girer mi ?

Sizde bu bir sorun mudur ? Dediğim gibi cihazın donma vs sorunu yok.

Bunun için telefonun açılması değer mi?

Arkadaşlar aranızda buna benzer sorun yaşayanınız oldu mu acaba ?

Özetlersek krem renginde bir kumaşın bazı yerlerine çamaşır suyu sıçmarış gibi oldu görüntüsü sanki..

Kafam karıştı acaba beyaz olduğu için mi böyle oldu..

Saygılarımla..
Arkadaşlar selam, çok zamandır uğraştığım bir konu vardı alt+tab sorunundan ziyade bazı oyunların bazı yerlerdinde fps nin sacma sapan dusmesi ile ilgili sorunlar yasıyordum alt+tab da düzeltmiyordu

EKRAN KARTIM: ASUS EN8800 GTS 320MB 320 BIT
ÜZERİNDEKİ KENDİ BİOSU : 60.80.0D.00.01 İDİ
ÖNCE : 60.80.18.00.01 Bios versiyonuyla flashladım sonuç gene aynıydı

60.80.18.00.02 biosu arıyordum bulamıyorum sonra bu biosu EVGA da buldum şimdi flashladım

valla arkadaslar gözle görülür perf arttırdı ya daha bir cok oyunda denemedim bir aksilik çıkarsa yazarım bf2 de ve cod4 te fpslerim yukseldi sanırım iyi geldi

bi tek asus splendid muhabbetini kullanamıyorum o kadar o da sorun değil

bilgi vermek istedim

saygılar
Arkadaşlar,

ForceWare Release 169.21yükledikten sonra

BATTLEFIELD 2142 yi çalıştırabilen var mı ya? ben kurduktan sonra oyunu açmaya çalışırken hemen ardından kapanıyor bu driver ı yükledikten sonra

Oyunu bir daha kurdum aynı çözemedim yaw
arkadaşlar s939p x2 4200 a8n5x 2gb kingston 750w thermaltake ne yaparsam yapayım 3d mark 05 puanım saçma sapan 5536-5200 arası gidip geliyor istersem herseyi full açayım yada kapatayım nedendir sizce yaw ? 169.04 surucusuylede denedım en son

bu arada ekran kartı asus en8800gts 320mb 320bit
Hakkında
Meslek: Bilişim Sektörü
İlgi Alanları: Teknoloji, Kozmoloji
Forum İmzası:
Rakı
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
huawei
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.232
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 12.502 (Bu ay: 510)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 467 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.