Yüzbaşı
13 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 75 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba. Süperonline altyapı sorgulattığımda 65 mbps vdsl kullanabileceğimi söylediler. Santral ev arası 90 metre. Kotasız 1 sene taahhütlü 130 tl. Kullanan var mı aranızda memnun musunuz? Bağlantı kopmaları hız düşmesi vs yaşayan var mı? Şu an süperbox kullanıyorum daha önce altyapı olmadığından mecbur kalmıştım. Ne yapmamı önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar. Belirtilen serverda ki charımı 2-3 yıldır oynamıyorum. Gamegami sroya başladım. Orada 1100 silke takas etmek istiyorum. Charın içinde açılmamış premium duruyor full farm skiller. 12 dg rare spearı var seti karışık blue lu. Düşünen varsa İstanbul içinden takas yapabiliriz. İsteyen olursa charın resimlerini atarım.

Arkadaşlar merhaba. Ben de işe yaradığını düşündüğüm ve her seferinde bunu yaptığımda sorunsuz bir şekilde oyundan atmadan oynayabildiğim bir yöntem söyleyeceğim size. Öncelikle launcher ı yönetici olarak açın. Oyuna girmeden scan and repair yapın. Oyuna girin başlamadan önce training modlarından birini oynayın. Bittikten sonra sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ben bunu ne zaman yapsam sıkıntı olmuyor ama iyice sıkmaya başladı canımı. Patch getirip bu sorunu çözmeleri lazım artık. Herkeste işe yarar mı bilmiyorum başka bir forumdada açtım bu konuyu işe yaradığını söyleyen birisi oldu yorum olarak yazmış. Deneyin sizlerde umarım olur. Bazılarını trainingteyken bile atıyormuş o konu hakkında bir bilgim yok valla. Ben bu şekilde yapıyorum ve oynuyorum umarım sizde de işe yarar. İyi günler.
Arkadaşlar başlıktaki ürünleri almak istiyorum fakat aklıma bir soru takıldı. Bu işlemciyi oc yapabiliyor muyum bu anakartta yoksa oc yapabilmem için anakart tavsiyeniz var mı? Birde bu işlemciyi r9 380x windforce 4gb ekran kartı ile darboğaz olmadan kullanabilir miyim?
Zaten ölücülerle dolu forumda yardım istemek saçmaydı.
Arkadaşlar merhaba. 2013 model clio 4 joy paket aracım var. Orjinal teybini söküp yine orjinal iconlarda ki multimedya ekrandan taktırdım. Bildiğiniz üzere ses sistemi çok iyi değil. Ben bagaja subwoofer koymadan sadece hoparlörlerle kaliteli bir ses alabilir miyim? Sesi sonuna kadar açtığında bile kaliteyi bozmayacak derecede bir sistem olsun istiyorum. Mümkün müdür? Mümkünse istanbul başakşehir bölgesinde nerede yaptırabilirim? Masrafı tahminen ne tutar. Teşekkürler iyi günler.
Arkadaşlar şimdi oturduğum yer yeni bina. Apartman girişinden gelen kablo sert bakır kablo. Daire içinde prizin yanında bulunan hat giriş yerini söküp direkt olarak kabloyla modemi bağladım. Çünkü o girişlerin çoğu arızalı oluyor. Müteahhitlerin hepsi yap geç kafasında olduğu için. Neyse o bakır kablodan modeme ince telefon kablosuyla ek yaptık modemi o şekilde çalıştırıyoruz. Fakat sorum şu. Ben o bakır kabloya ek yapmadan direkt olarak rj45 bağlayıp modeme taktığımda internet gelmiyor. Telefon kablosunun özelliği nedir ki ek yapınca internet geliyor? Benim istediğim direkt aşağıdan ankastreden gelen kabloyu ek yapmadan bağlamak. Var mı bunun çözümü?
Bu forum neden bu şekilde oluyor sürekli. Telefonum iphone se modeli. Yarısı var yarısı yok. Bir konuya giriyorum yazıları okuyamıyorum yaklaştırmıyorda hiç. !!!!
Arkadaşlar bu kasayı yeni aldım ama şöyle bir sıkıntı var. Anakartım asus h97m-e biraz eski model. Şimdi kasanın bi tane led kablosu var üstünde r g b 12v yaZan 4 pin şeklinde bunu anakarta bağlayamadım muhtemelen eski olduğu için desteklemiyor. Başka türlü bu ledleri kullanma şansım var mı? Powerdan güç alabilme gibi?
Arkadaşlar merhaba. Ne yazık ki 10.12.2017 tarihinde 16mbps aknsiz 24 aylık taahhütü başlattım. Fakat son zamanlarda çıldırtacak dereceye geldi artık iş. Bağlantı kopmaları hız düşmeleri vs. bahane olarakta santralin eve uzak olduğunu söylüyorlar o nedenle kopmalar olduğunu söylüyorlar. E madem eve uzaksa neden abone yaptınız beni söyleyinde bilelim ama neden desinler ki enayi gibi para ödeyeceğim zaten. Ben şimdi aboneliğimi iptal etmek istediğimde cayma bedeli 1450 lira çıkıyor. Sizce normal midir bu fiyat? Sonuçta 10 ay olmuş benim hiç ödememe gibi bir şansım var mı? Beni kurtarın allahınızı kitabınızı severseniz. Bana bir yol gösterin artık kurtarın beni bu hırsızlardan. Yeminle canımdan bezdim her akşam her akşam bıktım. İlla elimizde pompalı tüfekle bayilerini mi basalım haberlere mi çıkalım bunu mu istiyorlar.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 32 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.918
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 1.467 (Bu ay: 421)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.556 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.