Şimdi Ara

Clio 4 ses sistemini geliştirme.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 2013 model clio 4 joy paket aracım var. Orjinal teybini söküp yine orjinal iconlarda ki multimedya ekrandan taktırdım. Bildiğiniz üzere ses sistemi çok iyi değil. Ben bagaja subwoofer koymadan sadece hoparlörlerle kaliteli bir ses alabilir miyim? Sesi sonuna kadar açtığında bile kaliteyi bozmayacak derecede bir sistem olsun istiyorum. Mümkün müdür? Mümkünse istanbul başakşehir bölgesinde nerede yaptırabilirim? Masrafı tahminen ne tutar. Teşekkürler iyi günler.

• Clionun orj kolonlar 13cm ancak, 16cm sığıyor. Bass ses için en az 16cm olmalı zaten.
    1 takım Hertz esk 165 ön kapılara
    1 takım Hertz ecx 165 arka kapılara
    1 adet Qline 110.4 4 kanal anfi
    2 adet 5 pin hi level input connector
    https://www.ebay.co.uk/itm/Speaker-High-Level-Input-Plug-5-Pin-VISONIK-TOTAL-MOBILE-AUDIO-SOUNDSTREAM-/281978147207

Ön kapılara ve arka kapılara bass sesi artırmak amacıyla ses yalıtımı. 2cm mdf kasnak ile hoparlör leri montaj yapıldığında, bass ses biraz daha hissedlir seviyeye gelir. Fiyatı siz hesaplayın, ürünleri ister 2. El alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar fazla gibi ama kaliteli bir ses çıkacağından eminim. Teşekkür ederim yardımınız için bir araştırayım bu parçaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuoYuanJi

Fiyatlar fazla gibi ama kaliteli bir ses çıkacağından eminim. Teşekkür ederim yardımınız için bir araştırayım bu parçaları.
    Bişey değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Media Nav'ın çıkışı 4x20W olduğu için amfi olmadan yalnızca hoparlör değişimi malesef hiçbir işe yaramıyor. Benim aracım Icon olmasına rağmen ben de orijinal sistemden memnun değilim ama amfi takıp aracın orijinalliğini bozmak istemiyorum.
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    Anfinin ne gibi zararı olabilir ki sonuçta orjinal kablolarını sökmüyoruz ve yahut değiştirmiyoruz öyle değil mi? Sadece kabloları anfiye bağlayıp hoparlörlere çıkış sağlıyoruz. Orjinallik bozulmaz ki haksız mıyım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.