M

Teğmen
31 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Axess'e özel SEA LIFE İstanbul davetiyesi hediye!

Axess Mobil’e özel 8 Ekim – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında Forum İstanbul – SEA LIFE İstanbul davetiyesi hediye!

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.

Kampanya detayları:

Axess’e özel 8 Ekim – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında Axess Mobil’den alacağınız promosyon kodu ile Forum İstanbul-SEA LIFE İstanbul davetiyesi hediye olarak sunulmaktadır.
Sealife davetiyenizi Forum İstanbul alışveriş merkezi 1. katta bulunan danışma noktasından Axess Mobil’den aldığınız promosyon kodunu göstererek teslim alabilirsiniz. Bir şifre ile 1 adet SEA LIFE İstanbul davetiyesi alınabilir. Davetiye bir kişi için geçerli olup, bir kez kullanılabilir.
Davetiyelerin son kullanım tarihi 31.12.2018’dir. Davetiyenin mali değeri yoktur, satılamaz, nakde çevirilemez. Davetiye, diğer indirim, kampanya, özel fiyat ve online biletlerle birleştirilemez.
Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/8698/axesse-ozel-sea-life-istanbul-davetiyesi-hediye
Arkadaşlar bugün çocuğa bisiklet aldım. 16 jant yan tekerlekli. Bazı zeminlerde arka teker havada kalıyor, boşa dönüyor. Acaba yan tekerlekleri eğmek mi gerek veya yan tekerlek somunuyla vs mi oynamak gerek?
Merhaba arkadaşlar. Bir kişiyle arkadaş olduktan sonra gelen "artık messenger'da bağlantınız var" mesajlarını nasıl kaldırabilirim? Aradım ama bulamadım.
Zubizu Shell kampanyası 31 Aralık'da bitiyordu, kampanya 30 Haziran 2018'e uzatılmış. Müşteri hizmetleri de uzatıldığını teyit etti.

https://zubizu.com/detail?id=4377&type=3
Yapı Kredi Cüzdan'a özel 26 Kasım 2017 Pazar günü kafe, restoran ve fast - food sektöründen tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri harcamanıza %5, toplamda 15 TL Worldpuan hediye!

Kampanya Koşulları
Kampanya kapsamında 26 Kasım 2017 Pazar günü kafe, restoran, fast-food sektörlerinden tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri harcamanıza %5, toplamda 15 TL puan hediye edilecektir. Kampanya yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile kafe, restoran ve fast-food sektöründeki tüm bankaların POS’larından yapılan harcamalar için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 15 TL puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için 'Kampanyalar' alanındaki 'Bana Özel' bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar açık statülü Yapı Kredi bireysel kredi kartlarına 7 Aralık 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 18 Aralık 2017'dir. Kullanılmayan puanlar 19 Aralık 2017 tarihinde geri alınacaktır. Business kartlar, banka kartları, puan kullanılarak yapılan alışverişler, nakit çekim işlemleri ve iadeler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Yurt dışı harcamaları kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya internet sitelerinden yapılan harcamalar dahil değildir. Mail order üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yapi-kredi-cuzdanla-yildizli-pazar/s-6833/c-7911
Bank’O Card Axess’ten Bahar Kampanyası!

30 Nisan tarihine kadar market ve giyim alışverişlerinizi Bank’O Card Axess ile yapın; 150 TL ve üzeri harcamalarınızın %5’i kadar toplamda 50 TL chip para kazanın! Kampanyaya katılmak için ilk harcamanızdan önce “BAHAR” yazın, 8444’e gönderin.

Kampanya Detayları:

Kampanya 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanyaya katılmak için ‘’BAHAR’’ yazarak, 8444’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS göndermeyen müşteriler kampanyaya dahil olmayacaklardır.
Sadece SMS ile kayıt olduktan sonra yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
Kampanya kapsamında market ve giyim alışverişlerinde yapılan her 150 TL ve üzeri alışveriş işleminin %5’i kadar chip para hediye edilecektir.
Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 50 TL chip para kazanabilir.
Kampanya dahilinde kazanılacak chip-para tutarları 5 Mayıs 2017 tarihinde yüklenecek olup, 15 Mayıs 2017 tarihine kadar kullanılmayan chip-paralar 16 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyadan sadece asıl kartlar yararlanabilir. Ek ve sanal kartlarla yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan chip-para tutarlarının yüklenebilmesi için, puan yükleme tarihinde mutlaka kartın açık olması gerekmektedir.
Yalnızca market ve tekstil sektörü alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. (Mail order, telephone order işlemler de dâhildir.) Nakit avans, Bireysel Emeklilik Ödemesi (BES), SGK prim ödemeleri, vergi ve fatura ödeme işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
Kampanyaya Bank’O Atlas, ücretsiz Bank’O Card’lar ve Private Card’lar dahil değildir.
Kredi kartı ile yapılan alışveriş, iade veya iptal edildiğinde, ilgili işlem için kazanılan chip-paralar geri alınacaktır.
Odeabank kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
http://bankocard.com.tr/tr-tr/Kampanyalar/Sayfalar/banko-card-axessten-bahar-kampanyasi-1492.aspx
Merhaba. Banka şubeleri sigorta yaptıktan sonra ücreti kredi kartlarından çekebiliyorlar mı? Bilgisi olan cevap verirse memnun olurum.
Arkadaslar telefonda root yok, 2 uygulama arıyorum.

1. Fiziki tuşu kullanmadan telefonu tamamem kapatan ve restart atan program var mı. Bazı rootlu programlar var ama rootsuz program bulamadım.

2. Telefonun mobil verisini açtığımda otomatik 4.5g/3g/edge geçen program. Mobil veri kapalıyken edgede durmasını istiyorum. Telefonun sarjı cabuk bitmesin diye.
Arkadaşlar whatsapp son güncellemeden sonra whatsapp mesaj geldiğinde status bar durduruldu hatası alıyorum. Whatsapp bu sürümü yüklemem için beni zorunlu tuttu, yoksa whatsapp açmıyor. Hata için ne yapabilirim, önerileriniz var mı acaba. Bu arada telefonum Htc Wildfire S Android sürüm 2.3
Arlkadaşlar ilk defa memlekete Maraşa arabayla gideceğiz inşallah. Arefe çok trafik olacağını düşünüyorum, İstanbuldan bayramın 1. günü çıkmayı düşünüyoruz. Acaba bayramın 1. günü yollar sakin olur mu?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
vodafone
ISS
KabloNet
TV
LG
Tablet
İpad Air
Notebook
Lenovo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 595
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 28.541 (Bu ay: 328)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 77 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.