Şimdi Ara

PROFİLO MU SAMSUNG MU EDİT!! ALINDI GORENJE:)) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
6.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: smileplease03

profilo CM CTR 1001 ALDIM
    Özellikle ETEKSEN'e teşekkürler
    Geldiği zaman, kurulumunda, garant uzatımında, güç sarfiyatında ve servis davranışlarında tekrar tekrar yazacağım.
    Saygılarımla...

Hayırlı olsun.

Profilo merkez numarayı arayın. Servisi organize ediyorlar zaten. Uzatma istiyor musunuz diye soruyorlar zaten.
  • Hayırlı olsun, güle güle kullan....
  • GORENJE WA72105 7 KG 1000 DEVİR ÇAMAŞIR MAKİNESİ 665 e buldum candoğan da tavsiye etmiş gönlüm buna kaydı muhtemelen bunu alırım fiyat profiloya göre daha uygun özellikleri neredeyse aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiztornavida

GORENJE WA72105 7 KG 1000 DEVİR ÇAMAŞIR MAKİNESİ 665 e buldum candoğan da tavsiye etmiş gönlüm buna kaydı muhtemelen bunu alırım fiyat profiloya göre daha uygun özellikleri neredeyse aynı

Hocam alıp kendini feda et. İncelemeni bekliyoruz.

Türkiye'de bu tarz markalara malesef bir önyargı var. (Kalite, servis vs)

Uzun vade olmasada ilk yorumlarınızı bekleriz. Yıkama, ses vs.
  • ben tek yaşıyorum aslında bu ürün bile fazla bana önce ikinci el diye çıktık yola ama güvenemedim sonra hadi dedik almışken eli yüzü düzgün yeni olsun nasıl olsa taksitle alacağım beni yormaz 500-600 arası bişey bakarken profilo yu gözüm kesti ama rakam 800 ona 800 vereceğime ptr alayım hem alman hem 8 kg dedim sonra düşündüm yahu bunu alacağıma şimdilik ucuz alayım 2-3 sene sonra bosh 8 kg lık alırım dedim forumu dolaşırken candoganın bu makinayı tavsiye ettiğini gördüm fiyatı da çok ii kargo dahil bikaç güne elimde olur incelememi yazarım inşallah yüzümüzü kara çıkarmaz hem ithal hem de forumda yazanlara göre profilodan sessiz
  • Profilo BENCEDE
  • ürünü az önce 702.5 tl*12 taksit siparişini verdim servisini aradım ürünün satış olarak yavaş olduğunu ancak 4 yıldır gorenje içinde servis hizmeti verdiklerini ve ürünü sadece kurarken gördüklerini şimdiye kadar gorenje kaynaklı arızaya gitmediklerini söyledi inşallah bizimkide aynısı çıkar
  • Profilonun servis ağı daha geniş olduğu için tavsiyem profilodan yana..
  • Sonunda gorenje aldım ilk izlenimlerim şöyle makina mükemmel yıkıyor profiloyu mağazada incelemiştim ama gorenjeyi hiç görmemiştim malzeme kalitesi tamburu iç hacmi herşeyi ile birinci sınıf ayrıca candoğan kardeşimin youtube yüklediği profilo sesinden eser yok şöyle anlatayım makinayı mutfağa kurdurdum mutfakla oturma odası yan yana sesini güç bela duyuyorum :)) zaten bu makinada sıkmaya geçene kadar doğru düzgün ses beklemeyin duyacağınız tek ses su boşaltırken oluyor sıkmada ise beklediğimden daha sessiz müsait bir zamanda fotoğraflarını ve yükleyebilirsem videosunu yüklerim ama bu bütçeyle alabileceğim en iyi makinayı aldığımı düşünüyorum profiloyu en ucu 800 tl ye bulmuştum hızlı aldan bunu ise 700 e aldım taksitle bu markayı tanıttığı için candoğan a ayrıca teşekkürler
  • Hocam hayırlı olsun , inşAllah servisten yana sıkıntın olmaz. Şahsen ben senin yaptığını yapamazdım
  • quote:

Sonunda gorenje aldım ilk izlenimlerim şöyle makina mükemmel yıkıyor profiloyu mağazada incelemiştim ama gorenjeyi hiç görmemiştim malzeme kalitesi tamburu iç hacmi herşeyi ile birinci sınıf ayrıca candoğan kardeşimin youtube yüklediği profilo sesinden eser yok şöyle anlatayım makinayı mutfağa kurdurdum mutfakla oturma odası yan yana sesini güç bela duyuyorum :)) zaten bu makinada sıkmaya geçene kadar doğru düzgün ses beklemeyin duyacağınız tek ses su boşaltırken oluyor sıkmada ise beklediğimden daha sessiz müsait bir zamanda fotoğraflarını ve yükleyebilirsem videosunu yüklerim ama bu bütçeyle alabileceğim en iyi makinayı aldığımı düşünüyorum profiloyu en ucu 800 tl ye bulmuştum hızlı aldan bunu ise 700 e aldım taksitle bu markayı tanıttığı için candoğan a ayrıca teşekkürler

Hayırlı uğurlu olsun, çok güzel bir tercih yaptığınızdan emin olabilirsiniz

Makinenin fotoğraf ve videolarını içeren bir inceleme yaparsanız çoğu kullanıcı için yol gösterici olacaktır

• quote:

ürünü az önce 702.5 tl*12 taksit siparişini verdim servisini aradım ürünün satış olarak yavaş olduğunu ancak 4 yıldır gorenje içinde servis hizmeti verdiklerini ve ürünü sadece kurarken gördüklerini şimdiye kadar gorenje kaynaklı arızaya gitmediklerini söyledi inşallah bizimkide aynısı çıkar

güle güle kullanın....

http://resim.donanimhaber.com/m_41298446/mpage_1//tm.htm#58136540

böyle bir başlık vardı....umarım siz karşılaşmazsınız böyle bir durum veya servis anlayışıyla...

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

quote:

ürünü az önce 702.5 tl*12 taksit siparişini verdim servisini aradım ürünün satış olarak yavaş olduğunu ancak 4 yıldır gorenje içinde servis hizmeti verdiklerini ve ürünü sadece kurarken gördüklerini şimdiye kadar gorenje kaynaklı arızaya gitmediklerini söyledi inşallah bizimkide aynısı çıkar

güle güle kullanın....

böyle bir başlık vardı....umarım siz karşılaşmazsınız böyle bir durum veya servis anlayışıyla...

walla kardeşim her ürünün iyisi de var kötüsü de var profilo alıp memnun olmayan forum kullanıcılarını sizde biliyorsunuzdur herşeyi geçtim özellikle sıkmada profilonun yarısından daha düşük ses seviyesi var menüsü çok kullanışlı ve basit çamaşır biriktiğinden evde epey çamaşır var 3 gündür günde 2 posta çamaşır yıkıyorum bir sıkıntı yok ve kampanyadan yararlanıp stok yaptığım için mecburen kullanmak zorunda kaldığım sıvı deterjana rağmen yıkama kalitesi beklediğimin üzerinde ben önyargılı değilim ve yenilikleri denemeye değer buluyorum şimdilik pişman değilim umarım olmam ayrıca verdiğin linkteki gibi bir durumla karşılaşırsam enayi değilim hakkımı tazminatıyla birlikte almayı bilirim ama sonuçta kul yapısı elbette bozulabilir bunu da gözardı edecek değilim zaten makinayı aldığınızda bu ihtimali de peşinen kabul etmiş sayılıyorsunuz aksi takdirde servis diye tamirci diye bir kavram olmazdı inşallah olmaz ya diyelim bozuldu ararım servisi doğru düzgün rica ederim işlerini yapmazlarsa kendileri bilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Sonunda gorenje aldım ilk izlenimlerim şöyle makina mükemmel yıkıyor profiloyu mağazada incelemiştim ama gorenjeyi hiç görmemiştim malzeme kalitesi tamburu iç hacmi herşeyi ile birinci sınıf ayrıca candoğan kardeşimin youtube yüklediği profilo sesinden eser yok şöyle anlatayım makinayı mutfağa kurdurdum mutfakla oturma odası yan yana sesini güç bela duyuyorum :)) zaten bu makinada sıkmaya geçene kadar doğru düzgün ses beklemeyin duyacağınız tek ses su boşaltırken oluyor sıkmada ise beklediğimden daha sessiz müsait bir zamanda fotoğraflarını ve yükleyebilirsem videosunu yüklerim ama bu bütçeyle alabileceğim en iyi makinayı aldığımı düşünüyorum profiloyu en ucu 800 tl ye bulmuştum hızlı aldan bunu ise 700 e aldım taksitle bu markayı tanıttığı için candoğan a ayrıca teşekkürler

Hayırlı uğurlu olsun, çok güzel bir tercih yaptığınızdan emin olabilirsiniz

Makinenin fotoğraf ve videolarını içeren bir inceleme yaparsanız çoğu kullanıcı için yol gösterici olacaktır

saolasın candoğan kardeşim inan çok yoğunum ama elime geçen ilk fırsatta incelemeyi yapmak istiyorum çünkü bu marka hakkında pek fazla bilgi yok ben sana güvendim gözümü karartıp aldım birde profilonun sıkmadaki sesini duyunca direk soğudum o ne öyle uçak motoru sanki zaten amacım 500 civarı verip 2-3 yıllık 5 kg kapasiteli birşey almaktı ama aldığım ürün gerçekten kaliteli çıkarsa beni 10 yıl götürür bu da piyango olur bosch a lafım yok adamlar yapıyolar ve bu işin piriler eyvallah ama şimdilik gücümü aşardı öte yandan vestel-arçelik-beko-ariston-indesit gibi markaları alıp dakka başı servisle uğraşmaya da niyetim yok teyzemler bi beko buzdolabı almıştı modelini hatırlamıyorum servisle ahbap oldular benim makinayı kurmaya gelen servis personeli aynen şöyle dedi "abi 4 yıldır gorenje servisliğini yapıyoruz ama inan ürünü hiç bilmiyorum çünkü makinayı bir tek kurarken görüyorum daha şimdiye kadar arıza için gitmedik" dedi. İnşallah bizimki de öyle dayanıklı çıkar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: WaLLkHaN1905

Hocam hayırlı olsun , inşAllah servisten yana sıkıntın olmaz. Şahsen ben senin yaptığını yapamazdım

risk büyürse kazanç da büyür
  • gerçi arkadaş almış fakat ben yeni alacaklara tavsiye amaçlı yazmak istiyorum, forumdan tavsiye üzeri bende
    kardeşim için Profilo CM1000CTR aldım çok iyidir şudur vs ama aldığıma pişman oldum ,neden derseniz
    hiç iyi yıkamıyor kaç defa servis geldi gitti değişen bişey yok tam bir fiyasko oldu. aynı zamanda samsung rt 62 buzdolabı almıştık
    o süper çıktı 1.5 2 yıl oldu hiç sorun yok gayet güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperActive -- 18 Nisan 2012; 10:58:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperActive

gerçi arkadaş almış fakat ben yeni alacaklara tavsiye amaçlı yazmak istiyorum, forumdan tavsiye üzeri bende
    kardeşim için Profilo CM1000CTR aldım çok iyidir şudur vs ama aldığıma pişman oldum ,neden derseniz
    hiç iyi yıkamıyor kaç defa servis geldi gitti değişen bişey yok tam bir fiyasko oldu. aynı zamanda samsung rt 62 buzdolabı almıştık
    o süper çıktı 1.5 2 yıl oldu hiç sorun yok gayet güzel.

O zaman beyaz eşya işi %30 şans işi ,teknoloji felan yalan. Şansı ne oluşturuyo derseniz ,montaj,istifleme,logistik,servis tecrübesi oluşturuyo herhalde .
  • quote:

Orijinalden alıntı: smileplease03

profilo CM CTR 1001 ALDIM
    Özellikle ETEKSEN'e teşekkürler
    Geldiği zaman, kurulumunda, garant uzatımında, güç sarfiyatında ve servis davranışlarında tekrar tekrar yazacağım.
    Saygılarımla...

servis elemanı bir önceki makinemi de kuran arkadaştı, sağolsun ilgi gösterdi.
    10 dk. da kurdu gitti.
    3 ay içinde 100 tl verip garantisini de 7 yıl yaptım.
    Sıkıntı yok, hanım memnun.
    Elektirj tasarrufu da fena değil.
    7 yıl kafam rahat.
    Çok sessiz değil, çok sesli de değil...
    Tavsiye edilebilir...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

quote:

güle güle kullanın....

walla kardeşim her ürünün iyisi de var kötüsü de var profilo alıp memnun olmayan forum kullanıcılarını sizde biliyorsunuzdur herşeyi geçtim özellikle sıkmada profilonun yarısından daha düşük ses seviyesi var menüsü çok kullanışlı ve basit çamaşır biriktiğinden evde epey çamaşır var 3 gündür günde 2 posta çamaşır yıkıyorum bir sıkıntı yok ve kampanyadan yararlanıp stok yaptığım için mecburen kullanmak zorunda kaldığım sıvı deterjana rağmen yıkama kalitesi beklediğimin üzerinde ben önyargılı değilim ve yenilikleri denemeye değer buluyorum şimdilik pişman değilim umarım olmam ayrıca verdiğin linkteki gibi bir durumla karşılaşırsam enayi değilim hakkımı tazminatıyla birlikte almayı bilirim ama sonuçta kul yapısı elbette bozulabilir bunu da gözardı edecek değilim zaten makinayı aldığınızda bu ihtimali de peşinen kabul etmiş sayılıyorsunuz aksi takdirde servis diye tamirci diye bir kavram olmazdı inşallah olmaz ya diyelim bozuldu ararım servisi doğru düzgün rica ederim işlerini yapmazlarsa kendileri bilirler

Kul yapısı bozulabilir ama bilin ki verdiğiniz para içerisinde bunun garantisi vs de var..Sadece makinenin ham parasını versek eyvallah diycem de adamlar belli bir eğride makinanın üzerine bu olaylarıda ekliyorlar...Kul yapısı bozulabilir ama mike m,ke yapmak zorundalar..Yapmazlarsa tüketici hakem heyetine gidilir..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.