Firma Yetkilisi
13 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29282 (Bu ay: 676)
Gönderileri
Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!

TurkNet hızı hep zirvede! Netflix’ten Steam’e, nPerf’ten Speedtest’e kadar tüm verilere göre Türkiye’nin en hızlı interneti bizde.
Yüksek hız tutkumuz ile yaptığımız yatırımlar ve çalışmalar sonucunda kullanıcılarımıza birçok farklı alanda Türkiye’nin en hızlı internet deneyimini sunduğumuz için çok mutluyuz. Bu hızları sürekli olarak iyileştirmeye ve geliştirmeye de devam ediyoruz.
Kullanıcılarımız hızdan ödün vermesin diye dünyanın en büyük şirketleri ile de peering anlaşmaları yapıyoruz. Bu anlaşmalar ile kullanıcılarımızın ana internet trafiğine girmeden, platformların sunucularına kendi altyapımız üzerinden ulaşmalarını sağlıyoruz. Tüm bu çalışmalarımız sayesinde de TurkNet’liler altyapılarının desteklediği maksimum hızı en verimli şekilde kullanabiliyor.

Speedtest’e göre de Türkiye’nin en hızlısı TurkNet

Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!


Bağımsız hız testi platformu Speedtest’in Speedtest Intelligence verilerine göre 2021 yılının 3. çeyreğinde Türkiye’nin en hızlı interneti biz olduk! Üstelik sadece en hızlı değil aynı verilere göre en tutarlı internet de TurkNet’te! Biz hız konusunda zirvelerde olmaya alıştık. Türkiye’nin en iyi internet deneyimini yaşamak için siz de hemen buradan altyapınızı sorgulayarak TurkNet’li olabilirsiniz.
Speedtest verilerini de buradan inceleyebilirsiniz.

*Yüksek hızlar her şeyden önemli olsa da, tutarlı bir deneyim aynı zamanda bir ağın kalitesinin önemli bir ölçüsüdür. Tutarlılık Puanı, tutarlı bir hizmet kalitesi sağlayan sabit geniş bant veya mobil ağları tanımlamak için kullanılan bir ölçümdür. Ağın türüne bağlı olarak, bir sağlayıcının indirme ve yükleme hızları için minimum eşikleri karşılayan veri örneklerinin yüzdesini yansıtır. Bir sağlayıcının Tutarlılık Puanı ne kadar yüksek olursa, tüketicinin kabul edilebilir internet performansı ve kalitesinden yararlanma olasılığı o kadar yüksektir.

Netflix’e Son 15 Aydır En Hızlı Bağlantı TurkNet’te!

Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!


Netflix, web sitesinde düzenli olarak dünya ve ülke bazlı, sunucularına en hızlı ulaşan operatörler listesini açıklıyor. Bu verilere göre 2021'in ilk dokuz ayıyla birlikte son on beş aydır Türkiye’den Netflix’e en hızlı bağlanan internet servis sağlayıcı TurkNet! Maksimum hızda ve sınırsız internetinizle dizilerinizi, filmlerinizi kesintisiz bir şekilde izler, kota gibi can sıkıcı konuları dert etmezsiniz.
Netflix verilerine buradan ulaşabilirsiniz!

2021 Eylül İtibariyle Steam’e Erişimde Birinciyiz!

Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!


TurkNet tüm eve yeter derken tam bunları kast ediyoruz! Sadece sınırsız, taahhütsüz ve yüksek hızlı internete sahip bir hizmet sunmuyoruz. Bizim için internet hizmeti daha kapsamlı bir deneyim. Bunun için dijital dünyaya da çok önem veriyoruz.
2018’den bu yana Steam’e bağlantı hızı konusunda ikinciydik. O hali ile bile Türkiye ortalamasının çok üzerinde bir bağlantı sunuyorduk ama dedik ya konu hız ise biz hep zirveyi hedefliyoruz! Özel geliştirmeler ve çalışmalarla 2021 Eylül’den itibaren birinciliğe oturduk.
Steam verilerini ben de incelemek istiyorum diyorsanız buradan resmi sitedeki verilere ulaşabilirsiniz.

nPerf verilerinde de Türkiye’nin en hızlısı TurkNet

Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!

Bağımsız hız testi servisi nPerf’ün 2019 ve 2020 yılındaki hız testi sonuçlarına göre Türkiye’nin en hızlı ve en düşük ping’li interneti de TurkNet! Kullanıcılarımızın ortalama hızı 26.45 Mbps. Yani TurkNet’liler için 4K film/dizi izlemek, aynı anda birçok cihaz kullanmak veya online oyun indirip oynamak çok rahat.
nPerf verilerine buradan ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin en hızlı, taahhütsüz ve sınırsız internetinin keyfini çıkartmak için hemen altyapınızı sorgulayıp alabileceğiniz maksimum hızı öğrenerek aboneliğinizi başlatın! Benim zaten taahhüdüm var başka yerde diyorsanız da merak etmeyin, TurkNet’e geçiş yapmak çok kolay. Üstelik 120 TL’ye kadar cayma bedeliniz de bizden! Bambaşka bir internet deneyimi için sizi de TurkNet’e bekliyoruz.
TurkNet abonelerine, TurkNet’ten ulaştıklarını iddia eden aramalar yapılabiliyor ve mesajlar gönderilebiliyor. Konu ile ilgili gerekli yasal işlemler TurkNet tarafında devam ediyor.

Söz konusu mesaj:

TurkNet'ten Önemli Duyuru

Mesaj içerisindeki link yönlendirmesi:

TurkNet'ten Önemli Duyuru

TurkNet sizinle sadece aşağıdaki numaralardan iletişime geçiyor. Bu numaralar dışında gelen aramaları, mesajları ve mesaj içindeki yönlendirmeleri lütfen dikkate almayın.
TurkNet Resmi Numaraları:

(0850) 288-80-80
(0850) 288-10-10
(0212) 703-45-45
(0850) 288-80-81
(0850) 288-80-16

TurkNet KOBİ Resmi Numaraları:

0(850) 288 30 30
0(850) 288 30 40
0(850) 288 30 20
0(212) 703 13 06
TurkNet olarak bizim her zaman önceliğimiz kullanıcılarımıza sınırsız ve özgür internet sunmak. TV hizmeti ile ilgili şu an sunduğumuz bir hizmet veya başka bir kurumla işbirliğimiz bulunmuyor. Böyle bir kampanyamız veya hizmetimiz olduğu takdirde size resmi TurkNet kanallarından her zaman olduğu gibi bilgi verilecektir. Lütfen resmi kanallarımız dışında yapılan hiçbir iletişime itibar etmeyin.
Genel Müdürümüz Cem Çelebiler, ShiftDelete.Net'in konuğu oldu. Bu keyifli sohbette son gelişmeleri, TurkNet’in yeni yaklaşımını ve hedeflerini tüm detaylarıyla bulabilirsiniz.

TurkNet yeni yaklaşımıyla artık tüm kullanıcılarına altyapılarının desteklediği maksimum hızı tek fiyata sunuyor. Altyapınız iyileştiği takdirde de yine tek fiyattan yani fiyat farkı olmadan maksimum hızı alabileceksiniz. Herkese hak ettiği yüksek hızları sunmak için de çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz. Bu çalışmalarda ne durumdayız, hedeflerimiz neler tüm detaylarıyla dinlemek için videoya bekliyoruz. Keyifli seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=45sp6L36UYg
Genel Müdürümüz Cem Çelebilir, Mesut Çevik’in konuğu oldu. Bu keyifli sohbette son gelişmeleri, TurkNet’in yeni yaklaşımını ve hedeflerini tüm detaylarıyla bulabilirsiniz.

TurkNet yeni yaklaşımıyla artık tüm kullanıcılarına altyapılarının desteklediği maksimum hızı tek fiyata sunuyor. Altyapınız iyileştiği takdirde de yine tek fiyattan yani fiyat farkı olmadan maksimum hızı alabileceksiniz. Herkese hak ettiği yüksek hızları sunmak için de çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz. Bu çalışmalarda ne durumdayız, hedeflerimiz neler tüm detaylarıyla dinlemek için videoya bekliyoruz. Keyifli seyirler.


https://www.youtube.com/watch?v=hU5yAf-lnIU
Bugün saat 14:00 -19:00 arasında bazı kullanıcılarımız internet erişiminde sorun yaşadılar. Ekiplerimiz yoğun bir çalışmayla sorunun kaynağını tespit ettiler ve çözdüler. Şu anda kullanıcılarımızın internet erişimde herhangi bir problem yok. Eğer bu sırada size keyifsiz anlar yaşattıysak özür dileriz.
Merhaba, Call of Duty Modern Warfare oynayan bazı müşterilerimizin oyun oynarken sorun yaşadıklarını öğrendik. Sorun bizden kaynaklanıyorsa kontrol ederek çözümlemeye çalışacağız.


Bu oyunun sunucuları birden fazla lokasyonda host edildiği için müşterilerin sorun yaşanırken hangi sunucuya bağlandıklarını öğrenmemiz gerekiyor. Buna göre sorun yaşayan müşterilerimizden aşağıdaki bir dizi test yapıp PM üzerinden paylaşmalarını rica ediyoruz.

1-Oyuna giriş yapıp Battle Royal veya Blood Money modlarından herhangi birine giriş yapmanız gerekiyor. Bu esnada “Görev Yöneticisi” açılarak performans sekmesi açık bir şekilde bırakılması gerekiyor.

2-Smartsniff uygulaması açarak oyun başladığında sol üst sekmeden yeşil ikona tıklayarak Smartsniff uygulamasını başlatmanız gerekiyor. Bu uygulamayı https://www.nirsoft.net/utils/smsniff-x64.zip sayfasından indirebilirsiniz.

3-Smartsniff başladığında Packets sekmesine tıklayarak sıralama yapılır. Burada oyundayken haberleştiğimiz sunucuyu görürüz. Protocol=UDP, Local port=3074 ve Service name = xbox olan ve packet sayısı oyunu oynamaya başladığımızda sürekli artan bu sekmedeki “Remote Address” sekmesinden sunucu ip’si tespit edilir.

4-“Remote Addess” ip’sine cmd ekranı açılarak tracert atmanız gerekiyor.

Bu işlemler yapıldıktan sonra aşağıdaki paylaştığım görseldeki formatta alarak, müşteri numaranız ve IP bilgisi ile birlikte (https://www.whatsmyip.org/ bu adresten kontrol edebilirsiniz.) PM'den gönderebilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare Sorunu Hakkında
Değerli TurkNet’li DonanımHaber kullanıcıları,

DonanımHaber ilgiyle takip ettiğimiz, aktif olarak bulunduğumuz ve sizlere destek olduğumuz bir platform. Burada paylaştıklarınızdan, düşüncelerinizden ve önerilerinizden sıklıkla yararlanıyor, yeni fikirler geliştiriyoruz.

Bizim için çok önemli olan DonanımHaber’deki Turknet kullanıcılarıyla düzenli olarak bir araya gelmek, onları evimizde ağırlamak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak istiyorduk. Bu kapsamda “TurkNet DonanımHaber Buluşması” etkinliklerimize başlamıştık.

Bir sonraki gerçekleştireceğimiz buluşmamızı 11 Mart 2020 Çarşamba günü saat 14.00’te Yeni Genel Merkezimizde yapacağız. Katılmak isteyen 10 kişiyi, evimizde ağırlayacağız. Hem çay kahve içeceğiz hem de sizlerden fikirler alacağız. Daha sonra sözü size vereceğiz, sizlerde beklentilerinizi ve taleplerinizi ilk elden bize aktarabileceksiniz.

Etkinliğimize katılmak isteyenler bu mesajımızın altına katılma taleplerini bırakabilir. Biz “katılırım” diyen kişilere özel mesaj ile döneceğiz ve müşteri bilgilerinizi ve GSM numaranızı isteyeceğiz. Sözlü katılım onayınızı aldıktan sonra gelmek isteyen kullanıcımızı listemize ekleyeceğiz.

Katılımcı sayısı 10 kişiye ulaştığında, kontenjanın dolduğunu buradan bildireceğiz. Gelmek isteyip de gelemeyenler, devam eden aylardaki etkinliklerimize katılabilir. Yeni etkinliklerin tarihini, yine buradan konu açıp sizlere duyuracağız.

“TurkNet DonanımHaber Buluşması” etkinliğimize 11 Mart’ta sizleri bekliyor, ilgi gösteren herkese şimdiden teşekkür ediyoruz.

TurkNet
nPerf verilerine göre Türkiye’nin en hızlı interneti olan TurkNet’in yüksek hızlı, kotasız ve taahhütsüz internet hizmeti şimdi 31 Aralık’a kadar Donanımhaber'e özel iki ay bedava abonelik fırsatıyla sizi bekliyor. İki ay bedava internet kullanmanız için tek yapmanız gereken; internetten abone olurken dördüncü adımda aşağıda paylaşacağımız Donanımhaber kullanıcılarına özel promosyon kodunu girmek veya yine aşağıda promokodun dolu olarak geleceği linkte gerekli bilgileri doldurarak abone olmak ya da 0850 288 80 81'i arayıp kodu satış temsilcimizle paylaşmak.

KISA SÜRELİ BU FIRSATI KAÇIRMAYIN, TURKNET'İN 100 MBPS'E KADAR YÜKSEK HIZLI, KOTASIZ, TAAHHÜTSÜZ İNTERNETİNİ İKİ AY BEDAVA AVANTAJIYLA KULLANIN!

İŞTE DONANIMHABER'E ÖZEL İKİ AY BEDAVA PROMOSYON KODU: DH2AY3PK0VQJU2GK3

TurkNet’te ne var?

TurkNet’te kotasız, yüksek hızlı bir internet deneyimi taahhütsüz olarak sizi bekliyor. Aktif altyapıdaysanız santrale olan uzaklığınıza göre 100 Mbps’e kadar download ve altyapınız ne destekliyorsa o kadar upload hızında interneti ilk iki ay bedava, sonrasında ayda 75,99 TL’ye kullanırsınız.

Aktif altyapı dışındaysanız aynı fiyata 35 Mbps’e kadar download ve 3 Mbps’e kadar upload hızı alırsınız. Eğer altyapınız destekliyorsa bu bölgelerde ayda 10 TL farkla santrale olan uzaklığınıza göre 50-75 veya 100 Mbps’e kadar hız alabilirsiniz. Üstelik her yöne 1.000 dakika konuşma fiyatın içinde.

TurkNet’e nasıl abone olabilirsiniz?

TurkNet’e hemen websitemizhttps://turk.net/ üzerinden veya 0850 288 80 81’den abone olabilirsiniz.

TURKNET'TE HIZINIZI SORGULAYIN:https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/

2 AY BEDAVA PROMOKODUYLA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN:https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/?promo=DH2AY3PK0VQJU2GK3

TurkNet
Türkiye'nin yüksek hızlı interneti TurkNet'te, maksimum hızda taahhütsüz sınırsız internet 139,90 TL


Altyapınızın Desteklediği Maksimum Hız Tek Fiyata! Ayda 139,90 TL

TurkNet olarak sektörü dönüştüren yenikler yapmaya devam ediyoruz. Artık ADSL/VDSL/Fiber internet altyapısı fark etmeksizin, adresinizdeki altyapının desteklediği maksimum indirme hızını sizlere hiçbir sınır ve taahhüt olmadan sunuyoruz. Şu anda yüksek hızlı fiber ya da VDSL altyapıdaysanız çok şanslısınız. ADSL altyapıda olup görece düşük hızlar alabiliyorsanız da altyapınız geliştikçe, daha yüksek hızlı teknolojiden yararlanacak ve bunun için herhangi fark ödemeyeceksiniz.

TurkNet’li olmak için yerinizden kalkmanıza da gerek yok. Hemen başvurunuzu yapın, abonelik evraklarınızı kapınıza kadar getirip imzanızı alalım. Başvurunuzuhttps://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik linki üzerinden online ya da 08502888081’den çağrı merkezimiz aracılığı ile iletebilirsiniz.

TurkNet’te Hız ve Fiyat Nasıl?

TurkNet’te altyapınızın desteklediği maksimum indirme (download) hızını hiçbir sınır koymadan sunuyoruz. Hem de tek fiyata! Yani maksimum hızlı, taahhütsüz, sınır kota derdi olmayan bir internete sadece 139,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

TurkNet GigaFiber bölgesindeyseniz zaten çok şanslısınız! O bölgelerde de aynı şekilde altyapınızın desteklediği maksimum hızı 139,90 TL’ye sunuyoruz. Yani tam 1000 mbps download, 1000 mbps upload hızından bahsediyoruz.

Evet, biliyoruz sürekli hız, hız diyoruz. Yüksek hız bizim tutkumuz. Yıllardır kullanıcılarımıza nasıl en iyi interneti sunarız diye düşünüp, kural bozan yenilikler yapıyoruz. AKN, taahhüt derken hızımızı alamadık indirme (download) hızı sınırlarını da kaldıralım dedik.

TurkNet’ten ben ne kadar hız alırım diye merak ediyorsanız hemen öğrenmek için tıklayın!

Türkiye'nin yüksek hızlı interneti TurkNet'te, maksimum hızda taahhütsüz sınırsız internet 139,90 TL


Neden TurkNet’ten daha hızlısı yok?

Türkiye’de TurkNet’ten daha hızlısı yok! Bunu biz değil, Fransa merkezli bağımsız hız testi sağlayıcısı nPerf söylüyor. nPerf uluslararası çapta hizmet veren bağımsız bir firma. Öyle verilerine müdahale etmek, manipülasyon yapmak mümkün değil. nPerf hız testleri üzerinden elde edilen sonuçlar, tekrarlamaları ve olası suistimali önlemek için (robotlar vb.) otomatik ve manuel kontrollere tabi tutuluyor. nPerf, maksimum bant genişliği için Türkiye ve yurt dışı lokasyonlarda dedike sunucular kullanıyor.

Sadece nPerf değil, Speedtest verilerine göre de 2021’in son çeyreğinde aynı sonuç çıktı. Ayrıca yine Speedtest’e göre en tutarlı bağlantı da TurkNet’te! Dünya standartlarındaki internet deneyimimiz birçok bağımsız firma tarafından bu şekilde kanıtlanıyor ama daha bitmedi 

Netflix’e bağlantıda da zirvedeyiz! Netflix’in sitesinde açıkladığı verilere göre uzun bir süredir bağlantı konusunda biz zirvedeyiz. Dünyanın en popüler oyun platformlarından Steam ise haftalık olarak sunulan bağlantı hızlarını açıklıyor. Burada da uzun bir süredir üstün erişim performansımızla öne çıkıyoruz.

Deneyin, Beğenmezseniz Paranızı İade Edelim

Siz de TurkNet'in tahhütsüz, kotasız, yüksek hızlı internetini denemek isterseniz hemenhttps://turk.net veya 0850 288 80 81'den aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Dediğimiz gibi TurkNet'i denemenin hiçbir riski yok. Beğenmezseniz ve size bölgenizde iyi bir hizmet sunamazsak ilk 30 gün içinde hizmetinizi koşulsuz şartsız iptal edip paranızı geri alabilirsiniz.

Üstelik mevcut aboneliğinizi kapatmanıza da gerek yok. Siz başvuru yapın, gerisini biz halledelim ve internetinizi TurkNet'e taşıyalım, 480 TL'ye kadar olan taahhüt cayma bedelini de biz üstlenelim.


Arkadaşını Getir İle Gelene, İkinci Ay İnternet Bizden

Türkiye'nin yüksek hızlı interneti TurkNet'te, maksimum hızda taahhütsüz sınırsız internet 139,90 TL


TurkNet'e abone olup ilk çıkan faturanızı ödedikten sonra, ikinci ay internetiniz bizden olsun. Bunun için tek yapmanız gereken web üzerinden abone olurken dördüncü adımda arkadaşınızın (ya da internetten bulduğunuz herhangi bir arkadaşınızı getir kodunu) davet kodunu ilgili alana girmek veya telefonda abone olurken davet kodunu temsilcimize söylemek. Böylece hem siz hem size kod sağlayan arkadaşınız bizden birer ay ücretsiz internet kazanıyor. Tek şartımız ise hem sizin hem de arkadaşınızın son ödeme tarihi geçmiş faturasının olmaması. TurkNet'te arkadaş getirmede bir limit yok. Abone olduktan sonra, siz de arkadaşlarınızı çağırıp her TurkNet'li yaptığınız arkadaşınız için bir ay bedava internet kazanabilirsiniz. TurkNet Arkadaşını Getir davet kodunu bulmak, bu forumu ziyaret eden bir kullanıcı için zaten çok kolay. Uzun uzun anlatmayalım.

Henüz TurkNet’li bir arkadaşı olmayan ve davet kodu arayanlara biz arkadaş olalım istedik, o yüzden sizi kod vererek biz davet etmek ve hoş geldin hediyesi olarak ilk ay interneti ücretsiz vermek istedik.https://turk.net/davet-kodu sayfamızı ziyaret ederek 1 ay ücretsiz internet ile aboneliğinizi başlatabilirsiniz.


480 TL'ye Kadar Taahhüt Cayma Bedelini Nasıl Karşılıyoruz?

TurkNet'e geçmenin en kolay yolu mevcut internet aboneliği sonlandırmadan TurkNet'li olmak. Bu şekilde hem internetiniz daha hızlı bağlayabiliyor, hem evinize gelip kurulum yapmamız gerekmediğinden sizden kurulum ücreti almıyor hem de port yok vesaire gibi bir durumla karşılaşmıyoruz. Mevcut operatörünüzde taahhüdünüz varsa, bunun 240 TL'ye kadar olan kısmını biz üstleniyoruz. Bunu da taahhüt cayma bedeli faturanızı bize ibraz ettikten sonra size 6 ay için ayda 40 TL indirim tanımlayarak sağlıyoruz.

Ayrıca kendi altyapımızda sunmuş olduğumuz GigaFiber bölgesindeyseniz 480 TL’ye kadar cayma bedelinizi karşılıyoruz. Bu cayma bedelini de 12 ay boyunca 40 TL’lik indirim tutarı olarak yansıtıyoruz.

Son Teknoloji Zyxel Modem ile İnternet Performansınızı Artırabilirsiniz

Türkiye'nin yüksek hızlı interneti TurkNet'te, maksimum hızda taahhütsüz sınırsız internet 139,90 TL


Maksimum hızdaki internetinizi son teknoloji bir modem ile desteklerseniz evinizin her noktasına bu hızı taşıyabilirsiniz. TurkNet’ten alabileceğiniz Zyxel VMG8623-T50B modem sahip olduğu özellikler sayesinde hem TurkNet hızını evinizin her yerine götürüyor hem de ADSL ve VDSL bağlantı türlerini birlikte destekliyor.


Bu modemi TurkNet üzerinden kısa bir süreliğine, 625 TL’ye peşin ya da faturanıza ek olarak 12 taksitle 732 TL'ye satın alabilirsiniz. Mükemmel wifi deneyimi ve yüksek performans için hemen modeminizi değiştirmenin tam zamanı!


AC1200 olarak derecelendirilen Zyxel VMG8623-T50B, 5 GHz üzerinde 867 Mbps ve 2,4 GHz üzerinde 300 Mbps hıza ulaşıyor. Daha iyi kullanıcı deneyimi için dört farklı ağ ve eşzamanlı, gecikmesiz, düşük ping süreli akış sunuyor. Oyun deneyimleri için de çok kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) ve Beamforming gibi performans artırıcı özelliklere sahip çift bantlı kablosuz ağ bulunuyor. Ayrıca, dört ayrı kablosuz ağ oluşturma özelliği, video izlemek, veri indirmek veya misafirler için özel ağların tanımlanmasına da yardımcı oluyor. Daha fazla detay için tıklayın. tıklayın.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Konu listesine bakıyor.
Son Giriş: 6 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Mesaj Sayısı: 33.216
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 34.275
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 285.628 (Bu ay: 2.287)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.163 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.